כוכבי המחזור: שלום עקיבא בצפון, ידין זריס בדרום

כוכב המחזור בצפון. שלום עקיבא (אבי רביבו) כוכב המחזור בצפון. שלום עקיבא (אבי רביבו)
ליגה א' נפתחה בסערה ושניים שיוכלים להיות בהחלט מרוצים הם צמד השחקנים שהצליחו לככב עם שלושער. עקיבא: "השער השני שלי - אחד היפים בקריירה"

ליגה א' נפתחה בסוף השבוע וקבוצות רבות, גם בליגה הצפונית וגם בליגה הדרומית, פתחו בסערה. בצפון קיבלנו ניצחון אדיר של קריית אתא על אסי גלבוע בתוצאה 1:5 עם שלושער מרהיב של שלום עקיבא, ואילו בדרום קיבלנו ניצחון מטורף של הפועל אזור על בית"ר כפר סבא בתוצאה 3:4 עם משחק מרהיב של חלוץ אזור ידין זריס שכבש גם הוא שלושער.

עקיבא, שכיכב בעיקר בגלל השער השני שנכבש ממרחק של יותר מ-60 מטרים, אמר לאחר ההצגה: "קודם כל זה היה משחק מצוין של כל הקבוצה. תמיד כיף לפתוח את העונה עם שלושער וזה אומר שאני והקבוצה עשינו הכנה טובה ובאנו מוכנים למשחק. לגבי השער השני - ראיתי את השוער מחוץ לשער והחלטתי לנסות ולבעוט, אני שמח שזה הצליח. כבשתי הרבה שערים בקריירה וזה אחד היפים ביותר. כעת המטרה להסתכל קדימה למשחק הבא".

גם זריס היה הגורם הבולט בניצחון של הקבוצה: "היה לנו חשוב לפתוח את העונה עם ניצחון גם בשביל הביטחון שלנו. היינו צריכים לגמור את המשחק הרבה יותר מוקדם לאחר ההרחקה בדקה השמינית ולא עשינו זאת. בסופו של דבר ניצחנו וזה מה שחשוב. השער החשוב ביותר היה השער השני שלי והשלישי של הקבוצה מכיוון שכפר סבא חזרה ל-2:2 וידענו שאם יעבור זמן ולא נכבוש, זה יהפוך לקשה יותר עד בלתי אפשרי. השער היה חשוב ואני שמח שכבשתי".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?