עידן בראון התפטר מתפקידו כמאמן נצרת עילית

סיים את דרכו בנצרת עילית. בראון (אבי רביבו) סיים את דרכו בנצרת עילית. בראון (אבי רביבו)
לאחר קצת פחות משלושה חודשים, המאמן שהחליף את רפי בוסקילה בתפקיד סיים את דרכו בקבוצה לאחר שיחה עם המנכ"ל בה הבין כי לא יקבל שחקני רכש בחלון ההעברות. מנגד ברעם טוען: "זאת הייתה החלטה של שני הצדדים"

זעזוע במועדון הצפוני. עידן בראון, מאמנה של הפועל נצרת עילית, הודיע הערב (רביעי) על התפטרותו מהתפקיד. בראון קיים שיחה יחד עם מנכ"ל הקבוצה, גיל ברעם, במהלכה הבין כי לא יקבל שחקני חיזוק בחלון ההעברות הקרוב, ובעקבות כך החליט המאמן להודיע על התפטרותו המיידית.

כזכור, המאמן החליף בתפקיד את רפי בוסקילה, ומאז הצליח להעלות את הקבוצה מעל לקו האדום. נצרת עילית מרוחקת רק 5 נקודות מפלייאוף עליון ומבחינת צבירת הנקודות בהחלט יכולה להיות שביעות רצון מהמאמן, אך כאמור בעקבות ההחלטה לא לשנות את סגל השחקנים, החליט המאמן לעזוב.

"הכל ברוח טובה", אמר בראון והוסיף: "אני מאוד אוהב את גיל ברעם ואת המועדון. אני חושב שהקבוצה זקוקה לשינוי. קיבלתי קבוצה במקום האחרון, היום היא מעל הקו האדום. נצרת עילית ניצחה את כל הקבוצות ברמה שלה, היא נמצאת רק מרחק של 5 נקודות מפלייאוף עליון".

מנגד, מנכ"ל הקבוצה, גיל ברעם, הביא זווית אחרת לסיפור: "נפרדנו ברוח טובה וזאת הייתה החלטה של שני הצדדים. אי אפשר להפסיד לאותה קבוצה פעמיים ברציפות". שמעון הדרי ומוטי קריספיל יעבירו את האימונים, כאשר האחרון יעמוד על הקווים בשני מול רמה"ש. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חודדה
(ציון של ציונה: 17:58 11-01-2017)
כמו תמיד חודדה צדק צודק ויצדק
2
"אי אפשר להפסיד לאותה קבוצה פעמיים ברציפות". מגוחך. מה הקשר בכלל? הרי ביתר תא טובה יותר. עידן בראון ניצח קבוצות ברמה שלהם והפסיד לטובות יותר. עם כל מאמן ייאבקו בתחתית וזה לא משנה מי יבוא
3
ניהול כושל
(לב: 19:36 11-01-2017)
תגןבה מוזרה של ההנהלה כי אף מאמן לא יוציא מהקבוצה הזאת מה שהוא הצליח אבל אם אין כסף לחיזוק אז אין מה לעשות. נחזור עונה הבאה ללאומית אחרי שנרד העונה.
4
תבחרו אותי למאמן
(ציצי מושישוילי : 21:34 11-01-2017)
אני רוצה לאמן ....יש לי שיניים מזהב...
5
עלית
(נ: 21:53 11-01-2017)
כול עוד ברעם בקבוצה .הקבוצה לא תצליח לעולם הבן אדם לא מעניין אותו הקבוצה רק כסף 30000 אלף בחודש מה רע אמריקה.
6
ברעם נכשלת הביתה
(יוחנן: 08:16 12-01-2017)
7
למה רועי עטר לא משחק?
(נצרתי: 10:47 18-01-2017)

סקר דאבל פס

העונש שפסק בית הדין נגד הפועל שפרעם?