הצהרת כוונות: כפר קאסם הביסה את יפו

שחקני כפר קאסם חוגגים (לירן דורף) שחקני כפר קאסם חוגגים (לירן דורף)
ליגה א' דרום נפתחה בסערה כשחניכיו של סירוטקין הביסו ללא תנאי את אלה של קרגולה 0:3 משערים של בן שמעון, שרון לוי ומישל רוס. ליפו יש עוד הרבה עבודה אם ברצונם להוות איזשהו איום בצמרת

ליגה א' דרום נפתחה היום (ו') והמשחק המרכזי הפגיש בשכונת התקווה את מכבי 'קביליו' יפו ומ.ס כפר קאסם, שתיהן עם שאיפות לצמרת הגבוהה.

שתי הקבוצות הציגו סגלים עם לא מעט חידושים כשביפו ניתן היה למצוא את רוזנקוביץ' בשער, עומרי נווה כבלם ורפי סגל בחוד כשמנגד כפר קאסם הציגה את רן בן שמעון (פוטנציאל למלך שערי הליגה בתום העונה), שרון לוי הפעלתן, רועי הררי כמגן ותומר בן חיים שנותן לקבוצה המון איזון במרכז השדה.

האכזבה הגדולה הגיע מהיציעים כשרק כ-700 צופים הגיעו והתחלקו שווה בשווה בין המחנות. בהחלט תעודת עניות למחזור פתיחה ומפגש בין שתי קבוצות עם פוטנציאל קהל רב.

סירוטקין הפתיע כשעלה ללא אלעד כהן בהרכב אך גם בלעדיו נראתה כפר קאסם מתואמת אם כי חסרת מחץ במחצית הראשונה עליה עדיף שלא להרחיב במילים. הכפר שלטה בה אופטית בשדה אך לא הגיעה לאף מצב כשמנגד עומרי נווה ורפי סגל הגיעו לרבעי מצבים כשנסיונותם מ-16 מטר היו קרובים אך לא מעבר לך ובהפסקה 0:0 דל ומשמים.

רוזינקוביץ' בשער של יפו (לירן דורף)
למחצית השנייה הופיעה רק קבוצה אחת וזוהי כפר קאסם עם קריאה נכונה של סירוטקין ששלח למערכה את מישל רוס. כבר בדקה ה-47 היא עלתה ליתרון כשרן בן שמעון קיבל כדור בחופשיות ומ-20 מטרים בעט בחוכמה כדור קשתי ומפתיע שהכניע את רוזנקוביץ', 0:1 לאורחים.

שחקני קאסם חוגגים (לירן דורף)
קרגולה מאמן יפו ראה שמשחק קבוצתו תקוע וערך בשלב מוקדם (מדי) חילוף התקפי ולמעשה הלך על כל הקופה כשנווה הבלם יצא ורוזנבלום נכנס להתקפה מה שהעביר את קביליו למערך של שלושה שחקני הגנה. על הדרך הוא גם צרח על חניכיו בשאלה, "אתם מאמינים?", התשובה אגב הגיעה במהרה.

קרגולה (לירן דורף)
כפר קאסם הבינה במהרה את המתרחש, לא נבהלה ולמרות חצי מצב של ארז'ואן שסלם לקח בלי בעיה, המשיכה לתקוף ולחפש את הבקיעים בהגנת יפו. בדקה ה-71 גמרה האורחת סיפור כשבן חיים (ספק עם ידו) לקח כדור במרכז המגרש והעביר למישל רוס המחליף שפרץ באגף ימין והוציא פס רוחב חזק שעבר את כולם והגיע עד לשרון לוי שמקרוב דחק פנימה, 0:2.

יפו קרסה לחלוטין ובדקה ה-80 ספגה את השלישי כשמישל רוס חתך מימין למרכז ומ-20 מטרים שיחרר כדור חד שהכניע את רוזנקוביץ', 0:3 מוחץ לאורחת שבהחלט מצהירה כוונות לגבי המשך הליגה.

בשבוע הבא תארח כפר קאסם את העולה החדשה מ.ס דימונה ותנסה לשמור על מאזן מושלם, יפו לעומתה תחפש נקודות ראשונות בדרבי מול בני יפו.

יכול להיות מרוצה. סירוטקין (לירן דורף)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תמשיכו להעסיק מאמנים חסרי נסיון נראה לאן תגיעו
2
בעל רזומה אדיר בליגות הנמוכות ושיחק במכבי יפו הפועל תא יחד עם רוני קלדרון כן דוד סאלים קרמו יכול לעלות אותכם ליגה בחצי מהתקציב שלכם משמע חצי מליון שקל בלבד.
3
כפר קאסם
(אבו ערב: 22:44 16-09-2016)
מה אין שחקן ערבי אחד אפילו בכפר קאסם! גזענווווות..
4
יכול להציל לכם את העונה .כדורגל איטלקי לא בבית ספרנו בושה וחרפה.
5
את הביטחון דרך התחת ואז תראו קבוצה לוחמת עקשנית משוחררת שנותנת לכל קבוצה 5חתיכות.
6
קביליו בלוף
(קביליו בלוף: 08:01 17-09-2016)
קביליו בלוף מאמן חלש תקציב ענק אוהדים סובלים כמו כל שנה קונים מנויים עוד עונה שאין סיכוי לעלייה חבלללללל הגיע הזמן שאנשים ילכו הביתה ויגידו נכשלנו
7
8
התקציב של יפו קטן בהרבה מזה של כפר קאסם מרמורק וכפר שלם. ולזה שמנסה כל הזמן למכור ליפו את קרמו--זה מאמן של ליגה ג וגם שם הוא לא כל כך הצליח. אין סיכוי שיפו תיקח אותו!
9
שעריים
(שרון: 02:07 18-09-2016)
אבי לודריק זה הבן אדם הכי שפל שהיה במכבי שעריים !

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?