שופטי הכדורגל פתחו בסכסוך עבודה מול ההתאחדות

פתחו במחאה פתחו במחאה
צפו: בסוף השבוע האחרון החליטו שופטי ליגות ג' וליגת העל לנוער להגביר את מחאתם ולפתוח את משחקיהם באיחור של רבע שעה

שופטי הכדורגל פתחו בסוף השבוע במספר פעולות מחאה נגד איגוד השופטים והתאחדות לכדורגל. כמה ממשחקי ליגות ג' ומשחקי ליגת העל לנוער ונערים א' נפתחו באיחור של רבע שעה.

השופטים מוחים על סירובה של ההתאחדות לכדורגל להכיר בועד העובדים שהקימו בהסתדרות. ראשי הועד החדש החתימו כ-600 שופטים על מסמך מסודר כמקובל על פי חוקי ההסתדרות הלאומית, ואף נפגשו עם ראשי איגוד השופטים, עוזי יצחקי ויריב טפר, ועם יו"ר ההתאחדות לכדורגל עופר עיני.

שופטי הליגות הנמוכות ומשחקי ליגות הנוער דרשו לדבר על שכרם הנמוך. בועד החדש סיפרו כי למרות מספר פגישות, ההתאחדות לכדורגל טרם השיבו אם הם מכירים בארגונם החדש והשופטים החליטו לפתוח במחאה. השבוע הושבתו רק ליגות ג' לבוגרים מכיוון שגם בליגות א' וגם בליגות ב' היו משחקים משמעותיים והשופטים לא רצו להפריע במשחקים.

דורשים שיפור בתנאים ובשכר
השופטים טוענים כי כבר בשבוע הבא יהיו צעדי מחאה גם במשחקי ליגה א' ואף בליגה הלאומית. יו"ר הועד החדש, חי גוזלן, אמר בנושא: "חבל שעופר עיני שהגיע מההסתדרות בוחר להתעלם מכמות רבה של עובדים".

בהתאחדות לכדורגל התייחסו לנושא וסיפרו כי אכן נפגשו עם נציגי הועד החדש ובשלב זה בודקים בהתאחדות האם האיגוד החדש הוא אכן איגוד יציג. רק לאחר שיבררו זאת ייפגשו שוב בכדי לבדוק את הטענות של השופטים. עוד אמרו בהתאחדות: "חבל שהשופטים בחרו בדרך לא מכובדת להשתמש בשמו של עופר עיני לשמצה כאשר הנושא עדיין בבדיקה. זה לא מוסיף כבוד למשא ומתן".

צפו בשופטים מסבירים לשחקנים על מחאתם:

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בדיחה
(יוסי: 11:39 16-04-2017)
ילדים שנה ראשונה שלהם באיגוד מוחאים, על מה בדיוק? לא מתאים לכם להיות שופטים לכו תמלצרו , תאמינו לי שלא תמצאו תנאים טובים יותר..
2
עופר עיני ויריב טפר הביתה
(איגוד של מושחתים: 11:47 16-04-2017)
3
שכר מביש ותנאים מביכים
(הרצל: 12:00 16-04-2017)
ככה זה כשהון נפגש עם שלטון, עופר עיני לא מבין בכדורגל אבל דואג יופי לאינטרסים שלו, יריב טפר משגיח על הבן שלו שמשחק בנתניה ומזהיר כל משחק את השופטים וכמובן דואג לאינטרסים שלו ולעוזי יצחקי אין מושג בכדורגל, זה מה שקורה ששמים 3 ליצנים במקום אחד
4
שופיטים
(משה: 18:05 16-04-2017)
אם כל הכבוד לכ,ם ויש כבוד א, מה קשור שליחת הדוחות להתאחדות הרי בסופו של דבר תשלחו ב.גם תנאי הקבלה שלכם צריכים להיות גבוהים כי ישנם שופטים בליגות הילדים והליגות הנמוכות שאין להם קשר לענף ולגבי השכר שלכם בזה אתם צודקים
5
מנצלים חיילים
(יריב תתפטר: 20:45 16-04-2017)
73 שקל בשביל 5 שעות משחק בשעות שבת. מגוחך אבל מה עם זה שמנצלים חיילים נוער וסטודנטים שלא יכולים לעבוד במקום אחר. גועל נפש.
6
יוסי לקוון שיוצא למשחק בשביל 78 שקלים בליגה ג שומע קללות ללא הפסקה וצריך להגיע שעה לפני המשחק ועוד שעה נסיעה לכל כיוון בסהכ יוצא לו משהו כמו 5 שעות 4 וחצי אני חושב שבאמת עדיף מלצרות אלה אם כן אתה מוכן לעבוד בשביל 18 שח לשעה
7
תגובה לראשון
(יוסי יטמבל: 20:47 16-04-2017)
גם שופטי ליגה א ו-ב בקרוב ישבתו. ויש אנשים ש3 שנים פלוס שופטים ורק בליגה ג.. הכל מושחת
8
כדי שרמת השיפוט תהיה מקצועית וסבירה סופסוף, יש לקבוע תנאים וזכויות לשופטים. בהתאחדות הכול רקוב, וומחאה סימלית מצחיקה אותה. אל תוותרו.
9
אדוני היושב ראש
(אנונימי: 20:17 17-04-2017)
שאלות האם יש סיכוי שאין יחסי עובד מעביד .עם לך לא מתאים לקבל 83 שקלים אז למה אנחנו כן. אדוני עופר עיני לאן הולך הקנסות של בית הדין אדוני מנכ“ל האיגוד נראה לך ששופט מגיע מבאר שבע למרכז לשפוט טרום א ולחזור כל זאת תמורת 83+נסיעות בנוסף ישנם הרבה שאלות

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?