פיצוץ של משחק

הפועל רהט הייתה בדרך לנצחון בטוח בדרבי מול צעירי אלהוזייל במסגרת ליגה ג' מרכז לאחר שהוליכה 0:3 אך אבן שהושלכה מקהל האוהדים ופגעה בשופט המשחק גרמה לפיצוצו בדקה ה-80.

תחילת המשחק החלה בלחץ משני הצדדים, במשך 10 דקות אלהוזייל לוחצים על רחבת הפועל רהט ואקרם אלהוזייל חלוץ הקבוצה מחמיץ שלושה שערים שהיו מבטיחים לצעירי אלהוזייל יתרון מוקדם.בדקה 11 הפועל רהט לוחצים ומצליחים לתקוף ולעבור את שוער צעירי אלהוזייל שחר סימון,אמיר אלפיניש בועט כדור שכמעט ונכנס לשער אך בילאל אבוליל בלם אלהוזייל מושיט את ידו ומעיף את הכדור, המשחק נעצר ושופט המשחק מוציא כרטיס אדום לבילאל על נגיעת ידו והפועל רהט מקבלים פנדל בדקה ה-12 למשחק.אמיר אלפיניש מבקיע את השער הראשון לטובת הפועל רהט וקובע 0:1.

 

בילאל אבוליל מורחק מהמגרש כבר בדקה ה-11.(צילום:רני אלהוזייל)

 

אמיר אלפיניש חוגג את שער היתרון לרהט.(צילום:רני אלהוזייל)


המשחק מתחמם הפועל רהט מתחילים ללחוץ על רחבת צעירי אלהוזייל ובדקה ה-16 למשחק אלי דבש מצליח להתחמק מההגנה והשוער ומבקיע את שערה השני של הפועל רהט, צעירי אלהוזייל מתחילים להרגיש תבוסה אך לא מוותרים ומנסים לצמק אך ללא הצלחה, אקרם אלהוזייל ממשיך בנסיונותיו להבקיע יחד עם שאר הקבוצה אך ללא תועלת, בדקה ה-19 למשחק אברהים אלקירנאוי מקבל כרטיס צהוב על עבירה על שחקן מהפועל רהט בזמן התקפתם.
המשחק ממשיך להתחמם, התקפות רבות והחמצות מזעזעות לצעירי אלהוזייל וכך מסתיימת המחצית הראשונה, הפועל רהט מובילה 2-0.

 

אלי דבש,מלך שערי הליגה שוב כבש.(צילום:רני אלהוזייל)

בתחילת המחצית השניה צעירי אלהוזייל חזרו למגרש עם יותר בטחון ונחושים לצמק אך ההחמצות לא מפסיקות להגיע,המחצית השניה נפתחה כשיאסר אלהוזייל מאמן הקבוצה החליט לבצע חילוף ראשון במשחק ומוציא את אברהים אלקירנאוי ונכנס במקומו מחמד אלעריס אלהוזייל, בתקווה לשנות את מאזן הכוחות במגרש.
לאט לאט צעירי אלהוזייל החלו להתגונן ולצופף מכיוון שהם שיחקו עם עשרה שחקנים בלבד ונשארו בלי בלם אחורי שהוא בילאל אבוליל שאף אחד אחר לא יכל לתפוס את מקומו בתפקיד. אך ללא הועיל, הפועל רהט קיבלה כדור קרן ובדקה ה-46 למשחק מהדי אלסאנע נוגח היישר לרשת אלהוזייל וקובע 0:3 מוחץ לרהט.בדקה ה-48 למשחק יוצא ניאדל אבו ענזה ונכנס במקומו מיעאד אלהוזייל והוא נחוש לשחק בכל כוחו ולנסות להשוות, החילוף השני במשחק,המשחק המשיך בלחצים ונסיונות לחזור למשחק מצד צעירי אלהוזייל אך ללא מזל,הרשת של הפועל רהט נשארת נקייה.

 

עוד צהוב נשלף במשחק אגרסיבי וחם.(צילום:רני אלהוזייל)

 

מחפשים כדור בגובה.(צילום:רני אלהוזייל)


 בדקה ה-63 למשחק שדה נתנאל מקבל כרטיס צהוב על עבירה על אמיר אלאפיניש שהיה בדרכו להבקיע שער רביעי להפועל רהט, בדקה ה68 למשחק הפועל רהט מבצעת חילוף ומוציאה את קייד אלאטרש ונכנס במקומו סאבר אלקמלאת.לאחר שתי דקות מחליט יאסר אלהוזייל מאמן צעירי אלהוזייל לבצע חילוף שלישי ומוציא את שדה נתנאל ומכניס את מחמד אלהוזייל, וארבעה דקות לאחר מכן מחמד מקבל כרטיס צהוב, המשחק מתחמם מאוד ולאחר כמה דקות המשחק מופסק כאשר שופט המשחק נפגע בחזהו מאבן שנזרקה מחוץ למגרש. המשחק נעצר ולא חודש ואין לדעת מה תחליט ההתאחדות לגבי תוצאת המשחק.

