הוכנבוים: "מי שיתחיל איתי אגזור אותו", יו"ר עכו: "אתה מאיים לרצוח"

ירון הוכנבוים (משמאל) ודודי רוזנפלד (ארנון לוי ודוברות הפועל עכו) ירון הוכנבוים (משמאל) ודודי רוזנפלד (ארנון לוי ודוברות הפועל עכו)
האזינו: בתיעוד בלעדי חושף רז זהבי קלטת בה מאיים, לכאורה, המאמן על היו"ר. בין השניים מתקיים כעת הליך משפטי סביב סכסוך כספי. הוכנבוים: "תמיד פעלתי מול מעסיקיי בעכו ובקבוצות אחרות ביושר, בדרך ארץ ובכבוד"

מעטות הפעמים שאנחנו נחשפים לאמוציות מאחורי הקלעים בכדורגל הישראלי. שחקנים, מאמנים, יושבי ראש ובעלים. איש באמת לא יודע מה קורה בין כל הצדדים האלו כשהמיקרופונים, העיתונאים והמקורבים לא בסביבה.

בתיעוד בלעדי שמובא כאן והגיע לידי רז זהבי, הוא חושף דיאלוג קשה בין המאמן, ירון הוכנבוים, ליושב ראש הפועל עכו, דודי רוזנפלד. מדובר בתיעוד מוקלט ובו איים המאמן בעונה שעברה על היו"ר בשיחת טלפון שנסבה על ויכוח כספי בין הצדדים לאחר פיטורי המאמן מעכו.

הוכנבוים: "מי שיתחיל איתי אני אגזור אותו", רוזנפלד בתשובה: "אתה מאיים לגזור, זה לרצוח", הוכנבוים: "העיקר שריצית את דני עמוס וציון צמח בזה שהעפת אותי. לי לא עושים פרטיות. מי שיתחיל איתי ומי שינסה לקחת כסף מהילדים שלי אני אגזור אותו", רוזנפלד: "אתה מאיים עלי שתגזור אותי. לגזור זה לרצוח. אני פוחד רק מבורא עולם. לא מירון ולא מהמאפיה".

השניים נמצאים בימים האלה בעיצומו של קרב משפטי על 14,000 שקלים. כזכור, הוכנבוים פוטר אשתקד מהפועל עכו שני מחזורים לסיום העונה. כעת הדיון עבר לבית המשפט שבין הצדדים יש מחלוקת כספית סביב הכסף. רוזנפלד טוען שהוכנבוים קיבל משכורת אחת מיותרת, המאמן מצידו טוען בקלטת שמדובר בפיצוי שמגיע לו על מה שהאגודה, לכאורה, עוללה לו. השיחה בין השניים החלה בצורה רגועה ועלתה לטונים גבוהים שהסתיימו, לטענת רונפלד, באיום.

דודי רוזנפלד, יו"ר הפועל עכו, מסר בתגובה: "הפועל עכו כידוע יקרה מאד לליבי ואני לא אתן לאף אחד לפגוע בה, ותפקידי בין השאר כיו"ר הפועל עכו לשמור ולנהוג באחריות בכספי המועדון שהוא כסף ציבורי. כשבא במקרה הזה מי שאכל עונה שלמה ושתה מהבאר של הפועל עכו ואחר כך יורק אלייה, בעיני זה מגעיל, סליחה אבל אין לי מילה אחרת. מי שמכיר אותי יודע שבעד יושר וצדק אני מוכן ויודע להלחם בכל כוחי. היחיד שאני ירא מפניו הוא בורא עולם".

תגובתו של ירון הוכנבוים: "הפועל עכו הוא מועדון יקר לליבי שהיה עבורי בית חם, אוהב ומחבק. חלק מהישגי הגדולים כמאמן עשיתי במועדון הזה. העלתי אותו מהליגה הלאומית לליגת העל, השארתי את הקבוצה בעונה הראשונה בליגת העל בצורה משכנעת והרבה לפני סיום העונה ובשנת 2010 קיבלתי את תואר מאמן העשור של המועדון. לא אשכח מה המועדון תרם לי ומה אני תרמתי לו. שום עניין כזה או אחר לא ישנה את האהבה שלי למקום ולאנשיו. תמיד פעלתי מול מעסיקיי בעכו ובקבוצות אחרות ביושר, בדרך ארץ ובכבוד ושיחות שהיו לי איתם בארבע עיניים נשארו בארבע עיניים".

האזינו לשיחה:


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אתה פושע מאיים ??עבריין ?
(להוכנבויים : 17:01 31-03-2017)
2
רז זהבי משעמם לך
(אדום: 17:06 31-03-2017)
3
רז זהבי סחסחן
(רועי: 17:08 31-03-2017)
רז זהבי קשקשן אוהב לסכסך חבל שמעסיקים אותו....
4
אחלה כתבה
(נתן: 17:11 31-03-2017)
מה קורה בכדורגל שלנו???
5
הוכנבוים
(כחול בלב: 18:14 31-03-2017)
הוכנבוים יצאת 00 אסלה
6
נמאס מהכתב הזה כבר.. כמה שטויות..
7
ניגזור עותך מהפועל
(הפנתרים הכחולים: 23:51 31-03-2017)
גם תלך כבר יאפס מאמן לך לעכו
8
ירון
(בן: 01:49 01-04-2017)
ירון לא אתה מוציא מילים שאתה לא יכול לעמוד בהם??? אתה הרי לא שווה סטירה אה גם לא יריקה.
9
בלווף
(דודו : 12:16 01-04-2017)
ירון לא אמר כלום היור מנסה להוציא ממנו איימת עלי הזוי הוא אמר לא אני אגזור אותך בסלנג סתם זהבי נמאס ממך אתה מגעיל העיקר עושה כותרות מאמן מאיים שקרן לא דובים ולא יער ואני בכלל מעומר בדרום לא מכיר אף אחד מעכו רק לא אוהב את הדרך השקרנית שלך תפסיק לסלף
10
הוכנבוים לא יתן לעכו לעלות. ליגה בפליי אוף הפועל פת יתאמצו חזק נגד עכו ולא יתאמצו נגד רמת גן ונתניה
11
אחד שמכיר
(זהבי: 23:56 01-04-2017)
האחרון שירמה זה הוכנבויים. אתה היו"ר של עכו פטפטן ושומעים טוב טוב מה שאתה מחפש. ירון זה לא איש שמאיים. ואתה רז זהבי אותי אתה ממש מגעיל. בגלל אנשים כמוך כך נראה הכדוגל בארץ וכך הוא ישאר. אתה סכסכן שהפרנסה שלך היא מחומר של לשון הרע. אתה בנאדם מתוסכל ומ
12
הוכנבלוף אל תבוא לעכו
(אחד שמכיר: 00:51 02-04-2017)
אל תגיע לעכו יפח אם תגיע אתה תקבל קבלת פנים שעוד לא קיבלתה בחיים שלך בעכו שונאים אותך ולא סובלים אותך אתה יכול ליגזור מישהו יעפיפון

סקר דאבל פס

בהנחה שקרית גת תנשור לליגה ב', מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה?