חיים זיסקינד חתם בהפועל בית שאן

שוערה החדש של בית שאן במעמד החתימה (אולטראס הפועל בית שאן) שוערה החדש של בית שאן במעמד החתימה (אולטראס הפועל בית שאן)
פרסום ראשון: לאחר עזיבתו של בן וייצמן, השוער הצטרף באופן רשמי. בקבוצה עושים מאמצים לצרף את עומר בוארון למרות שעדיין קיימים פערים כספיים. הקשר נפגש גם עם ראשי "רובי שפירא"

הפועל בית שאן מצאה שוער לעונה הקרובה. לאחר עזיבתו המפתיעה של בן וייצמן להפועל כפר סבא, החלו במועדון להפעיל לחצים על שוער עירוני טבריה בעונה החולפת, חיים זיסקינד.

האחרון, התאמן בשבועות האחרונים במספר קבוצות בליגה הלאומית בכדי לנסות ולהשיג חוזה בליגה השנייה. לאחר שהניסיונות לא צלחו, החלו ראשי בית שאן בשיחות עם השוער שחתם היום (ו') באופן רשמי.

"היו לי שתי הצעות מהליגה הלאומית ודחיתי אותם בעקבות כך שמוריס אוזן פנה אליי, הוא בשבילי הרבה יותר ממאמן. הוא מייעץ, הוא חבר, והוא באמת מיוחד עבורי" אמר זיסקינד לדף האוהדים הרשמי והוסיף: "ברגע שהוא הציע לי לבוא לבית שאן, מיד הסכמתי כי אני אלך לכל מקום שאליו מוריס אוזן ירצה אותי. שמעתי על החוויה לשחק בבית שאן, אני רוצה כבר לפגוש את האוהדים באימון פתיחה ואני מאחל שבעזרת השם נצליח העונה. יש לנו קבוצה טובה".

שחקן נוסף שבבית שאן מקווים לראותו בעונה הבאה הוא עומר בוארון. כפי שפורסם לראשונה באתר "דאבל פס" השחקן לא המשיך במדי מכבי נתניה ומיד לאחר פרסום הכתבה החלו ההצעות לזרום כשהבולטות מביניהן שייכות למועדון הבית שאני ולקבוצת האוהדים הפועל "רובי שפירא" חיפה. כרגע עדיין יש פערים כספיים בין הקשר למועדון.

נכון לכתיבת שורות אלה, "רובי שפירא" הציעה הצעה כספית גדולה יותר, אך רק בתחילת שבוע הבא צפוי בוארון להחליט היכן ישחק ולחתום באופן רשמי.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בהצלחה לשוער חיים
(טברייני: 11:55 22-07-2016)
תמוהה בית שאן היו להם בעיות כלכליות קשות ומוסר תשלומים גרוע עשו החתמות נוצצות פתאןם יש כסף.חיים חשבתי שאתה רוצה חשחק בליגה לאומית.אני תקווה שתקבל משכורות בזמן?????
2
טבריה
(יוסי: 13:48 22-07-2016)
זוהר וירון, אין לכם מה להציע יותר,פירקתם את הקבוצה,רציתם לשחרר שחקנים בעייתיים,אבל מדוע לא החתמתם את השוער המעולה, לפחות אותו שהוא אהוב וסמל בטבריה,איך לא הצלחתם להחתים אותו,האם אתם רוצים לרדת ליגה, אתם איבדתם כיוון זוהר אתה חייב לעזוב את הקבוצה,
3
סיסקין
(עדי: 15:52 22-07-2016)
אמרת אם ליגה א אז רק בטבריה,אתה יורק לבאר ששתתה ממנו,אתה שהכי מזוהה עם טבריה לאחר הרבה שנים, עוזב קהל שאוהב אותך,בליגה לאומית היית פצוע ולמרות זה נתנו לך את אפודת שוער ראשון,עכשיו תיסע כל אימון שעה וחצי הלוך ועוד שעה וחצי חזור,הלא כסף קיבלת בטבריה,
4
אתה לא מכיר את הב שאינם וכבר מחכה לפתיחת האימונים וכול השטויות האלה אפשר לחשוב שהגיע תה למילאן כולה בית שאן אז קצת פרופורציות וצניעות לא יזכו לך בטבריה אתה לא תדרוך בחיים אדון חיים עשו לך יותר מדי כבוד שכנראה לא הגיע לך אל תשכח איך הגלגל מסתובב

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?