פותחים עונה 2016/17: קרית גת

חוזרים להתעסק בכדורגל. קרית גת פותחת עונה (צילום: ארגון הלב הצהוב) חוזרים להתעסק בכדורגל. קרית גת פותחת עונה (צילום: ארגון הלב הצהוב)
לאחר מאבק ממושך בבתי המשפט שלא קשור לכדורגל, תפתח הערב עירוני קריית גת את אימוניה לקראת העונה החדשה בליגה א'. אייל שדה יעמוד על הקווים כמאמן הקבוצה, אך לא ברור מה צופן לו העתיד במועדון

אחרי קיץ מייגע ומלא במתחים ואי-ודאות, פתחה עירוני קרית גת את אימוניה באופן רשמי. כפי שפורסם לראשונה ב"דאבל פס", העמותה והעירייה הגיעו להסדר ונציג העירייה דודו בן לולו החל בהכנות לקראת העונה הבאה.

מי שיפתח את האימונים מבחינה מקצועית הוא המאמן אייל שדה. האחרון, איש כדורגל ותיק ומוערך בקרית גת, שימש בעונה האחרונה כמאמן קבוצת הנשים בעיר וזכה עמה בגביע המדינה. יחד עם זאת שימש גם כמנהל קבוצת הגברים.

שחקני קרית גת
בקרית גת סיפרו כי לא מן הנמנע כי שדה יקבל מינוי קבוע אך ההחלטה תתקבל בימים הקרובים. במועדון אמרו שההחלטה תתקבל בין ההנהלה לבין שדה וזאת לאחר שייקבע תקציב הקבוצה ולפיו ייקבעו גם מטרות המועדון. "שדה הוא מאמן מצוין וראוי לאמן את הקבוצה אבל נשב עמו לאחר שנקבע את מטרות הקבוצה" אמרו בקרית גת.

לאימון הראשון של הקבוצה יגיעו שחקני הקבוצה מהעונה שעברה כמו עומר מולאי, נדב כידר, שלומי משה, אדי אדרי, דור נגר והשוער שרון חננייף ששימש כשוער שני בעונת העלייה של הקבוצה לליגה הלאומית. שחקנים נוספים מהאזור שהביעו עניין להצטרף לקבוצה העונה. בנוסף, ראשי קרית גת כבר פנו לחלק משחקני חיזוק לקראת העונה הקרובה וכעת לאחר שהוסדר הנושא הארגוני ייכנסו עמם למשא ומתן רציני. בן לולו: "היה לנו חשוב להתחיל את האימונים מוקדם ככל שניתן ובמקביל נריץ את כל העניינים בכדי לבנות קבוצה ראויה לעונה הקרובה".

יוצאים לדרך חדשה?


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בהצלחה מכבי קרית גת
(צהוב בנשמה : 20:43 02-08-2016)
בהצלחה מכבי קרית גת מחזיקים לכם אצבעות העונה !
2
חסרי אונים
(קרית גת צהובה : 09:45 03-08-2016)
הנהלת הקבוצה קדימה להתעורר ולחזק את הקבוצה אחרת נתעורר בליגה ב׳ . יותר מדי פוליטיקה ועסקנים שלא מבינים בכדורגל. בילי מאמן סביר בכדי להשאר בליגה . צריכים מאמן בכיר יותר בכדי שנעשה יותר. מספיק שארז בנודיס הרס הוריד וברח . צריכים מאמן מקצוען ולא כבוד

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?