על האש - פינת התחזית השבועית

ויקטור גניש (אלון יהודיוף) ויקטור גניש (אלון יהודיוף)
גמר הפליאופים בליגה ב' ומחזור אחרון בליגה ג' השבוע נפגשים לגמר ויקטור גניש ואוהד יוסף במעמד הגמר של התחזית

זהו. התחזית שלנו מסתיימת השבוע עם מפגש הגמר, אליו הגיעו שני נציגי מכבי קרית מלאכי: המאמן, ויקטור גניש והקשר, אוהד יוסף, שינסו לנחש כמה שיותר משחקים מהגמרים של ליגות ב' ומהמחזור האחרון של ליגה ג'.

ליגה ב' צפון א'
בני מג'דל כרום - עירוני בני כאבול
מג'דל כרום סיימה את העונה שנייה ומגיעה לאחר ניצחון קליל בחצי הגמר מול כאוכב. כאבול מגיעה למשחק לאחר ניצחון בכפר מנדא ותנסה להפתיע שוב בחוץ.
גניש: 1, יוסף: 1.

בית"ר חיפה - הפועל קרית ים
בית"ר חיפה המאכזבת מגיעה למשחק של להיות או לחדול. מי שהתרגלה להיות קבוצת צמרת מוצאת את עצמה שוב במאבקי תחתית. קרית ים תנסה להפתיע אבל לחיפה יש את הניסיון.
גניש: 1, יוסף: 1.

ליגה ב' צפון ב'
הפועל בני זלפה - בני כפר קרע
כפר קרע סומנה בתחילת העונה כמועמדת לעלייה ולאחר שהשתחלה בקושי לפליאוף, תנסה להפתיע את זלפה שסיימה שנייה וכבר ניצחה אותה פעמיים העונה.
גניש: 1, יוסף: X.

מ.ס. דבוריה - מכבי עירוני יפיע
דבוריה נגעה במשך מחזורים רבים בפליאוף העליון אך בסופו של דבר מצאה את עצמה נאבקת על הירידה. מול יפיע היא אמורה לעבור ולהישאר בליגה.
גניש: 1, יוסף: 1.

ליגה ב' דרום א'
מ.כ. אור יהודה - צעירי טייבה
לאחר שהדיחה את עמישב, תנסה אור יהודה להמשיך את המסע גם מול טייבה, שהעיפה בקלות את שמשון ולא מתכוונת לוותר בקלות.
גניש: X, יוסף: 1.

בית"ר ר"ג - הפועל רמת ישראל
לאחר שכשלה בבית מול רו"ח ת"א, יש לר"ג הזדמנות לתקן מול רמת ישראל, שסומנה בתחילת העונה כיורדת בטוחה, אך היא תעשה הכל במשחק הזה כדי להישאר עוד עונה בליגה ב'.
גניש: X, יוסף: 2.

ליגה ב' דרום ב' 
מכבי קרית מלאכי - מכבי אשדוד
איזה משחק. באשדוד קצת אכזבו כשסיימו רק במקום הרביעי, אך לאחר הניצחון בחצי הגמר בגבעת זאב התיאבון נפתח. קרית מלאכי ניצחה בקושי את מודיעין והיא יודעת שכדי לעבור היא חייבת לנצח בפעם הראשונה העונה את הצהובים מעיר הנמל.
גניש: 1, יוסף: 1.

בית"ר יבנה - מכבי נתיבות
בנתיבות עד עכשיו לא מבינים איך נקלעו למצב הזה. בדומה לבית"ר חיפה הצפונית, גם בעיר הדרומית התרגלו בשנים האחרונות למאבקי צמרת. יבנה, לעומתה, רגילה לתחתית ומגיעה לאחר הפסד מביך בבית לבית שמש.
גניש: 1, יוסף: 1.

אוהד יוסף (רועי אסרף)
ליגה ג' גליל עליון
הפועל בני חורפיש - בני ממבע הגולן והגליל
לאחר שהבטיחה את העלייה, רוצה ממבע לסיים את העונה עם ניצחון על חורפיש, שמגיעה לאחר תבוסה קשה לירכא ותנסה לשקם את כבודה.
גניש: 2, יוסף: 1.

ליגה ג' גליל תחתון
מכבי טמרה - בני אעבלין
לאחר שלא שיחקה בשבוע שעבר וראתה איך נוג'ידאת מגדילה עליה את הפער לארבע נקודות, יודעת טמרה שכל תוצאה פרט לניצחון על אעבלין יחסל סופית את סיכוייה לעלות ליגה. אעבלין תנסה לסיים את העונה עם ניצחון מפתיע.
גניש: 1, יוסף: X.

ליגה ג' שומרון
בית"ר חדרה - הפועל בני פרדיס
משחק העונה על כל הקופה. פרדיס ראשונה עם 52 נקודות, נקודה יותר מפרדס חנה. לפרדיס מספיק תיקו כדי לחגוג עלייה. פרדס חנה, מנגד, חייבת לנצח ותנסה לנצל את הביתיות בשל כך.
גניש: 1, יוסף: 2.

ליגה ג' שרון
בני רעננה - שמשון בני טייבה
בטייבה יודעים שאסור להם למעוד במשחק הזה ותקווה גם למעידה מפתיעה של שמשון כפר קאסם בטוברוק כדי לחגוג עלייה לליגה ב'. רעננה קבוצה לא יציבה השנה, אך מסוגלת להפתיע כל קבוצה.
גניש: 2, יוסף: 2.

ליגה ג' ת"א 
השקמה חן - הפועל בת ים
לאחר שהבטיחה את המקום השני, רוצה השקמה לסיים את העונה עם ניצחון שיקנה להם עוד קצת אחוזים לעומת סגניות אחרות במחוזות הדרום. פליקס חלפון וחבורתו באים כדי לנסות ולמחוק את חרפת ה-7:0 מהסיבוב הקודם.
גניש: 1, יוסף: 1.

ליגה ג' מרכז
א.ס. אשדוד - מכבי קרית עקרון
גם כאן משחק עונה על כל הקופה. ניצחון של אשדוד או תיקו יספיק לה כדי לעלות. מנגד, ניצחון של עקרון יעלה דווקא אותה ממש ברגע האחרון.
גניש: 1, יוסף: X.

בית"ר אשדוד - הפועל בני אשדוד
בית"ר צריכה לנצח כדי לסיים שלישית את העונה. הפועל בני רוצה לסיים את עונה לא קלה מבחינתה במקום החמישי ואין כמו לסיים אותה עם ניצחון בדרבי.
גניש: 2, יוסף: 1.

ליגה ג' דרום
הפועל מרחבים - מכבי עירוני חורה
במרחבים מאוכזבים מכך שלא היו פקטור במאבק העלייה וירצו לסיים את העונה עם ניצחון ביתי. חורה פתחה לא טוב את העונה, אך התייצבה בהמשך ומדרוגת כרגע חמישית, נקודה פחות ממרחבים, כך שמדובר פה גם במאבק על המקום הרביעי.
גניש: 1, יוסף: 1.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דודי בכר
(יוסי בן לולו: 03:02 27-04-2017)
דודי בכר הרסת את ביתר רמת גן הורדת אותנו ליגה קבוצות פחות טובות נשארו מה לך ולאמן קבוצת כדורגל תעודה אין לך אפילו איפה אימנת לפני? למה הרסת אותנו למהההההההה

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?