ליאור אסולין: "הגעתי כדי לעזור למרמורק לעלות ליגה"

"מגיע לתרום מהמנהיגות". אסולין במעמד החתימה
בלעדי: אחד משחקני הרכש הבכירים והמשמעותיים של הקיץ האחרון חוזר לליגה א' בפעם האחרונה זה נגמר עם עלייה לליגה הלאומית באשקלון. אולי גם הפעם?

במהלך כל הקיץ אותתו בעלי הפועל מרמורק, שינו זוארץ ואייל גולן, יחד עם והיו"ר אילן סגל, כי ברצונם לבנות קבוצה ראויה העונה שתילחם במקומות הראשונים ותשיג את הכרטיס לליגה הלאומית.

ראשי מרמורק הנחיתו מספר שחקנים בכירים, אבל ההחתמה המשמעותית ביותר הייתה דווקא בשבוע שעבר עם הגעתו של החלוץ ליאור אסולין. האחרון, עם עבר עשיר בליגות הבכירות, שיחק לפני מספר שנים בליגה א' כאשר הגיע להפועל אשקלון ועלה עמה לליגה הלאומית. במרמורק מקווים כי תסריט דומה יקרה לאסולין גם ברחובות. רגע לפני שהוא מקבל דקות ראשונות בקבוצתו החדשה העניק החלוץ ראיון ראשון ובלעדי לאתר "דאבל פס".

איך נוצר הקשר עם מרמורק?
"ראיתי את הבנייה מחדש ואת ההשקעה של כל האנשים במרמורק וראיתי את הכוונה של כולם לבנות קבוצה לעלייה. ראיתי שאנשים שמנהלים את המועדון מעריכים ומכבדים אותי ואני מבטיח לתת מעצמי כדי לעזור לקבוצה לעלות ליגה".

על פי האימונים הראשונים שלך במרמורק. לדעתך, היא מספיק איכותית כדי לעלות ליגה?
"אני חושב שיש במרמורק מאמן מצוין ושחקנים צעירים ומוכשרים אבל בעיקר רעבים להצליח. מבחינתי הכול אפשרי ואנחנו מאמינים בעצמנו וב"ה גם נצליח".

באיזה כושר הגעת למרמורק ומה אתה מצפה מעצמך העונה?
"עשיתי הכנה בקיץ, אבל לא שיחקתי ולכן אני יודע שתוך שבוע או שבועיים אכנס לעניינים ואתרום את חלקי. אני לא מסתכל על מספרים שלי אלא בעיקר רוצה לתרום לטובת הקבוצה ואתרום בעיקר מהמנהיגות שלי".

למה בחרת להגיע העונה דווקא למרמורק?
"ראיתי את הרצונות של המועדון וזה משהו שהתאים לי. שינו זוארץ מכיר אותי ממכבי פתח תקווה וזה נתן את הכיוון להצטרפות שלי למרמורק".

מילה על הקהל הגדול.
"עוד לא ראיתי והרגשתי אותו במלוא כוחותיו, אבל שמעתי הרבה סיפורים יפים עליו. מדובר בקהל טוב ואני בטוח שהם ידחפו אותנו בכדי שנעלה בסיום העונה לליגה הלאומית".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ברוך הבא
(רפאל הגזלן: 17:26 20-09-2016)
מי יתן ותתן את תרומתך לעליה המיוחלת ללאומית
2
שחקן ענק
(אלי: 22:42 20-09-2016)
3
חכו שהוא יתחיל למכור משחקים
(איציק אוחנה בית שמש: 02:31 21-09-2016)
שחקן רקוב
4
ליאור אוהבים אותך מרמורק הרוויחו
(אולטראס הפועל פ"ת: 10:18 21-09-2016)
שחקן שנתן הכל אצלנו נלחם שרף תדשא. שיהיה המון בהצלחה לא שוכחים מה עשית עבורנו.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?