יבנה הלכה לקלפי: יוני רביבו נבחר לקפטן הקבוצה

הקפטן החדש של יבנה. רביבו (שקד מורג) הקפטן החדש של יבנה. רביבו (שקד מורג)
בצוות המקצועי של מכבי יבנה התקשו לבחור קפטן והחליטו לבצע הצבעה בקלפי מאולתר כאשר חמישה מועמדים נבחרו להתמודד על הסרט: גליל בן שאנן, עומר חזום, עומרי כהן, שרון גורמזנו ויוני רביבו. האחרון נבחר עם 10 קולות

רגע לפני פתיחת העונה התפנו שחקני ואנשי הצוות המקצועי של מכבי יבנה לנושא לא פחות חשוב - בחירת קפטן הקבוצה. בצוות המקצועי של יבנה בראשותו של שי מאור, התקשו לבחור את הקפטן מתוך הערכה מקצועית ואישית לכל המועמדים, ולכן החליטו בדרך דמוקרטית לארגן קלפי מיוחד אליו הגיעו כל שחקני הסגל של המועדון ואנשי הצוות המקצועי בכדי למצוא את הקפטן המתאים.

חמישה פתקים הוכנסו לקלפי עם השמות הבאים: השוער גליל בן שאנן, הבלמים עומר חזום ועומרי כהן, הקשר יוני רביבו והחלוץ שרון גורמזנו. לאחר שעה דרמטית הוכרזו התוצאות הבאות: גליל בן שאנן עם 6 קולות, עומרי כהן עם 5 קולות, עומר חזום עם 2 קולות, שרון גורמזנו עם 6 קולות והמנצח הגדול יוני רביבו עם 10 קולות.

ביבנה אמרו בגיחוך לאחר הבחירה: "זה הזכיר מאוד את הבחירות האחרונות כאשר לפני הבחירות היה נראה כי מספר מועמדים יילחמו עד הקול האחרון ולבסוף כמו ביבי, יוני רביבו ניצח ובגדול".

בנושא אחר, במועדון בירכו על ההחלטה לדחות את משחק גביע המדינה מול נס ציונה שלא היה אמור להיערך באצטדיון העירוני. האצטדיון אינו אושר על ידי משרד התמ"ת ובמועדון מקווים כי עד המחזור הראשון בו הקבוצה גם כן תפגוש את נס ציונה, המשחק יוכל להתקיים במגרש העירוני.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הוא נראה אוהד של ארגטינה
(יוסי: 09:11 11-09-2016)
ולא שחקן כדורגל. חייב להשיל כמה קילוגרמים.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?