עומרי אלון חתם לעונה נוספת בקרית אתא, עידן שפשה קרוב לסיכום

עומרי אלון. ימשיך גם בעונה הבאה באתא (קובי פורטל) עומרי אלון. ימשיך גם בעונה הבאה באתא (קובי פורטל)
פרסום ראשון: השוער ימשיך לעמוד בין הקורות גם בעונה הבאה: "לא עוזבים בית חם". החלוץ צפוי להצטרף באופן רשמי. הקשר העדיף את גלבוע

קרית אתא ממשיכה בהכנות לקראת העונה הבאה והחתימה היום (ג') באופן רשמי את השוער לעונה נוספת.

זה לא סוד שקרית אתא חוותה עונה לא פשוטה. הקבוצה שנבנתה למטרת עלייה נכשלה במשימה ונכנסה בסופו של דבר ברגע האחרון לפלייאוף העליון, הרבה בזכות יכולת מדהימה של אחד מהשוערים הטובים בליגה.

"היה לי ברור שאמשיך. נהניתי מאוד חברתית ומקצועית שנה שעברה. קרית אתא תקבל עדיפות ראשונה אצלי" אמר השוער והוסיף: "היו גם כמה הצעות מעניינות, אבל על מקום טוב שמעריכים אותך לא מוותרים בקלות". השוער התייחס לעונה האחרונה שלו למרות הכשלון הקבוצתי: "מבחינה אישית אני יכול להיות מרוצה מעונה של 20 שערי ספיגה בסה"כ, אבל גם מבחינה קבוצתית אני לא חושב שהעפלה לפלייאוף אחרי התחלה מקרטעת נחשבת לאכזבה. נכון שהיו ציפיות גדולות יותר מהקבוצה אבל ציפיות לחוד ומציאות לחוד. בסופו של דבר הטבלה שיקפה בהחלט את היכולת שהצגנו במהלך העונה".

השוער סיכם כשהתייחס לעונה הקרובה: "קרית אתא עברה הקיץ שינוי מקצה לקצה מבחינת סגל השחקנים, זה נראה טוב מאוד בינתיים מבחינת הבנייה אבל כמובן שכמו שהוכח כבר עשרות פעמים בעבר, שמות וכוכבים לא יעשו את העבודה לבד. פה מתחילה האחריות שלנו השחקנים להביא את האקסטרה מבחינת רצון והשקעה ואני מאמין שבעזרת השם התוצאות יגיעו. המשימה ברורה לכולנו אבל כותרות והצהרות יהיו סתם משקל עודף. חשוב להתחיל טוב ולצבור מומנטום שיתן דחיפה להמשך".

שחקן נוסף שקרוב לסיכום הוא עידן שפשה. החלוץ מאוד מעניין את הצוות המקצועי שצפוי להודיע על צירוף באופן רשמי בימים הקרובים. הקשר גיא רפאלי שהיה מבוקש במועדון העדיף את אסי גלבוע וסיכם באופן רשמי במועדון מחבל התענך.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
קרית אתא
(דורה: 14:44 19-07-2016)
רכש בנוני ממש לא מספיק לדרוס את הליגה
2
הנהלה
(עוזי: 00:39 20-07-2016)
לא יודע מי אחראי על הרכש אבל ממש לא שחקנים שידרסו את הליגה קבוצה למקום 4

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?