הפועל עכו בדרך לעבור בעונה הבאה לידיים פרטיות

מעודכן בכל הפרטים. שמעון לנקרי (דוברות העירייה) מעודכן בכל הפרטים. שמעון לנקרי (דוברות העירייה)
פרסום ראשון: עדי קריספין, לשעבר האיש החזק בהפועל תל אביב, ואיש העסקים דן לובינסקי, עומדים בראש קבוצת הרוכשים. המו"מ עם העירייה כבר נמצא בעיצומו

הפועל עכו נמצאת בדרך חזרה לליגת העל, ויתרה מכך היא עשויה לעבור לידיים פרטיות כבר בתקופה הקרובה. בראש קבוצת הרוכשים הפוטנציאלים עומדים עדי קריספין, שנחשב בעבר לאחת מהדמויות החזקות המשפיעות והדומיננטיות בהפועל תל אביב, ויחד איתו דן לובינסקי איש עסקים בלגי צרפתי.

שמעון לנקרי ראש עיריית עכו מעודכן בכל פרט בהתפתחויות האחרונות. לנקרי מקווה, מאמין ומחזיק אצבעות שהעסקה תסגר ותחתם, והאגודה תעבור סוף סוף לידיים פרטיות. מי שאחראי על ההגנות המשפטיות של העירייה הדרושות בעסקה מסוג זה הוא עו"ד יפתח אבן עזרא שנמצא בקשר עם הרוכשים. על פי המתווה, עיריית עכו תעמיד את המגרש העירוני ומגרשי האימון לטובת הרוכשים והאגודה, בעוד הרוכשים יהיו מחוייבים להשקעה של לפחות 2 מיליון יורו בכל עונה בכדי להשביח את הקבוצה והמועדון. גורמים בעירייה אף ביצעו לאחרונה בדיקות באשר לחברה של לובינסקי ויכולותיו הכלכליות. הדיווח של אותם גורמים הדגיש כי מדובר באיש עסקים בעל יכולות פיננסיות גבוהות. יתרה מכך, לובינסקי התארח בשבוע שעבר בדיסקרטיות במשחקה הביתי של עכו מול הפועל פ"ת ולרוכשים הפוטנציאלים אף נערך סיור בעיר ובמתקני הספורט השונים.

גורם בכיר מאוד בעירייה, בפניו פרסנו את התחקיר בנושא, מסר בתגובה: "שמעון לנקרי ראש העיר מעוניין להפחית משמעותית את התקציבים העירוניים המועברים בכל שנה לקבוצת הכדורגל. מדובר במצב לא בריא כשהאגודה מסתמכת בכל עונה על התקציבים של העירייה. ראש העיר מעריך את העמותה שמנהלת את עכו, אבל הוא גם יודע שבכדי לקדם את הקבוצה ואת הכדורגל בעיר המועדון חייב לעבור לידיים פרטיות. הכל נמצא רק בשלב של שיחות, פגישות והעברת מסמכים ומוקדם עדיין לחגוג. נקווה שחשיפת המו"מ לא יגרום למישהו מהצדדים לקבל רגליים קרות".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ברוך הבא הלוואי שתצליח2
(עכושלי: 22:41 03-02-2017)
2
בהצלחה
(אורי אינו: 23:31 03-02-2017)
3
עכו
(דני: 11:27 04-02-2017)
נו טוב מאוד ממלאים את האיצטדיון בשבוע חחחחחחחקבוצה פח קהל קונים 4 כרטיסים זה לא קבוצה של ליגת על
4
ל-3
(סמי: 21:37 04-02-2017)
את מי אתה אוהד בכלל שאתה מתלכלך עכו על המפה יחיו הקנאים ויסבלו כמה שיותר
5
בבלט
(המוכתר: 00:39 05-02-2017)
לארבע איזה מפה קבוצה בלי קהל אין לה זכות קיום וגם המשקיעים יברחו
6
היה הפועל ת"א? מדאיג
(מיכאל: 12:02 08-02-2017)
רק שלא ניפול כמו הפועל ת"א בכל מקרה בהצלחה
7
הם בתחתית מגיעים קמצוץ והם כל משחק בית מעל 1200

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?