יו"ר טבריה: "המקרה לא היה צריך לקרות. האפסנאי יוזמן לשיחה"

יו יו"ר טבריה זוהר יצחק (עודד חסין)
זוהר יצחק התייחס לראשונה לסכסוך הקשה שפרץ בין איש המשק של הקבוצה לבין מאמן גלבוע במהלכו התעמתו השניים: "זה לא מכובד. ממש כעסתי וזה לא משנה במי מדובר"

הרוחות סביב התקרית במשחק בין עירוני טבריה לבין הפועל אסי גלבוע מסרבות להרגע. העימות החריף בין האפסנאי של טבריה, אילן בן דיין, לבין מאמן גלבוע, מוריס אוזן, ושוער הקבוצה, אבי עמוס, גרם לסערה במועדון מעיר הכנרת.

יו"ר טבריה, זוהר יצחק, הגיב לראשונה למקרה: "זה לא היה צריך לקרות. לגבי השולחן הבנתי שהאפסנאי עשה את מה שעשה וזה לא היה צריך לקרות, זה לא מכובד. בקטע הזה ממש כעסתי זה לא משנה במי מדובר, אם הוא היה מחכה שיסתיים התדריך ואז היה לוקח את השולחן לא היה קורה כלום. הוא יבוא על הדין, נביא אותו לשיחה ונטפל בו".

לגבי טענות אנשי גלבוע על כיבוי הדוד כדי שלא יהיו לשחקנים מים חמים להתקלח אמר: "לגבי הדוד באמת הייתה בעיה שם. אני אישית הגעתי במיוחד ובדקתי את העניין והדוד לא עבד". יצחק הוסיף: "נמאס לי להתעסק בקטנות ובשטויות אנחנו ביחסים טובים עם כל הקבוצות במיוחד עם אסי גלבוע".

לגבי המשחק עצמו אמר: "זה היה יום לא טוב שלנו. אסי גלבוע היו טובים יותר. אין מה לעשת זה הכדורגל, אם לא יהיה תיקו והפסדים וטעויות אז כולם היו עולים ליגה". טבריה כאמור לא תשחק בשבוע הקרוב בעקבות התפרקותה של כרמיאל/צפת. לשאלה אם הפגרה הגיעה בזמן ענה יצחק: "אני חושב שאחרי התיקו וזה שהיכולת לא הייתה משהו יכול להיות שהפגרה באה לנו בזמן".

מיד לאחר הפגרה תארח טבריה את הפועל חדרה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
גנון רציני
(עופר: 07:00 20-03-2017)
יש הרבה מסחרה בקבוצה ויש כאלו חושבים הכל ורוד כל אחד מנסה להראות עצמו עבאדיי, שיזמינו את עצמם גם לשיחה לפני שמזמינים את האפסנאי, זה שהקבוצה במקום 4 לא עושה את ההתנהלות טובה יותר יש הרבה "רעל" מסביב זוהר צריך להישאר ולבנות הנהלה חדשה לאף אחד אין טאבו
2
אחלה זוהר יש לכם
(בית שאני : 00:17 20-03-2017)
השאר זה אנשים שמסוכסכים עם עצמם .ולקקנים .ואילן סויסה צריך להודות לזוהר .שגרם לו להתקדמות .כמו מוריס מליגה ב
3
מודה ועוזב ירוחם
(רונן מאילת: 00:20 20-03-2017)
כל הכבוד לזוהר על הצדק והיושר שטמון בו.אומר בפשטות.לא היה צריך לקרות.ואני מאמין לזוהר שכל קבוצה שמגיעה לטבריה מתארחת כראוי.גם במים חמים .שתיה ואוכל. אין ספק שזוהר מכבד את כולם.וכך הוא רוצה לקבל בחזרה.יישר כח.להתכונן למשחק המרכזי נגד חדרה.הנקמה בדרך
4
טבריה בהההה
(גילי: 07:26 20-03-2017)
רק לא מנצחים כל הזבל צף,זוהר תעשה סדר כולם הביתה בהנהלה . ושיפסיקו עם כל ההתלקקות שמכניסים מי שמכירים בחינם.
5
גועל
(סידי: 07:33 20-03-2017)
אני לא אתפלא אם שלחו את האפסנאי הזה לעשות בלאגן , גנון רציני לא רק גנון בצפון כמו שנכתב בידיעות אחרונות .
6
שכונה אחת גדולה טבריה
(מנחם: 08:37 20-03-2017)

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?