עופר טסלפפה: "הפסדנו את העלייה באיבוד הנקודות במשחקי הבית בחודש האחרון"

מאוכזב אבל מאמין. טסלפפה מאוכזב אבל מאמין. טסלפפה
היא הייתה יכולה להגדיל את הפער ל-5 נקודות, אך בעטה בדלי וראתה את העלייה חומקת לה מבין הידיים. הקבוצה שהוליכה רוב העונה נכשלה ברגע האמת, אך עדיין יש בה מעט מקווה לעשות את העבודה דרך משחקי הפלייאוף

בנס ציונה מבינים כי פספסו ובגדול. קבוצתו של עופר טסלפפה שהובילה ברוב שלבי העונה את הטבלה, הייתה תלויה אך ורק בעצמה ובמספר מבחנים שעמדה בפניהם - נכשלה פעם אחר פעם.

ההזדמנות הראשונה של נס ציונה להגדיל את הפער ממרמורק הגיעה במחזור ה-23. האדומים מרחובות אירחו את מכבי 'קביליו' יפו ורשמו הפסד ביתי מפתיע 1:2. נס ציונה ששיחקה רק יום למחרת (מוצ"ש) מול כפר קאסם, עשתה במכנסיים ברגע האמת והפסידה בתוצאה 0:2.

הצ'אנס לתקן הגיע שבוע אחד לאחר מכן. לפני תחילתו של המחזור ה-24, לפני פחות מחודש, נס ציונה הייתה במקום הראשון בפער של 2 נקודות מהפועל מרמורק. קבוצתו של ארז בנודיס שיחקה מוקדם יותר מול בקעת הירדן, סיימה בתיקו 1:1, ולחבורה של טסלפפה הייתה הזדמנות נהדרת להגדיל את הפער בפסגה. למרות ששיחקו כמעט יותר מ-45 דקות כשהם יודעים שמרמורק איבדה נקודות, שחקני נס ציונה לא הצליחו לנצל זאת ואת משחקם מול קריית גת סיימו בתיקו 0:0.

כשמרמורק כבר הצליחה להדיח את נס ציונה מהפסגה ולפתוח פער של 2 נקודות, השחקנים בכתום קיבלו הזדמנות נוספת לחזור לפסגה במשחק הישיר שנערך בשישי האחרון. במשך 85 דקות קיוו בנס ציונה סוף סוף להוכיח אופי לאחר שהקבוצה הובילה 0:1 והייתה גם קרובה להגדיל את התוצאה, אך במקום שזה יקרה מרמורק לא רק שהשיגה את שער השיוויון, אלא גם עשתה מהפך שהגדיל את הפער ל-5 נקודות וחיסלה כל סיכוי של נס ציונה להתמודד מולה על כרטיס העלייה לליגה הלאומית מהמקום הראשון.

שחקני נס ציונה (יוסי סוריק)
מאמן הקבוצה עופר טסלפפה, אינו הסתיר את אכזבתו, אך באותה נשימה גם לא מוכן לעשות את הסיכומים בשלב הזה של העונה.

מה הרגשת עם שריקת הסיום מול מרמורק?
"אכזבה עצומה. תוכנית המשחק שלנו עבדה מצוין כאשר כבשנו והיינו יותר טובים שהיה צריך לכבוש שער נוסף ואז משום מקום ספגנו את השיוויון. ידענו שהנקודה לרעתנו ויצאנו עם כוחות גדולים וספגנו שער נוסף מהצד השני".

איבדתם את העלייה?
תאורטית יש לנו סיכוי גם אם הוא קלוש. כל עוד אני מאמן ויש לי סיכוי גם אם הוא מינורי אמשיך להילחם ולא אסגור את הסיפור. בטוח שגם אם לא נעלה מהמקום הראשון, ננסה לעשות זאת דרך הפלייאוף ונמשיך לייצג את האוהדים שהתאכזבו מאיתנו בשישי האחרון. חשוב לציין שהגענו מחויבים ועבדנו נכון, אבל זה לא עבד בסיום".

מתי בכל זאת פספסתם את העלייה לדעתך?
"אין ספק שפספסנו בדרך בעיקר בחודש וחצי האחרונים. אני חושב שנפלנו במשחקי הבית מול כפר קאסם, קריית גת ומחנה יהודה כי איבדנו שם 8 נקודות. אי אפשר לסמן על נקודה ספציפית פשוט נקלענו לתקופה טובה בזמן הלא נכון".

בכל זאת אתם ידועים כקבוצת ההגנה הטובה בליגה ומול מרמורק ספגתם שני שערים בחמש דקות.
"ההגנה שלנו פנטסטית ואין ספק שטעינו בסוף, אבל ההגנה היא של כל הקבוצה".

איפה החלק שלך באכזבה?
"אני לא עושה סיכומים ואני קודם כל מבקר את עצמי, אבל גם אני לא יכול לרשום משהו ספציפי שהייתי עושה אחרת".

העונה הזאת היא אכזבה עבור נס ציונה?
"יש לנו כמעט שלושה שבועות עד לפלייאוף ונרים את השחקנים שעושים עונה מדהימה ונהיה גורם משמעותי בפלייאוף. אין ספק שעשינו עונה מדהימה שלצערי העונה הסדירה מסתימת באכזבה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תרים את השחקנים
(אבי: 21:03 16-04-2017)
יש לך שלושה שבועות להתכונן למבחנים תן לפצועים לנוח תעשה חילופים נכונים ואנחנו בתמונה חזק מאוד בפליאוף
2
ס.כ נס ציונה עולה ליגה ב״ה
(כתום עולה, עולה: 03:00 17-04-2017)
כנגד כל הסיכויים, למרות שרק טבריה עלתה מהפלייאוף סקציה נכנסת ל״7 השנים״ הטובות כל שחקן של הסקציה חייב לשים בצד את העונה המדהימה והמפוספסת שהייתה ולהאמין שרק במלחמה נעלה ליגה תזכרו שעד שלא נגמר, לא נגמר סומכים ואוהבים אתכם, אתם ענקיים. הצבא הכתום
3
נס ציונה
(שי יעקובי: 22:05 16-04-2017)
נס ציונה אם תגיע לפליאוף נגד הכח רמת גן היא תפסיד כמו נגד אזור בסיבוב הראשון בשנה שעברה. הייתה צריכה לעלות מהמקום הראשון כעת הכל אבוד
4
הכח בכושר הכי טוב עכשיו ואנחנו באים לעלות לפלייאוף ומשם להמשיך למבחנים. רק הכח תעלה ליגה.
5
החלטות שגויות
(אלי: 08:55 17-04-2017)
ההימור על שחקנים עם נסיון הפיל אותך.עד קאסם עשית 6 ניצחונות ותיקו ואז התחלת כל שבוע הרכב שונה וזה כנראה יצר חוסר ביטחון וירידה ביכולת ולראיה התוצאות.אבל שאלת השאלות היא,מה החילופים ההזויים שעשית במרמורק,הובלת עד דקה 84 למה לא להכניס שחקני הגנה
6
יפה שטסלפפה מודה בכשלון
(מירו: 08:57 17-04-2017)
הוא כולו שלו צריך לדעת לעשות גם את זה גם אם זה לא קל. לגבי הפליאוף: בהנחה שהסקציה עוברת את כל קבוצות ליגה א' (ואני מסכים עם שי שגם זה בספק גדול) אין סיכוי לעבור את הקבוצה מהליגה הלאומית. כל השלש שמסתובבות שם בתחתית הרבה יותר טובות מהסקציה.
7
מאמן כושל
(קטמון לא תשכח: 09:09 17-04-2017)
עלה איתנו בקושי וירד מיד. לא מאמן. משחקים גאגא באימונים, אפס משמעת, הכל שכונה. ברח שני מחזורים לסוף העונה והשאיר את העוזר שלו לאכול את הירידה. חפש משהו אחר..מאמן אתה לא.
8
9
הכח
(סגול בהיר: 11:08 17-04-2017)
אנחנו בכושר הכי טוב בליגה וסירוטקין 4 שנים רצוף עובר סיבוב ראשון בפלייאוף. נדרוס את ציונה בשישי וכרגיל סירוטקין יעבור סיבוב ראשון בפלייאוף נגד אותה ציונה. מסכנים ציונה גם חטפו ממרמורק בסוף וגם יחטפו מאיתנו,פעמיים..
10
הכח
(סגול בהיר: 11:10 17-04-2017)
אנחנו בכושר הכי טוב בליגה וסירוטקין 4 שנים רצוף עובר סיבוב ראשון בפלייאוף. נדרוס את ציונה בשישי וכרגיל סירוטקין יעבור סיבוב ראשון בפלייאוף נגד אותה ציונה. מסכנים ציונה גם חטפו ממרמורק בסוף וגם יחטפו מאיתנו,פעמיים..
11
כתום עולה, עולה
(מירו: 11:11 17-04-2017)
כמה שאני מקנא באופטימיות שלך. אבל צר לי לאכזב אותך - הסקציה אפילו לא תגיע למשחק מול הקבוצה בא' צפון.
12
הזוי
(אדום עולה: 12:59 17-04-2017)
עופר טלספפה מאמן טוב ועובדה שהסקציה נתנו פייט חזק למרמורק. אבל..... לא מאמין למה שאני קורא, הייתם טובים יותר????? התוצאה ממש משקרת, צריך היה להיות 6:2 למרמורק. עד הגול של נס ציונה היתה רק קבוצה אחת על המגרש והיא לבשה אדום.
13
באים לנס ציונה לגמור את העבודה
(הך הך הכח: 14:56 17-04-2017)
אנחנו הקבוצה הכי חזקה היום בליגה ואם היינו מתחילים ככה עם סירוטקין, היינו לפני מרמורק. ננצח בשישי ובפלייאוף בנס ציונה. לא רואים היום שום מכשול מול העיניים. הך הך הכח
14
עשיתם במכנסיים
(יוסי: 09:09 18-04-2017)
מה לעשות שיש שחקנים ומאמנים של מאני טיים ויש כאלה שעושים במכנסיים כנראה שאתה והכוכבים שלך אלה שהיית בטוח שיעלו אותך ליגה כשלו כמוך
15
כל ההודעות המתלהמות בסגול
(אוננה: 17:29 18-04-2017)
כל ההודעות שכביכול יצאו מאוהדי הכח זה יפואי לא מפותח כתב אותן
16
הכח רמת גן
(משה : 11:30 21-04-2017)
בהצלחה

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?