על האש - פינת התחזית השבועית

אלמוג פרץ (בלבן) אלמוג פרץ (בלבן)
המחזור ה-13 בליגה ב' והשמיני בליגה ג' מגיע. השבוע מתמודדים מני דה פאולה, אלמוג פרץ ועמית מגול

עוד סוף-שבוע מגיע ואיתו, כרגיל, התחזית השבועית שלנו. השבוע מתמודדים מני דה פאולה מהפועל רמלה, אלמוג פרץ ממ.ס. ראשל"צ ועמית מגול מנחלת יהודה.

ליגה ב' צפון א'
מכבי צעירי שפרעם - הפועל שפרעם
דרבי הקצוות של העיר מפגיש בין צעירי מהתחתית והפועל שמתמודדת על העלייה לליגה א'. שתיהן צריכות מאוד את הנקודות ולדרבי, כידוע, חוקים משלו.
דה פאולה: X, פרץ: X, מגול: 1.

אחווה עראבה - עירוני בני כאבול
כאבול חייבת לנצח כדי לשמור על מרחק סביר מהמוליכות. מנגד, עראבה מתחילה לפזול לעבר הפליאוף העליון ותרצה לנצח בבית.
דה פאולה: 1, פרץ: 1, מגול: 1.

ליגה ב' צפון ב'
הפועל בני זלפה - הפועל בני ערערה
זלפה חייבת לנצח כדי לשמור על מרחק סביר מהמוליכה, הפועל אום אל פאחם. מנגד, ניצחון של ערערה יצמק את הפער בינה לבין זלפה לשתי נקודות בלבד.
דה פאולה: 1, פרץ: 2, מגול: 2.

מכבי אחי איכסל - הפועל אום אל פאחם
הרביעית מארחת הראשונה כאשר כרגע מפרידות ביניהן תשע נקודות וניצחון של איכסל יצמצם מעט את הפער וגם יכול לפתוח מחדש את המאבק על המקום הראשון אם זלפה תנצח.
דה פאולה: 2, פרץ: 2, מגול: 1.

ליגה ב' דרום א'
הפועל פרדסייה - הפועל חולון
החולונים הגדילו את הפער בצמרת לחמש נקודות ורוצים להמשיך את המומנטום, אך הקבוצה המארחת רוצה להמשיך ולהיצמד לחלק העליון של הטבלה.
דה פאולה: 2, פרץ: 2, מגול: 2.

הפועל נחלת יהודה - שמשון ת"א
נחלת לא ניצחה כבר ארבעה משחקים רצופים, שמשון לא ניצחה כבר שלושה משחקים רצופים. שתי הקבוצות די שוות ביכולתן כך שצפוי משחק שקול.
דה פאולה: 1, פרץ: 2, מגול: 1.

ליגה ב' דרום ב'
מכבי נתיבות - נורדיה ירושלים
לפתע פתאום מוצאת את עצמה נורדיה עם פער של שלוש נקודות בלבד מהמקום השני וחייבת לחזור למסלול הניצחונות כדי להחזיר את כוח ההרתעה. נתיבות מגיעה לאחר הפסד שהרחיק אותה מעט מהצמרת, אבל בבית היא מסוגלת לעשות חיים קשים לכל קבוצה.
דה פאולה: 2, פרץ: 2, מגול: 2.

מכבי קרית מלאכי - בית"ר גבעת זאב
השנייה מול השלישית במשחק צמרת חזק שיכול להש/פיע מעט על המשך העונה. תיקו או ניצחון של הגבעה - ונורדיה יכולה לברוח. מלאכי, מצידה חייבת לנצח כדי להישאר הכי קרובה למקום הראשון.
דה פאולה: 1, פרץ: 1, מגול: 1.

ליגה ג' גליל עליון
בני ממב"ע הגולן והגליל - צעירי טמרה
משחק עונה אדיר. טמרה עדיין מושלמת לאחר שישה משחקים וניצחון שלה לא רק ינחיל הפסד שני לממב"ע, אלא גם יגדיל את הפער בפסגה לשש נקודות.
דה פאולה: X, פרץ: 1, מגול: 2.

ליגה ג' גליל תחתון
בני אעבלין - מכבי נוג'ידאת
עם פער של שלוש נקודות בפסגה ומאזן מושלם של ארבעה ניצחוונות, בנוג'ידאת רק רוצים להמשיך את המומנטום. מנגד, ניצחון של אעבלין יצמק את הפער בין השתיים לשתי נקודות ויפתח מחדש את מאבק העלייה.
דה פאולה: 2, פרץ: X, מגול: 2.

ליגה ג' יזרעאל
בית"ר עפולה - בני מושריפה
סוף-סוף עפולה בעונה מצויינת ובבירת העמק מפנטזים על עלייה. בשביל שזה יקרה הם חייבים קודם כל להנחיל הפסד ראשון למוליכת הטבלה.
דה פאולה: X, פרץ: 1, מגול: 1.

ליגה ג' שומרון
בית"ר פרדס חנה - מכבי נוה שאנן
פרדס חנה היא אחת משתי הקבוצות שמוליכות את הטבלה וחייבת יותר את הנקודות. נוה שאנן מגיעה לאחר שני הפסדים רצופים שהרחיקו אותה כדי שבע נקודות מהמקום הראשון.
דה פאולה: 1, פרץ: 1, מגול: 2.

ליגה ג' שרון
שמשון כפר קאסם - שמשון בני טייבה
עוד משחק עונה מסקרן. טייבה מושלמת לאחר שישה משחקים ומוליכה בשתי נקודות על כפר קאסם. ניצחון של טייבה יתן לה, כמובן, מקדמה משמעותית להמשך.
דה פאולה: X, פרץ: 1, מגול: 2.

ליגה ג' ת"א
שיכון ותיקים ר"ג - עירוני בית דגן
שתי הראשונות נפגשות כאשר לשתיהן 22 נקודות ולשתיהן רצף נאה של חמישה ניצחונות רצופים. אחת מהן בטוח תמעד ואולי גם שתיהן. במקרה כזה, השקמה וספורטינג מחכות בפינה.
דה פאולה: 2, פרץ: 2, מגול: 1.

ליגה ג' מרכז
א.ס. אשדוד - הפועל גדרה
עוד משחק עונה חזק. גדרה ראשונה עם שלוש נקודות הפרש על פני האדומים מאשדוד שלא ירצו להפסיד שוב בבית וינסו לנצח כדי לפתוח מחדש את המאבק על העלייה.
דה פאולה: 1, פרץ: 1, מגול: 1.

ליגה ג' דרום
הפועל מרחבים - מ.כ. ב"ש
ב"ש מגיעה לאחר הפסד שקטע רצף של שלושה ניצחונות רצופים ורוצה לחזור למסלול הניצחונות. מולה עומדת מרחבים, שמגיעה לאחר תבוסה כואבת לירוחם שהרחיק אותה מהמקום הראשון.
דה פאולה: 2, פרץ: 1, מגול: 1.

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

איזה רגע טלוויזיוני לא תשכחו מהעונה האחרונה?