"רוצה להעיף את בני יפו בגביע. לא אוהב את האנשים שם"

תאמר אטרש תאמר אטרש
תאמר אטרש, חלוצה של הכח עמידר ר"ג, כבר מוכן למשחק מחר במסגרת גביע המדינה מול מ.ס. בני יפו אורתודוכסים. המפגש עבורו הוא מעין דרבי פרטי קטן. "אני בא להתפוצץ עליהם. יש לי מוטיבציה להבקיע 2-3 שערים מחר"

אטרש, עוד לא בן 22, שיחק בילדותו במועדון היפואי, לפני שטופח ולוטש במחלקת הנוער של גדנ"ע ת"א. האחרון מגיע רעב למפגש מחר (שלישי) מול מ.ס. בני יפו, שבשורותיה הספיק לשחק מספר משחקים בשנה שעברה במסגרת ליגה ב'.

"לא מדובר בנקמה מבחינתי, פשוט רוצה להעיף אותם. כשטסתי לחו"ל העיניים שלהם נפתחו עליי", הוא הסביר מהיכן הגיעה המוטיבציה שלו לקראת המשחק. החלוץ המוכשר הספיק בגילו את מה ששחקנים לא עוברים בקריירה שלמה.

לאטרש ביטחון עצמי מחוץ לכר הדשא לא פחות גדול מאשר כשהוא על המגרש, "בקבוצה כמו הכח יהיה לי קשה להצליח, אוכל להיות כוכב, אבל אין לי מספיק שחקנים איכותיים בקישור". החלוץ כבש שער בכורה במשחק הליגה מול הפועל כפר שלם, שלא עזר לקבוצתו, שירדה מנוצחת 2:1. "יכולתי להבקיע לפחות שני שערים", הוא מספר.

אטרש הצעיר כבר פוזל הלאה למחוזות אחרים:  "עד ינואר מצפה להבקיע בכל משחק ולהגיע ל-16 שערים". לשחקן הוצעה בקיץ אפשרות להוסיף סעיף בחוזה שבו תהיה אפשרות יציאה בינואר. אגב, לפני חזרתו לארץ הוצע לאטרש לשחק בדונדאלק, אלופת אירלנד, שהוגרלה יחד עם מכבי ת"א באותו הבית במסגרת הליגה האירופית. בינתיים הכוח ממשיכה להתחזק וסיכמה עם הבלם טל בובליל ועם החלוץ שון דיאמנט.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ליצן
(ליצן: 10:28 20-09-2016)
ממש כוכב על אין לך בושה לדבר על הקישור שלנו מזל שהסכימו לקבל אותך! ממש מלא ביקוש היה עליך איפה ההנהלה והמאמן שחקן כזה לא יכול להיות בקבוצה ! מי מחזיק שחקן מגעיל כזה
2
תאמר!!!!
(עוז ביטון: 21:11 20-09-2016)
כוכב כדורגל אני חייב לו עדיין נסטי וקינדר בואנו

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?