חי "שישי ושערים": במוקד כפר שלם בנס ציונה, הרצליה באיכסל ובית שאן מול מגדל העמק

המחזור ה-12 בליגה א' (רפי נחמיאס) המחזור ה-12 בליגה א' (רפי נחמיאס)
החל מ-12:30: דיווחים חיים מהמחזור ה-12 בליגה א' שמבטיח משחקים חמים ומרתקים במיוחד. פאדי מוסטפא מחכה לכם באולפן יחד עם מיטב השדרים לקראת שלוש שעות שידור משובחות ומרתקות

המחזור ה-12 בליגה א' יעמוד במרכזה של "שישי ושערים", תכנית הרדיו של ערוץ הספורט. במחוז הדרומי, תארח המוליכה נס ציונה את הרביעית בטבלה הפועל כפר שלם. שרון ברנשטיין וחניכיו ירצו להמשיך את המומנטום החיובי, אך ייאלצו לעשות זאת מול ההגנה הטובה בליגה. השנייה בטבלה, הפועל מרמורק, תארח את הלפני אחרונה עירוני קריית גת וכל תוצאה פרט לניצחון תערער משמעותית את מעמדו של המאמן ארז בנודיס.

כפר קאסם תגיע עם המאמן השלישי העונה, מאיר סומך, למשחק חוץ לא פשוט מול הפועל אזור. קרב תחתית על שש נקודות ייערך ברמת גן שם הקבוצה המקומית, הכח, תארח את בני יפו. דימונה שאיבדה גובה לאחרונה תרצה לחזור למסלול הניצחונות מול אחרונה בטבלה מועדון ספורט שיכון המזרח. משחקים נוספים: מחנה יהודה - בית"ר כפר סבא, הוד השרון - מכבי 'קביליו' יפו ומכבי יבנה - בקעת הירדן. במחוז הצפוני, המוליכה החדשה הפועל חדרה תארח את צעירי כפר כנא שאמנם נחשבת כאחת הקבוצות החלשות בליגה, אבל המפגש בין צחי אילוז לבין חדרה תמיד מספק משחקים מרתקים במיוחד שחדרה תגיע למשחק הזה ללא הכוכב שלה אסי גומה. השנייה בטבלה, הפועל איכסל, שלא ניצחה בשני המשחקים האחרונים תהיה חייבת לחזור למסלול הניצחונות ותארח את הפועל הרצליה שמצדה רוצה את שלוש הנקודות בכדי להתקרב למקומות הראשונים ולהוכיח שתדבר חזק על עלייה. הפיקנטריה סביב המשחק הזה תיהיה שייכת לחלוץ פאדי זיאדה שעבר השבוע מהרצליה לאיכסל. השלישית בטבלה, הפועל "רובי שפירא" חיפה תוכל להתקרב לחבורת הצמרת ותהיה חייבת לאסוף שלוש נקודות מול האחרונה בטבלה אסי גלבוע.

משחק מרתק במיוחד יתקיים בבית שאן שם הקבוצה המקומית תארח את הפועל מגדל העמק. המשחקים בין הקבוצות תמיד מספקים עניין רב. משחקים נוספים: עירוני טבריה - באקה אל גרבייה, מכבי צור שלום - מ.ס. טירה ומכבי דליית אל כרמל - מכבי קריית אתא.

פאדי מוסטפא כבר מחכה לכם באולפן ומיטב שדרי התוכנית פרוסים במגרשים השונים ברחבי המדינה בכדי לשדר לכם את כל השערים, האירועים, ההתפתחויות והפרשנויות בשלוש שעות חמות ומרתקות במיוחד של כדורגל ישראלי טהור ומזוקק.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הכח רמת גן
( משה: 09:35 09-12-2016)
בהצלחה
2
הכח רמת גן
(שמוליק: 10:01 09-12-2016)
בהצלחה

סקר דאבל פס

איזה רגע טלוויזיוני לא תשכחו מהעונה האחרונה?