עמית שמש: "מדובר במשחק שבו משחקות שתי הקבוצות שאמורות לסיים בחמישייה הראשונה"

"מחכה לפתיחת העונה". שמש (ארנון לוי)
הקרב הגדול של המחזור הראשון במחוז הדרומי יהיה בין אוהד בוזגלו ונס ציונה לבין שי מאור ויבנה. מפגש בין שתי קבוצות שבנו סגלים איכותיים ואמורות להיאבק בצמרת הגבוהה. בוזגלו: "יבנה עם סגל שחקנים מהטובים בליגה"

ליגה א' דרום תצא לדרך מחר (ו') והמשחק המרכזי בליגה א' דרום יהיה הקרב בין מכבי יבנה לבין סקציה נס ציונה. שתי הקבוצות עמלו רבות בקיץ בכדי לבנות סגלים איכותיים, ושתיהן אמורות להילחם על מקום בפלייאוף העליון.

רגע לפני פתיחת העונה, הודיעו ביבנה על מחיר זול במיוחד למינוי עבור משחקיה הביתיים של הקבוצה, רק 120 שקלים. במועדון מבינים כי לאחר הנפילה בשנה שעברה מטרה לא פחות חשובה היא החזרת הקהל למגרשים. ביבנה מדברים על סגל איכותי שנבנה בקיץ, אך עדיין חסרים לקבוצה מספר שחקנים משמעותיים. מאמן הקבוצה, שי מאור, אמר לקראת המשחק: "יש לנו משחק ראשון נגד קבוצה מעולה שהתחזקה מאוד ויש לה מאמן מצוין. נעשה הכול להגיע מוכנים ולפתוח את העונה ברגל ימין".

מהצד השני, גם לנס ציונה סגל איכותי וחלק התקפי קטלני שכולל את מתן לוטטי, סהר לוי ודלה ימפולסקי. במועדון מודעים כי המבחן יהיה דווקא בחלק האחורי. אם ההגנה תצליח לעשות את עבודתה, הקבוצה תהיה גורם משמעותי במאבק העלייה. מאמן נס ציונה, אוהד בוזגלו, התייחס למשחק ואמר: "אנחנו פותחים את העונה ישר במשחק חוץ מול קבוצה עם סגל שחקנים מהטובים בליגה. אני מעריך שיהיה משחק מעניין. עבדנו קשה בתקופת ההכנה ואני מקווה שנפתח את העונה בצורה טובה".

שוער הקבוצה, עמית שמש, אמר לקראת המשחק: "אנחנו מתכוננים למשחק הזה כבר חודשיים. עשינו הכנה טובה לקראת הליגה ואני אישית כבר מחכה לתחילת העונה. זהו משחק בין שתי קבוצות שמכוונות גבוה ואני חושב ששתי הקבוצות יסיימו בחמישייה הראשונה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מכרת בקטמון
(ערן אומר :: 22:08 15-09-2016)
משחקים,

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?