שבתאי נפרד ממרמורק: "לא יודע למה לא נשארתי"

סהר שבתאי (משמאל) יחד עם אילן סגל (יוסי סוריק) סהר שבתאי (משמאל) יחד עם אילן סגל (יוסי סוריק)
יממה לאחר ששוחרר ממרמורק והדרים עד בקעת הירדן, החלוץ טרם הבין מדוע לא נשאר בקבוצה של ארז בנודיס. החלוץ ששיחק כשנתיים במרמורק והיה לאחד מאהובי הקהל קיבל שחרור וכמעט וחתם ב'קביליו' יפו, שינה כיוון וחבר לנועם שוהם

שבתאי (23), הבקיע העונה שלושה שערים עבור הקבוצה מרחובות, אך כנראה שהנתון הזה לא סיפק את קברניטי הקבוצה שמחפשים לעלות לליגה הלאומית בכל מחיר. עם שחרורו של החלוץ המאוכזב, מרמורק התחזקה במספר שחקנים משמעותיים לקראת פתיחת הסיבוב השני. בין השמות שניתן לציין הם עידן שריקי שהגיע מבני לוד ובעל עבר עשיר בליגת העל, כמו גם המגן השמאלי אלירן דנין ששיחק בשנתיים האחרונות בהפועל עפולה, אך הספיק להופיע במדי בית"ר ירושלים, הפועל תל אביב, הפועל עכו ומכבי פתח תקווה.

בנוסף, החתימה הקבוצה את הקשר דור מליחי שהגיע מעירוני רמת השרון מהליגה הלאומית. שחקני הרכש החדשים יחברו לרכש הנוצץ דוד רביבו, שבדומה לעידן שריקי, הגיע גם הוא מבני לוד. יחד עם הקשר הותיק והמנוסה עם הרזומה המרשים, נראה כי מרמורק השלימה את מסכת החיזוקים שלה לקראת פתיחת הסיבוב השני בליגה א' דרום.

לקראת דרכו החדשה, צוות "דאבל פס" תפס את שבתאי לשיחה קצרה בה שיתף על ליבו, הסיכום שהיה עם קביליו יפו, ההפרדות ממרמורק והבחירה בדרך החדשה והמפתיעה, הפועל בקעת הירדן.

סהר, איך הגיעה ההצעה מבקעת הירדן?
"נועם שוהם פנה אליי, היינו בקשר הרבה זמן למען האמת. אני שמח להגיע לשם, מדובר במקום חם, העדפתי מקום עם אימונים טובים".

הופתעת מההחלטה להיפרד ממך במרמורק?
"לא יודע למה לא נשארתי, יש מי שמקבל את ההחלטות שם. התאכזבתי, אבל מאחל להם בהצלחה".

תאחל להם לעלות ליגה?
"אם אני צריך לדבר מהאגו אז אני לא רוצה שיעלו, אבל האגו לא מדבר. אני אוהב את האוהדים שם, רוצה שישמחו, לא שומר טינה".

מה קרה עם מכבי קביליו יפו, רק לפני שבוע סיכמת שם?
"הלכתי לאימון שם, לא הסתדר לי. היו פרסומים לא נכונים שלא אהבתי את המגרש והאימונים. היה אחלה אימון, אבל הייתי מבולבל, ולא הסתדר לי מבחינה אישית".

ויתרת על הצעות גבוהות מקבוצות אחרות.
"היו לי הצעות אמנם מקבוצות אחרות, אבל העדפתי מקום חם ומקצועי, שאוכל לבוא לידי ביטוי. מקווה לעשות בבקעת הירדן את מה שאני יודע הכי טוב".

אילן סגל, יו"ר הפועל מרמורק: "סהר שבתאי שחקן מצוין ובחור חיובי, שהשנה לא הצליח להתחבר לסגל הקבוצה. אני מודה לו על התקופה שהיה במרמורק ומאחל לו הצלחה בהמשך הדרך".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שחקן פח
(קריית גתי: 21:03 11-01-2017)
תתבייש מרחת אותנו סתם במשך חודש הלוואי ולא תצליח. ואם אפשר שהנסיעות ישברו אותך זה יהיה מושלם.
2
מה הדרים מה? בקעת הירדן משחקים במושב תומר שנמצא בקו ישר מזרחית לתל אביב.
3
מרמורקי
(סהר שבתאימרמורקי: 07:44 12-01-2017)
זו התוצאה של ילדים טובים שמשחקים איתם, חלוץ מצויין וילד חיובי מאוד שיצליח בחיים תמיד! יפה ששמרת על שתיקה לא כמו חלבי, מרמורק השפל של השפל העונה הזאת ואילן סגל הנחש המסתתר מאחורי זה הילד כאפתו של אייל ושינו בהצלחה נשמה שלי!
4
מספר 1!!
(תגובה למספר 1: 07:46 12-01-2017)
להגיד דבר כזה זה רוע לב, מישהו היה צריך להבין ששחקן כמו סהר יבחר בלפרוח ולא ללכת לקריית גת בגלל ״כסף״ שחקנים שאוצים להצליח הכסף לא מדבר הוא שחקן מצויין והוא רק יצליח ובעזרת השם שנה הבאה בלאומית!!!!! קנאים חסרי כבוד אוהדים פח

סקר דאבל פס

העונש שפסק בית הדין נגד הפועל שפרעם?