בגלבוע טוענים: בטבריה כיבו את הדוד בכדי שלשחקנים לא יהיו מים חמים אחרי המשחק

שחקני גלבוע (עודד חסין) שחקני גלבוע (עודד חסין)
אפסנאי טבריה התעמת מילולית עם מאמן האורחת מוריס אוזן לאחר שלטענתו בעט עליו שולחן, השוער אבי עמוס יצא להגנת מאמנו ותקף בחריפות ובסיום המשחק שחקני גלבוע נאלצו להתקלח במים קפואים

זה אולי נשמע כמו התחלה של בדיחה, אך זה סיפור שהתרחש בליגה א' צפון. עירוני טבריה אירחה אתמול (שישי) את אסי גלבוע במסגרת המחזור ה-24. המשחק בין שתי הקבוצות קיבל תפנית משמעותית לפני שבועיים כשמוריס אוזן, מי שאימן את טבריה והיה אחראי על העלייה ההיסטורית לליגה הלאומית, חתם כמאמן גלבוע.

כזכור, את הקדנצייה האחרונה שלו כמאמן הקבוצה סיים אוזן בטונים צורמים לאחר סכסוך בינו לבין יו"ר הקבוצה, זוהר יצחק. השניים נפרדו בטריקת דלת, וחזרתו של אוזן לעיר הכנרת גרמה להלהטת הרוחות.

חזר לטבריה. מוריס אוזן (עודד חסין)
הטלנובלה סביב המשחק הזה החלה עוד ביום חמישי. בטבריה צלצלו לאנשי גלבוע כדי לבדוק באיזו תלבושת יגיעו למשחק. במועדון הטברייני לא אהבו לשמוע שאלה מגיעים בתלבושת הכחולה, וכבר מאז החלו להתחמם העניינים.

המאבק המשיך כשעה לפני שריקת הפתיחה. מוריס אוזן אסף את השחקנים שלו בחדר ההלבשה להתחלת התדריך המקצועי. כחלק מההכנה אנשי גלבוע ארגנו לשחקנים שולחן עם פירות ושתייה חמה. לפי טענת אנשי גלבוע, אילן בן דיין שמשמש כאיש משק, נכנס לחדר ההלבשה באמצע התדריך, זרק את כל הדברים שהיו על השולחן, לקח אותו ויצא החוצה. אוזן שלא הבין את המתרחש ניסה למנוע מבן דיין לקחת את השולחן ולפי אנשים שנכחו במקום אף בעט בו.

אילן בן דיין (עודד חסין)
בן דיין הניח את השולחן במקום שבו רצה להניח אותו, ובמהלך חזרתו לחדר ההלבשה יצא שוער גלבוע, אבי עמוס, לכיוונו והחל לקלל אותו תוך כדי שהוא מודיע לו כי אם הוא לא היה לפני משחק זה היה נגמר אחרת.

חשבתם שזה נגמר? ממש לא. בסיום המשחק שנגמר בתיקו 0:0, חזרו שחקני גלבוע לחדר ההלבשה כדי להתקלח, אלא שעד מהרה התברר כי אין מים חמים במקלחות. במועדון מחבל התענך מיהרו להתקיף את אנשי טבריה ולהאשים את איש המשק שעשה בכוונה כשכיבה את הדוד.

אילן בן דיין מסר בתגובה: "דפקתי בדלת ולקחתי את השולחן, הנחתי את כל הדברים שהיו עליו בצד. היום היה משחק הדוד דלק ולא היו מים חמים. כל קבוצה שמגיעה לכאן אני מכבד אותה. מוריס בעט את השולחן עליי ירקתי עליו בחזרה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
אז אך יכבדו את הקבוצה האורחת ?
3
כתבה שיקרית
(טברייני: 18:27 18-03-2017)
היום נערך מישחק במיגרש וגם היום לא היו מים חמים התגלתה בעייה טכנית עים הדוד קובי פורטל ליפני שאתה מעלה כתבה שנושבת לכיוון 1 תחפש את דעתו של הצד השני !! מחכים להתנצלות שלך בטבריה!!
4
קובי פורטל
(אבי חן: 18:27 18-03-2017)
ככתב ספורט מציע לך לא להיות חשוף לתביעות דיבה.ככל לכל מטבע יש שתי צדדים ובטרם שתצא בכתבה מחפישה עם כותרת חד צדדית היה עלייך לקבל את תגובתו של מר בן דוד שמציג בשיחה איתי גרסה שונה לחלוטין.לגרסתו בדוד כנראה יש תקלה המונעת מהמים להתחמם .
5
מתנות
(אוהד: 18:29 18-03-2017)
טבריה עלתה עם השוער השני ופתחה רגליים כדי שאסי יוציאו משהו מהמשחק הזה אז גם מים חמים הם רוצים?
6
המשך תגובה לקובי
(אבי חן: 18:30 18-03-2017)
לגבי הפירות גרסתו של מר בן דוד הפוכה ולטענתו הוא הותקף.לכן כלל ראשון בעתונות הוגנת הוא שיש לבקש תגובה של המושמץ.
7
גלבוע תרדו ליגה
(אמיר: 18:46 18-03-2017)
מגעילים כמוכם
8
נדהמתי מהתנהגות איש המשק של טברייה, ועוד ליטפו אותו בהנהלה ואף אחד הסביר לו, חבל מאד שאחד מפגר שהוא מטופל בשער מנשה יהרוס את היחסים הטובים בין המועדונים ויגרור את כולם לאווירה מגעילה. הוא יקבל בחזרה אני מבטיח.
9
התנהלות שכונה
(רוני : 14:45 19-03-2017)
הנהלת טבריה מסוכסכים עם עצמם , אנשים חושבים הכל ורוד שמה ולא יודעים המון לכלוך והתנגות של עבדאיים , לא יודעים להעריך שחקני בית לא יודעים להעריך את עצמם בינהם כי כל אחד עם אגו מנופח , להנהלה יש חיילים שיגיבו במקומם וחלק מהם נמצא בקהל .
10
תאטרון תוצרת טבריה
(רוני: 14:51 19-03-2017)
ההנלה של טבריה בטח יגנו על האפסנאי שלהם כי הם משתמשים בו שהם רוצים להגיב הם מחפשים בובות שיגיבו בשמם ,ובכלל האפסנאי הזה העלה פוסט אתמול ויצא בקללות חריפות מאוד נגד מאמן אסי גלבוע ,התנהגות של בריונות וכולו רוח וצלצולים כמו כל מיני בריונים בהנהלה
11
נראה ערס האפסנאי
(אבי: 19:13 19-03-2017)
טבריה זה טבריה תת רמה
12
מחפשים עים מי לריב
(טבריה להרגע: 15:38 21-03-2017)
עפולה כבר לא בליגה שלכם תמה המלחמה נרגעו הרוחות כנראה משעמם לכם גלבוע עם 12 אוהדים תתבישו לכם

סקר דאבל פס

איך תסתיים העונה הקרובה של עירוני אשדוד?