לירון אלימלך ואלמוג אוחיון חתמו בהפועל בית שאן

אלמוג אוחיון במעמד החתימה (דף הפייסבוק אולטרס בית שאן) אלמוג אוחיון במעמד החתימה (דף הפייסבוק אולטרס בית שאן)
פרסום ראשון: החלוץ הצטרף באופן רשמי לסגל של מוריס אוזן יחד עם קשר טבריה. אלימלך: "מאמין מאוד במועדון הזה שצריך ויכול להגיע לרמות הגבוהות"

רגע לפני פתיחת האימונים הפועל בית שאן צירפה באופן רשמי את חלוץ מכבי הרצליה בעונה שעברה, לירון אלימלך.

בצוות המקצועי חיפשו תקופה ארוכה חיזוק לחלק הקדמי ולמרות השיחות שהתנהלו בין החלוץ לקרית אתא, בסופו של דבר חתם אלימלך בבית שאן.

החלוץ שיתף פעולה בעבר עם מוריס אוזן בעונת העלייה של עירוני טבריה לליגה הלאומית אז כבש 16 שערים במדי הקבוצה. בעונה האחרונה שיחק מכבי הרצליה במדיה כבש 3 שערים.

אלימלך התייחס לחתימתו בדף אולטראס בית שאן: "רציתי להגיע להפועל בית שאן בעיקר בגלל מוריס אוזן. אני חושב שהוא מאמן מצוין שמתאים לרמות הגבוהות, יש לנו זכרונות טובים ביחד מהעליית ליגה בטבריה, נוסיף לזה את הקהל המיוחד של בית שאן שדוחף את הקבוצה בכל משחק, אני מאמין מאוד במועדון הזה שיכול וצריך להיות ברמות הגבוהות. עם צניעות ועבודה קשה אפשר לעשות דברים יפים".

גם החלוץ אלמוג אוחיון חתם היום במועדון. אוחיון שנחשב לכישרון בגילאי נוער נכשל בשנים האחרונות במיוחד בעונה שעברה בעירוני טבריה והעונה אמורה להיות שנת המבחן של החלוץ. אוחיון מקווה שתחת אוזן יוכל לחזור לעצמו ולהפוך לשחקן מפתח בבית השאן החדשה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ברוך הבא
(כחול בנשמה: 12:14 24-07-2016)
לירון ברוך הבא לבית חם צריכים את בוארון או אלקנתי כדי לתת פייט בחלק הגבוה של הטבלה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?