 


 תגובות

+ הוסף תגובה
1
יש טעות בכתבה..
(הפועל רהט איפריה: 23:42 01-04-2009)
האבן שהושלכה כוונה לנאדר אלעתיקה שחקנה של הפועל רהט..אך האבן פגע בשופט ולכן המשחק הופסק..ובכתבה לא כתוב שהבלם של אלהוזייל דחף בפראות את נדר אלעתיקה אחרי שהוא עבר אותו בין הרגליים..
2
איך הפועל השפילו את אלהוזייל
(ברהט רק הפועל..: 23:52 01-04-2009)
אלהוזייל הושפלו הובסו נרמסו מהפועל רהט..אלהוזייל הוציאו קליפ ובו כתוב שחסן המאמן של הפועל רהט מפחד ושהוא הולך לקבל תבוסה..מה שקרה בסוף זה שהוא נתן להם תבוסה. 3-0 וזה מה שקרה גם בבית של אלהוזיל..אמיר אלפיניש הוכיח לכולם שהוא השחקן הטוב ברהט..
3
אתה מדבר שטויות!
(אלהוזייל: 23:53 01-04-2009)
אין לך מושג לאן נזרקה האבן אל תתחיל להגיד על מי כשאתה לא יודע אפילו, אתה מדבר שטויות, ובמקום להגיד בהצלחה לכולם אתה שכל קטן וחושב שהפועל רהט בליגת העל, אדוני לך תשאיר תגובה במקום שיתייחסו אליה מדבר פשוט שטויות, אתם העפתם אבן הקהל של הפועל רהט, ביי
4
האבן נזרקה מאוהדי אלהוזייל..
(הפועל רהט אימפריה: 15:47 02-04-2009)
הקהל של אלהוזייל אמר לשחקנים שלו לשבור את נאדר אלהוזייל אפילו לפני שנאדר נכנס לשחק..יש לכם קהל בושה ואתם לא יודעים להפסיד בכבוד ואתם מקנאים בהפועל רהט שהם מקום ראשון ואנשאלה הם יעלו ליגה!!!...
5
הפועל רהט עשו להם בית ספר
(רהט אלופה: 22:52 02-04-2009)
איזה הבדלי רמות היו בין הקבוצות במיוחד החלוץ התותח אלי דבש שעשה מה שהוא רוצה במגרש קדימה רהט אימפריה
6
לרהטאוי
(מערכת דאבל פס: 18:49 03-04-2009)
המשחק מסוקר באופן הכי אוביקטיבי שיש אך אכן הוא נעשה ע"י אוהד אלהוזייל.אתה מוזמן בכיף לשלוח לנו גם כן חומר למערכת ונעלה בשמחה.
7
לקבוצת הפועל רהט
(צעירי אלהוזייל: 10:34 04-04-2009)
אני כותב בשם צעירי אלהוזייל,כל הכבוד לכם על השמירה על הצמרת,אנחנו איתכם ונתמוך בכם בעלייה לליגה ב',זה לא משנה אם אלו צעירי אלהוזייל או הפועל רהט,העיקר שאחת מאיתנו תעלה,זה כבוד לעיר כולה,זה שיש כמה אנשים שגורמים לריבים בין הקבוצות,זה רע מאוד..
8
המשך להפועל רהט
(צעירי אלהוזייל: 10:35 04-04-2009)
אך תדעו שאנחנו נהיה מאוד שמחים אם תעלו,ואל תתייחסו לאנשים מסויימים שהורסים את כל האוירה,ותמסרו להנהלה שלכם בהצלחה מצעירי אלהוזייל, מקווים שתעלו!! וכל הכבוד על העונה!! הייתם גדולים! בהצלחה
9
הפועל רהט בני זונות
(אלהוזייל מיעד: 03:35 07-04-2009)
המשחק היה מכור ע"י אקרם שלא הכריע את המשחק והפועל רהט מנאיק
10
מה קרה מיעד ההפסד כואב אהה?
(הפועל רהט..: 20:38 07-04-2009)
מה קרה מיעד כואב לך מאוד שהפועל רהט השפילו אותכם פעמיים 3-0..יא חראם מיעד אל תבכה ..

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?