איימן חלאיילה: "אם ננצח את 5 המשחקים שנותרו נעלה ליגה מהמקום הראשון"

לא מרים ידיים. איימן חלאיילה (אבי רביבו) לא מרים ידיים. איימן חלאיילה (אבי רביבו)
מאמן הפועל איכסל עדיין לא הרים ידיים ולמרות ההפסד מול "רובי שפירא" בשישי האחרון הוא הבהיר: "לא הרמנו ידיים. ירדנו למקום שלישי כדי להתחמם מחדש"

הפועל איכסל ספגה בשישי האחרון מכה לא פשוטה. לאחר שרשמה הפסד דרמטי במשחק העונה הראשון מול הפועל חדרה בבית, קיוו באיכסל לצאת עם קצת יותר חיוכים מול "רובי שפירא", אך בסיום רשמו הפסד מוחץ 0:3, איבדו את המקום הראשון וצנחו לעבר המקום השלישי בטבלה.

אין ספק שמדובר פפגיעה משמעותית. כזכור, לאיכסל יש משחק עודף והיא תצטרך לנוח במחזור ה-29, אך יחד עם זאת מאמן הקבוצה, איימן חלאיילה, עדיין לא הרים ידיים. המאמן התראיין היום (שני) והתייחס להפסד בשישי, להמשך העונה, לתקוות ולמשחק הקרוב.

"אנחנו ממש לא הרמנו ידיים", כך פתח את דבריו חלאיילה והוסיף: "אנחנו לא מורידים רגל מהדוושה. היו לנו מעידות בשבועות האחרונים, אבל זה חלק מהכדורגל. צריך לדעת לקום ולהתעשת, להכין את הקובצה מחדש. יש לנו 5 משחקים שצריך לעבור אותם בהצלחה, ואם ננצח אנחנו יכולים לחזור למקום הראשון. אף אחד לא מרים ידיים".

מי שראה את המשחק בשישי האחרון יכל היה להבחין שהיכולת של איכסל הייתה לא טובה. חלאיילה: "שום דבר לא עבד. הקבוצה הייתה כבויה. הכנו את עצמנו טוב כל השבוע, הייתה הכנה טובה, אבל במשחק כל כך חשוב שהיינו צריכים להיות אחראיים יותר פשוט לא היינו שם. כל המערכים לא תפקדו, הפסדנו הפסד אכזרי מאוד, אבל ההפסד הזה כבר מת. אנחנו חושבים על משחק לא פחות קשה מול טירה, נקווה שהניצחון הזה יוכל להוציא אותנו מההרגשה הלא נעימה".

איכסל לא הייתה מסודרת (אבי רביבו)
היית עושה משהו אחר?
"הייתי עושה את אותו דבר. לא היה לי כל כך הרבה כלים בחוץ במיוחד שהשחקנים שחסרו (אבי מלכה, ניסן רביבו ופאדי זיאדה) היו משמעותיים במערך שלי. הייתי משחק אותו דבר, הייתי רוצה לראות יותר לחימה, מחויבות והקרבה של שחקנים. צריך לקחת בחשבון שקיבלנו שני גולים ממצבים נייחים זה לא שפירקו אותנו".

אתה מאמין שאתם יכולים להעפיל מהמקום הראשון?
"יש לי אמונה עצומה. אם הקבוצה שלי תעשה 5 ניצחונות מ-5 משחקים אנחנו נעלה ליגה מהמקום הראשון בע"ה. אם עד עכשיו אוויר הפסגות קירר אותנו, ירדנו למקום שלישי כדי להחתמם מחדש. להזכיר לכולם מטוס ממריא מלמטה ולא מלמעלה. אני מאמין בשחקנים דווקא ברגעים האלה יותר מאשר רגעים של שמחה וניצחונות".

בשישי מחכה לכם קרב של ממש.
"זה משחק חשוב מאוד. כמו שהפסדנו לחדרה ואחר כך ניצחנו בפכר כנא, גם כאן זה אותו דבר. טירה חייבת את הנקודות, אבל אנחנו צריכים יותר. זה משחק שיכול להשכיח את השבוע המר שעבר עלינו, ורק דבר אחד יכול באמת השכיח - ניצחון, חיוך על הפנים ולהמשיך הלאה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נגמר הסרט
(עבד זועבי: 17:49 20-03-2017)
זהו זה המשבר הגיע בזמן הלא נכון חבל שקרה אבל אין מה לעשות זה הכדורגל (מומננטום)
2
נו באמת חללילה
(חדרתי -בדם: 18:16 20-03-2017)
אתה באמת מאמין במה שאתה אומר? חדרה או רובי אחת מהם תעלה ליגה !!!
3
טירה תנציח תזכרו טוב
(עלי: 21:42 20-03-2017)
4
איימן כשלון
(כדורגלן: 20:06 20-03-2017)
אני לא מאמן אבל אם יתנו לי שחקנים ותקציב כמו שלך עולה ליגה בהליכה אתה כשלון צריך להודות בזה רק בהאא אשם שסמך עליך
5
חלאיילה צודק
(אוהד: 20:44 20-03-2017)
חדרה ורובי שפירא יאבדו נקודות בטבריה. המשחקים הבאים של איכסל הם נגד קבוצות נחותות מהם ונחשבים ״קלים״ על הנייר. קבוצה שתשיג 58 נקודות ומעלה תעלה מהמקום הראשון. לגזור ולשמור.
6
האוהדים מאוכזבים
(הפועל אכסאל: 20:52 20-03-2017)
נו איימן תפסיק עם הזיבולי מוח נכשלת ובגדול ברגע אמת עשיתה במכנסיים מאמן חדרה ורובי עשו לך בית ספר כפר שלם בכה בגללך עם סגל שחקנים כזה היינו עולים בהליכה אנחנו כבר לא מאמנים לך סים את המפתחות ותלך הביתה
7
חוסר ספורטיביות!!!!!
8
בדיחה
(ניסטל: 08:56 21-03-2017)
לא ניצחת את המשחקים הכי חשובים ועוד אצלך בבית קיבלתה 5 גולים נתת 1 בושה התפרקתם בשניה בגלל שלא הייתם צנועים רעש כתבות וצלצולים ........ אני אמיתי אתם פחות טובים מחדרה ומרובי
9
אכסאל
(אשרף שלבי: 18:19 22-03-2017)
להנהלה ולמאמן תתבישו לכם תסגרו את הבסטה תתבישו המאמן עשה מההנהלה סמרטוטים ההנהלה לא הביאה שחקן אחד כולם המאמן הביא לא מקירים שחקנים ולא יודעים מה כדורגל זהו תתבישו תבנו קבוצת נוער מה ליגה א לא מתאימה לכם
10
אכסאל
(אוהד: 00:20 24-03-2017)
נו באמת אין תוכנית עבודה לאימן קבוצה התפרקה במבחן האמת הקבוצה הייתה בהפרש ארבע נקודות לא ידע לשמור על המאזן המאמן חלש

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?