גיא אבן: "עבדנו קשה כל הקיץ, עכשיו זה הרגע האמיתי"

מתחיל את עונת במשחק מול יפו. גיא אבן (תאמר סרסור) מתחיל את עונת במשחק מול יפו. גיא אבן (תאמר סרסור)
אחרי קיץ ארוך והשקעה אדירה רוצים בכפר קאסם להתחיל את העונה ברגל ימין במפגש מרתק מול 'קביליו' יפו שמצדה תפתח את העונה בהרכב חסר. סולימנוב: "סומך על קרגולה שיידע להכין אותנו"

ליגה א' דרום תצא לדרך בסוף השבוע לאחת העונות המרתקות ביות. קבוצות רבות השקיעו סכומי עתק, מה שמבטיח עניין רב לאורך העונה. כבר במחזור הראשון נקבל את אחד המשחקים המעניינים כאשר מכבי 'קביליו' יפו תארח את מועדון ספורט כפר קאסם.

לאחר חצי עונה מוצלחת בשנה שעברה תחת המאמן אורי קרגולה, בהנהלת יפו עבדו הקיץ שעות נוספות בכדי לבנות גם העונה סגל איכותי שנחשב לאחד הסגלים הטובים בליגה. גם קרגולה וגם ההנהלה של יפו מודעים לכך כי ישנה חשיבות רבה לפתיחת העונה, במיוחד עבור הקהל היפואי הגדול.

למשחק הפתיחה תגיעה יפו עם סגל דליל כאשר לא מעט שחקנים חסרים. הקבוצה תחסר ככל הנראה את עומרי נווה, אוהב פרי ונתי ארזואן הפצועים כאשר גם הקשר אביחי ממן נמצא בספק. מי שאמור להיות שחקן משמעותי בהרכב של יפו גם העונה הוא משה סולימנוב שאמר לקראת המשחק: "אנחנו רוצים להתחיל את העונה בצורה טובה. כפר קאסם קבוצה מצוינת אבל אני מסתכל אך ורק לטובת קביליו יפו ובטוח שקרגולה יכין אותנו בצורה טובה".

מהצד השני, כפר קאסם היא אחת המועמדות העיקריות לעלות לליגה הלאומית בסיום עונה. יו"ר הקבוצה, בילאל בדיר, נכנס מהר מאוד לנעליו של האיש החזק במועדון ואף אינו חושש להצהיר כי כל תוצאה פרט לעלייה תהיה כישלון חרוץ. בדיר גם הבטיח כי הקבוצה תקבל תקציב לא מוגבל, מה שמעלה את רמת הציפיות מהמאמן חיים סירוטקין. כפר קאסם התחמשה בקיץ בשחקנים משמעותיים וזאת לאחר שהצליחה להשאיר את כל כוכביה מהעונה אשתקד.

גם העונה מי שאמור להיות השחקן המשמעותי של הקבוצה הוא הקשר גיא אבן. האחרון נחשב לקשר הטוב בליגה בשנים האחרונות יעמוד למבחן מצדו שיבדוק אם הוא אכן יכול להוביל את כפר קאסם בצוותא עם חבריו לליגה השנייה. אבן: "אנחנו מגיעים למשחק קשה מול קבוצה מצוינת אבל עבדנו קשה כל הקיץ, עכשיו זה הרגע האמיתי".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
גיא אבן
(איברהים: 14:00 14-09-2016)
סכסכן עושה הרבה בלאגן בגבוצה
2
גיא אבן
(אחי: 14:02 14-09-2016)
עושה עצמו רץ במגרש עושה בלוף
3
אתה הנשמה של הקבוצה
(טארק סרסור: 17:31 14-09-2016)
בהצלחה גם לך השנהובעזרת השם עולים ליגה לא להתיחס למגיבים נגד הקבוצה כי הם מתחזים בשבל הסכסוך

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?