יוסי חכים מאמין: "נוכיח גם השנה את גדולתנו"

יצליח לשחזר את ההישג מהעונה שעברה? חכים יצליח לשחזר את ההישג מהעונה שעברה? חכים
מאמנה של אזור רוצה להגיע גם השנה לגמר הפלייאוף יחד עם קבוצתו ולאחר החיזוק מבהיר: "לא מתביישים לדבר על מאבקי עלייה"

מאמן הפועל אזור, יוסי חכים, נערך עם קבוצתו לקראת העונה הקרובה. בקבוצה עובדים במרץ לקראת העונה הקרובה על מנת לשחזר את ההישג בדמות גמר הפלייאוף ואולי אף מעבר לכך.

"יש הרבה דברים חדשים, שחקנים רעננים הגיעו, לא מעט עזבו. נאלצנו להיפרד ממספר שחקנים שהיו מבוקשים בליגות בכירות העקבות ההצלחה שלנו בעונה החולפת, ביניהם השוער, גיא למל, שעבר להפועל רעננה" אמר חכים.
 
לקבוצה הגיעו החלוץ ידין זריס והקשר אלכס באסוק מהוד השרון, יחד איתם יחיאל צגאי הבלתי נגמר ממכבי 'קביליו' יפו, המגן רפי עמרן שמגיע מליגה ב' ורותם בוסקילה גם כן כמגן מהפועל ירושלים.
 
"עבדתי קשה בשביל להביא את רותם בוסקילה", מודה חכים. "אנחנו מקווים בקבוצה להגיע כמה שיותר גבוה בטבלה, לא מתביישים לדבר על מאבקי עליה. אני פה כדי להביא את הקבוצה למעלה, אחרת לא הייתי פה",
 
בקבוצה מצפים להתחזק בעוד שניים שלושה שחקנים בעיקר בחלק ההתקפי. "יש מספר שחקנים שאני בקשר איתם, אחד מהלאומית ושניים מליגה א'", סיפר המאמן.
 
בקבוצה עושים מאמצים לשמור על השלד של הקבוצה. אייל שן, עוז ברנדויין ויוסי זאנה יישארו באופן ודאי וישחקו בגם בעונה הבאה במדים של אזור. לעת עתה אין עדיין עוזר מאמן לצד יוסי חכים זאת מאחר וחיים לנציאנו, עוזר המאמן בשנה שעברה, עבר לנוער. בקבוצה מאמינים שגם הסוגיה הזו תיפתר בימים הקרובים.
 
חכים חדור אמונה וציפייה לפני העונה שבפתח: "שנה שעברה הגענו לגמר המחוז, ויש לנו רצון להוכיח מחדש שזו לא הייתה הצלחה מקרית. חידשנו הרבה בקבוצה, מרגיש את האתגר לקראת העונה, מדגדג לי להתחיל. הליגה אמנם התחזקה, אבל זה רק על הנייר".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בלי לנציאנו זה לא אותו דבר
(מושיקו: 16:32 14-07-2016)
2
מאמן פח
(גיא: 16:45 14-07-2016)
אין לו מושג סמרטוט של אלגזי אין לו מילה
3
מאמן מצוין
(ייי: 09:35 15-07-2016)
קדימה יוסי קח אותנו לפלייאוף
4
ל1 נכון ממש מאמן גדול אבל
(איבגי: 18:04 16-07-2016)
בגלל שהוא לא חתרן ומאמן ממש טוב הוא לא באגודה בכלל מאמן חלש

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?