ברנשטיין: "מרמורק סומנה כעולה בטוחה, אבל אנחנו נגיע ברמת מוכנות גבוהה"

שחקני כפר שלם (יורם מורג) שחקני כפר שלם (יורם מורג)
המשחק המרכזי של המחזור הקרוב בליגה א' דרום ייערך כבר מחר כאשר כפר שלם תארח את מרמורק. המקומיים צירפו את החלוץ פיני מתנה. אצל האורחים מודעים כי הקבוצה חייבת שינוי במועד ההעברות הקרוב

המשחק המרכזי של המחזור האחרון בסיבוב הראשון בליגה א' דרום ייערך כבר מחר (חמישי) בשכונת התקווה שם הקבוצה המקומית, הפועל כפר שלם, תארח את הפועל מרמורק.

שתי הקבוצות יגיעו למשחק הזה במגמות שונות. מרמורק נמצאת בתקופה מזעזעת הן מבחינה מקצועית והן מבחינה ניהולית כאשר גם השבוע האחרון היה סוער בקבוצה של שינו זוארץ ואייל גולן. עצם הרעיון להביא את המאמן חיים סירוטקין לקבוצה לא רק שלא צלחף אלא פגע בביטחון של המאמן הנוכחי ארז בנודיס, כאשר ניצחון מחר יהיה רשום אך ורק לזכותו. במרמורק רוצים לסיים את הסיבוב עם הרגשה טובה, ולמרות זאת מבינים כי הקבוצה תהיה חייבת ריענון במהלך מועד ההעברות.

"אנחנו צריכים להבין מה לא עובד לנו ולתקן מיידית. אף אחד לא חסין משינוי וכל מי שקשור מקצועית במועדון צריך להבין את זה", אמר גורם במועדון. יו"ר הקבוצה, אילן סגל, ניסה להרגיע את הרוחות, אך נראה כי השחקנים בכל זאת לא יגיעו בשקט מלא למשחק.

מהצד השני, כפר שלם נמצאת בתקופה מצוינת לאחרונה וגם הייתה טובה יותר במשחק מול מחנה יהודה, שרק במזל הסתיים בתיקו. המשחק מול מרמורק יהיה קריטי עבור כפר שלם שרוצה להוות יריב בפלייאוף העליון עד לסיום העונה. לאחר שחרורים רבים במועדון מחפשים להתחזק בשחקנים משמעותיים בליגה א'. הראשון כבר הצטרף השבוע והוא חלוץ הפועל אזור, פיני מתנה, כאשר יממה קודם לכן עזב החלוץ אבי חי לצעירי כפר כנא.

שרון ברנשטיין אמר לקראת המשחק: "מרמורק סומנה כעולה בטוחה והשקיעה את התקציב הגבוה ביותר ויש להם סגל עמוק, אבל אנחנו למרות ששחררנו מספר שחקנים נמצאים בתקופה טובה ונגיע ברמת מוכנות גבוהה. אנחנו רוצים להמשיך את המגמה החיובית שלנו, אבל נגיע מעט עייפים כי שיחקנו לפני שלושה ימים ונהיה ללא המגן טל משען המורחק". ברנשטיין התייחס לחסרונו של השוער דוד דוידי:" יש לנו סגל מספיק טוב ושוער מספיק טוב כך שהקבוצה שלנו לא תלויה באף שחקן". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
זה סגור בניהם
(איתן סגר עם מרמורק נותן להם תמ: 06:49 29-12-2016)