טלספפה: "בכל משחק נורמלי זה היה נגמר בניצחון"

עופר טלספפה (לירן דורף) עופר טלספפה (לירן דורף)
בסקציה נס ציונה עדיין לא מעכלים את ההפסד הראשון להכח רמת גן, אך כבר מסתכלים למשחק הבא מול אזור. הבלם אסף חקאק ייעדר. במועדון כבר החלו לחפש אחר שחקני רכש, המטרה להחתים חלוץ ובלם נוסף

בנס ציונה התחילו שבוע חדש, אך עדיין מתקשים לעכל את ההפסד הראשון של העונה להכח רמת גן בתוצאה 3:4. במועדון מקווים כי ההפסד לא יגרום לכדור שלג וכבר במשחק הקרוב מול הפועל אזור הקבוצה תחזור למסלול הניצחונות.

מאמן נס ציונה, עופר טלספפה, ערך שיחה ארוכה עם השחקנים ובה דיבר על המחצית הראשונה המזעזעת של הקבוצה. טלספפה: "נקלענו ליום לא טוב. זה לא משהו שציפינו, אבל עדיין אחרי שהיינו בפיגור חזרנו לשיוויון ואז עד למחצית קיבלנו עוד צמד שערים. זה היה הזוי. אני לא חושב שהיה כאן משבר או משהו רק אם זה יימשך, יהיה אפשר להגיד שכן. בכל משחק נורמלי היינו מנצחים כי היו לנו גם דברים טובים במשחק".

למשחק מול אזור תגיע נס ציונה ללא הבלם אסף חקאק המורחק וללא ניסים אסייג הפצוע, לכן במועדון כבר התחילו בחיפושים אחר מחליפים בעמדות הבלם והחלוץ. טלספפה: "חקאק הוא שחקן חשוב אצלנו, אבל כבר שיחקנו העונה בלעדיו ונדע להסתדר שוב".

בין השמות שעלו הפרק הם הבלם אור הרשקוביץ ששיחק בקבוצה בעונה שעברה וכעת לא מרבה לשחק במכבי הרצליה והחלוץ יוסי אסייג וזאת בתנאי שישוחרר ממרמורק. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הכח רמת גן
(מוטי: 11:35 27-12-2016)
הכח היתה טובה יותר