עדנן וחידי הגיש התראה טרם נקיטת הליכים משפטיים נגד בני לוד

לא מוותר ללוד. וחידי לא מוותר ללוד. וחידי
עוזר המאמן שפוטר לפני חודש מהקבוצה לא מוכן לוותר, והגיש מכתב התראה באמצעות עו"ד שי טל בדרישה לשלם סכום של כ-127,000 שקלים נגד בני לוד. במועדון טרם החליטו לגבי חיזוק בינואר

המאמן עדנן וחידי ששימש בשנים האחרונות כעוזרו של סולימן אזברגה בבני לוד, הגיש אתמול (רביעי) מכתב התראה נגד בני לוד, הקבוצה שבה עבד, טרם נקיטת הליכים משפטיים.

וחידי שלח את המכתב באמצעות עורך דינו, שי טל, ובו ציין כי פוטר על ידי המועדון וזאת לאחר שמאמן הקבוצה סולימן אזברגה החליט כי בניגוד למה שסוכם, האימונים של הקבוצה עברו לשעות הבוקר וזה גרם לוחידי להפסיק ולהגיע לאימונים.

עורך הדין של וחידי ציין במכתב כי מדובר בהפרה בוטה של החוזה וכי נציגו דורש את כל הסכום המגיע לו שהוא כ-127,000 שקלים. עו"ד טל ציין כי לא תהיה עוד התראה נוספת והקבוצה תתבע בהליכים משפטיים מיידים.

בינתיים בגזרה המקצועית החל אזברגה בחיפוש אחר שחקנים שיחזקו את הקבוצה במהלך חודש ינואר. במועדון מספרים כי לא מן הנמנע כי הקבוצה שוב תבצע מהפכה גדולה בסגל ולא פחות מ-5 שחקנים חדשים יגיעו כבר בחודש הקרוב.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יפו / רמלה
(סאלם : 13:03 29-12-2016)
מוזר לי הסיפור של עדנאן ווחידי מהרבה בחינות האיש אהוב בקרב השחקנים ובקרב האוהדים ועובד מכל הלב במשך שנים בבני לוד והרגיש כמו בבית ...והשאלה מה עבר לסולימאן אזבארגה בראש ומה הפריע לו כל כך ולמה הוא צריך לעשות מה שהוא עשה ומה הסוד אולי פחד על מעמדו ???
2
אחד שיודע
(אחד שיודע: 16:59 29-12-2016)
חסמו אותו ללכת לקבוצות שרצו אותו