שלומי שלמה עזב את מרמורק, חילוקי דעות לגבי המשך העסקתו של בנודיס

מחפש אתגר חדש. שלמה יחד עם בנודיס (יוסי סוריק) מחפש אתגר חדש. שלמה יחד עם בנודיס (יוסי סוריק)
למרות הצהרתו של יו"ר הקבוצה אילן סגל, עתידו של המאמן טרם הוחלט כאשר יש נטייה להיפרד ממנו לאחר המשחק מול כפר שלם. עוזרו של המאמן החליט לעזוב: "מחפש אתגר חדש". אכזבה מאלון סולטן

כפי שפורסם אתמול (ראשון) בלעדית ב"דאבל פס", בהנהלת הכח רמת גן זעמו על רצונם של ראשי הפועל מרמורק להחתים את המאמן חיים סירוטקין. יו"ר הקבוצה, אילן סגל, מיהר להרגיע את הרוחות כששיגר הודעה לשחקנים: "ארז בנודיס הוא המאמן ויעביר את המשחק מול כפר שלם".
הצהרתו של היושב ראש היא אכן מדויקת, אך בעלי המועדון טרם קיבלו החלטה אם בנודיס יהיה זה שיגמור את העונה בקבוצה. לא מן הנמנע כי המאמן יעזוב בתום הסיבוב הראשון, במיוחד אם מרמורק תאבד נקודות מול כפר שלם בשישי הקרוב.

ראוי לציין כי יש חילוקי דעות לגבי המשך העסקתו של בנודיס. בסביבתו של אייל גולן מספרים כי הוא חושב שיהיה נכון לבצע זעזוע בעמדת המאמן, אך שינו זוארץ שידוע כאחד שלא ממהר לפטר מאמנים גם במכבי פתח תקווה, חושב אחרת והוא מצדד בבנודיס ומבחינתו אין צורך למהר בהחלטה להיפרד ממנו.

יחד עם זאת, השניים (גולן וזוארץ) טרם מצאו לטענתם את המאמן המתאים שיחליף את בנודיס ולכן מעכבים את התהליך בשבוע נוסף, הקבוצה תצא לפגרה של שבועיים ובהם יהיה אפשר למצוא את המאמן המתאים אם אכן יחליטו בסופו של דבר ללכת על החלפתו של בנודיס.

מי שבינתיים החליט לעזוב את הקבוצה הוא עוזרו של בנודיס, שלומי שלמה. האחרון, שנחשב למאמן מאוד מוערך בליגה ואף העלה בעבר את שיכון המזרח לליגה א', הפתיע כאשר הסכים לשמש כעוזרו של בנודיס בתחילת העונה, וכעת קיבל החלטה כי הוא מעוניין לחזור ולשמש כמאמן ראשי. שלמה: "אני מאחל הרבה הצלחה להפועל מרמורק ומחפש אתגר חדש". מספר קבוצות בליגה א' כבר הביעו עניין בשלמה ולא מן הנמנע כי כבר בימים הקרובים יחתום המאמן במקום חדש.

בנוסף, גם השחקנים זוכים לביקורת רבה על יכולתם בשבועות האחרונים וחלק מהם אף ישוחררו במהלך חודש ינואר. אחת האכזבות הקשות לטענת אנשי המועדון הוא הקשר אלון סולטן שהגיע כשחקן מליגה בכירה יותר, אך אינו מציג את היכולת הרצויה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הכח רמת גן
(מוטי: 16:14 26-12-2016)
הסגולים
2
שכונה
(בועז: 17:58 26-12-2016)
היא שכונה
3
שלומי שלמה הירקן תפסיק ללקק....
(אלברט ירקות: 20:07 26-12-2016)
אתה עוזר מאמן חלש, מאמן חלש ולא מבין כלום בכדורגל. יכול רק למכור ירקות
4
שלומי שלמה
(רזיאל: 21:30 26-12-2016)
שלומי בהצלחה יגבר אוהבים אותך
5
אני הייתי מחזיר את המאמן של שנה שעברה
6
ל5
(מרמורק: 10:44 27-12-2016)
הסגל של שנה שעברה טוב יותר פשוט שחקנים צעירים ולא סוסים גמורים
7
אלברט ירקות
(....: 11:25 27-12-2016)
אלברט ירקות תגובה שפלה, אדם שעל לשונו מילים כלשונך הוא אדם ממורמר וחסר ביטחון כנראה בגלל זה אתה נוטה להתבטא כך.
8
שתי מאמנים חלשים
(שאול: 12:39 27-12-2016)
ובראש שלומי שלמה שחושב שהוא מוריניו ונראה כמו חמד גנאיים
9
אי אפשר עם הרכבת הזאת של שחקנים .. תנו לבנודיס להוביל הוא אחלה מאמן היה מעולה ב10 מחזורים הראושנים עד שהתחילו עם השקשוקות כל אחד יעשה מה שהוא טוב בו .. והמבין יבין