הפועל מחנה יהודה,סיפור אכזבה

בתחילת העונה להפועל מחנה יהודה מליגה ב דרום א' היו ציפיות עצומות לעלות ליגה,בפועל הקבוצה מדורגת רביעית מרחק רב מהצמרת הגבוהה שאותה מוליכה בני טייבה.סיפורה חסר המזל של מחנה יהודה קבוצת השכונות מפתח תקווה בכתבה שלפניכם.

קבוצת מחנה יהודה מאוד מאוכזבת מעצמה העונה,בתחילת העונה היה לה את הסגל הכי טוב בליגה על הנייר ומאז עזבו שחקנים וכעת נותרו רק צעירים נמרצים שמשחקים על הכבוד ומנסים לסיים את העונה במקום הכי גבוה שהם יכולים. מחנה התחילה את העונה עם שמות מפוצצים בקנה מידה של ליגה ב' כגון: יוני רוזנפלד שפרש ממשחק פעיל עקב חילוקי דעות עם מאמני הקבוצה, ואותו הדבר אפשר לומר על כפיר דהאן וזוהר הילל. ארז הררי הקשר האחורי המצטיין של הקבוצה עזב בתחילת העונה אחרי מספר מחזורים עקב לימודים.

 

יוני רוזנפלד,בלם מחנה פרש עקב חילוקי דעות עם הצוות המקצועי.(צילום:לירן דורף)

 

רותם אהרוני המצוין עזב ליריבה העירונית עמישב ושם כנראה יגיע איתה למבחנים ועידו רצון הוותיק עזב לטובת היריבה העירונית השנייה בית"ר פ"ת מליגה ג' שרון.יניב דוד שהגיע מראשון לציון בקול תרועה עזב לפני כחודשיים להפועל הרצליה מליגה א'. כמו כן לפני כחודשיים הקבוצה ספגה מכה קשה כאשר המגן הימני צ'יקו בראון נפצע וגמר את העונה.

 

צ'יקו בראון(בכחול),מגנה של מחנה הצטרף גם הוא לרשימת הפצועים.(צילום:לירן דורף)

 

ואם כל זה לא הספיק גם בצד השני של ההגנה המגן השמאלי מור זאבי פרש לטובת לימודיו, ואז הגיע המכה הקשה ביותר כאשר שוהם צברי המצטיין של מחנה יהודה העונה נפצע קשה בידו במשחק נגד הפועל אזור וכך גם הוא גמר את העונה.

 

רותם אהרוני(בירוק)עבר לעמישב באמצע העונה לאחר חוסר בדקות משחק.(צילום:לירן דורף)

 

שוהם צברי(בכחול)נפצע מול אזור בצורה קשה בידו וסיים את העונה.(צילום:לירן דורף)

 

אז אם אנו סופרים את כל השחקנים הללו(רוזנפלד,בראון,זאבי,הלל,דהאן,אהרוני,הררי,צברי ,רצון,דוד) אנו יכולים למנות פה כמעט הרכב שלם שיכול להעלות כל קבוצה ליגה.

 

ארז הררי(בכחול)עזב עקב לימודים.(צילום:לירן דורף)

 

טל לוי,מאמן מחנה יהודה שסיימה את העונה מוקדם מהצפוי.(צילום:לירן דורף)


אבל עדיין למחנה יש קבוצה מצויינת שממוקמת די גבוה בטבלה (מקום רביעי) ולטייבה מחר הם לא יגיעו כדי לשמש תפאורה. חוץ מכל השחקנים שעזבו שצוינו למעלה במשחק הספציפי הזה נגד טייבה יחסרו סער טווינה וגל שבתאי הפצועים. במחנה יהודה מתכוננים לעונה הבאה על מנת לעלות ליגה והם הולכים לעשות זאת בכל הכוח. עד אז נקווה שיסיימו את העונה עם הסגל הנוכחי ושלא יקרו עוד דברים מצערים.תגובות

+ הוסף תגובה
1
בואו תקבלו 3 חתיכות ותחזרו לחור שלכם
(אדום מטייבה: 20:43 30-03-2009)
מה תעשו מול הר הגעש האדום ? תעשו במכנסיים !
2
שקט טייבה
(מחנה אימפריה: 18:35 01-04-2009)
בסדר ניצחתם אתם יותר טובים מכל הליגה אבל רק בגלל חוסר המזל של מחנה שבהרכב מלא מקרקרסת אותכם.נראה בליגה א מה יהיה לכם.

סקר דאבל פס

מי תעלה לליגה א' דרום מליגה ב' דרום א'?