הקטר של צפרירים צופר בדרך לליגה א'

היום במחזור ה 24 אירחה צפרירים חולון את מ.ס דימונה שהגיעה מהדרום הרחוק בתקווה לחלץ נקודות אולם לא הצליחה לקלקל את החגיגה של המוליכה וזה נגמר בנצחון נוסף לצפרירים .

במשחק שנערך היום בשעה 16.00 במגרש צפרירים חולון פתחו האורחים מדימונה במשחק התקפי והראו סימנים שהם מעוניינים להגיע ליתרון מהיר שייקבע את ההמשך, אולם אט אט צפרירים השתלטה על המשחק הלחץ של צפרירים נתן את אותותיו  ותוך זמן קצר השליטה במשחק הייתה שלה,היא יזמה יותר,התקיפה והגיעה למצבים רבים אבל החמיצה רבות גם בהתקפות מתפרצות גם מבעיטות חופשיות וקרנות.דימונה אמנם ניסתה מדי פעם  להגיע למצבים או דרך מתפרצות אבל לא סיכנה במיוחד את שוער צפרירים אבי ביטון .

 

שוער צפרירים אבי ביטון ,לא התאמץ לקלוט את הכדורים (צילום :בועז רביד)

 

בדקה ה 23 בעיטה חופשית ממצב מסוכן 20 מטר מהשער וזיו סלמונוביץ' מקבל את הכדור ומכין לבעיטה אולם הכדור נהדף . בהתקפה של צפרירים  זיו סלמונוביץ' יחד רפי בלו ,יובל פילוס ורועי מזרחי שמניעים את ההתקפות ןמקבלים כדורי עומק לתוך רחבת דימונה. אבל את השער  הראשון כובש דווקא מאור קדוש אחרי שרועי מזרחי הרים לו מנגיחה ומאור בועט לשער וקובע 0-1 לצפרירים  בדקה 30 .

 

מאור קדוש(במרכז בכחול)מבקיע את הראשון של צפרירים.(צילום :בועז רביד)

 

רועי מזרחי מבשל השער הראשון(מימין)ועמית סמט חוגגים את שער היתרון.(צילום:בועז רביד)

 

הלחץ של צפרירים נמשך אולם היא לא הצליחה לממש אותו לשערים וגם לפני המחצית הייתה הזדמנות טובה מבעיטה ישירה  של יובל פילוס אבל הכדור לא נכנס למקום הנכון. דימונה לא עשתה מספיק או שפשוט לא יכלה ורוב ההתקפות שלה היו עקרות ולא מסוכנות במיוחד. תוצאת המחצית הייתה 0-1 לצפרירים.

 

אלירן גבאי חלוץ דימונה נסגר ע"י עמית סמט.(צילום:בועז רביד)

 

תמונת המצב במשחק לא השתנתה הרבה כשנכנסנו למחצית השנייה ,חלוץ דימונה אלירן גבאי לא מצא פרטנרים

לעבודת צוות שתסלול את הדרך להבקעת שער ,דימונה נאלצה להתבונן במכבש של צפרירים ממשיך לאיים על השער

והשער השני היה באויר ,צפרירים לחצה על השער של דימונה והגיעה לקרבתו בצורה מאיימת ,קרן אחרי קרן בעיטות חופשיות וגם הנעה תוך כדי מתפרצת ,כל אלה מצידה של צפרירים ורק מזל הציל את שוער דימונה מהגדלת היתרון של המקומיים. הלחץ נשא פרי עמוק במחצית השנייה כשבדקה ה 88 רפי בלו מצליח לכבוש את השני עבור צפרירים ולמעשה קובע את תוצאת המשחק ששיקף נכון את ההתרחשויות . בסיום 0-2 לצפרירים שדוהרת בבטחה לליגה א'.

 

עמי עמר מאמן דימונה,חזר הביתה בידיים ריקות.(צילום :בועז רביד)

 

 

 עוד תמונות  בגלריה

 

 

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
מאמן דימונה עמי עמר היה לכם סקוי לעלות
(אמגד אלעוברה: 11:47 07-04-2009)

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?