היסטוריה ברמת הגולן: לראשונה קבוצה מקומית עלתה לליגה ב'

ממב ממב"ע (דף הפייסבוק הרשמי)
מ.ס. בני ממב"ע חגג עלייה היסטורית בסוף השבוע לאחר שגברו במשחק העלייה על הפועל בני בענה. הקבוצה שמורכבת משחקנים דרוזיים ושני שחקני רכש ישראליים רוצה להמשיך את ההיסטוריה גם בעונה הבאה

קבוצת הכדורגל מ.ס. בני ממב"ע נכנסה להיסטוריה של הכדורגל הישראלי בסוף השבוע כאשר עלתה לליגה ב'. הקבוצה שמורכבת מארבעה כפרים דרוזיים היא הראשונה מאזור רמת הגולן שעלתה לליגה ב'.

כ-500 אוהדים הגיעו למשחק העלייה בכדי לחזות באחד הרגעים היותר משמחים כאשר הביסה את הפועל בני בענה בתוצאה 0:5. אמנם הפער בין בני ממב"ע לבין השנייה בטבלה צעירי טמרה עומד על 3 נקודות ונותר עוד מחזור, אך במשחקים בין הקבוצות היתרון של שחקני ממב"ע, וגם אם אלה יפסידו את המחזור האחרון וטמרה תנצח, עדיין ממב"ע היא זו שתעלה, ולכן גם בהתאחדות לכדורגל כבר בירכו את הקבוצה על הזכייה.

אוהדי הקבוצה (דף הפייסבוק הרשמי)
אכן העלייה של הקבוצה היא עלייה מיוחדת שכן מדובר בקבוצה שמורכבת משחקנים דרוזיים עם שני שחקני רכש - השוער אייל וקראט והחלוץ מאור סויסה. השם ממב"ע הוא ראשי התיבות של ארבעת הכפרים: מג'דל שמס, בוקעתה, מסעדה ועין קיניה. מי שמוביל את הקבוצה הוא וג'די אלקיש שמשמש גם כמאמן, שחקן וקפטן ואפילו חבר הנהלה. אלקיש אמר השבוע: "בשבילנו זה חלום שהתגשם. הקמנו את הקבוצה בשנה שעברה ופספסנו את העלייה ברגעים המכריעים. העונה למדנו מהטעויות ועלינו ליגה. צריך להבין שכל השחקנים שלנו אינם מקבלים שכר פרט לשוער הרכש וזה מראה על רמת המחויבות שלנו".

במועדון לא מתכוונים לעצור ופרט למגרש הביתי שנבנה לקבוצה לקראת העונה בבוקאתה הבטיחו כל ארבעת ראשי מועצה כי יתמכו כספית בקבוצה בעונה הבאה והתקציב אמור להיות כחצי מיליון שקלים. אלקיש: "אנחנו מייצגים מקום של 25,000 איש ולכן אני בטוח שתהיה תמיכה מספקת והמטרה להתבסס בליגה ב' ולסיים במרכז טבלה ומעלה. יש לנו את התנאים והשחקנים שראויים לכך".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ממבע קנו מישחקים !!!
(אחד שיודע: 15:55 18-04-2017)
שויצמן יער יבדוק את המשחקים שלכם ותלכו לפוליגרף מואגדי קיש ועד לנכה בכסא הגלגלים הפוליגרף יתפוצץ גם איגוד השופטים צריך ליבדוק את השופטים ששפטו אותם אשכרה היו מכורים וזה בדוק
2
מברוווווקקקק
(עלי: 17:28 18-04-2017)
אנחנו הדרוזים בגליל מברכים אותכם מכל הלב וגאים בכם
3
בהצלחה
(שלמה: 19:27 18-04-2017)
אחלה. כיף לשמוע. כל הגולן איתכם.
4
כל הכבוד
(גלי : 19:43 18-04-2017)
לשחקנים, המאמן וההנהלה ובעקר לתושבי הכפרים כל הכבוד לכולכם. על ההוגנות במשחקכם עלו הצליחו ולהתראות בליגת העל כי השמים הם הגבול עבורכם.

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?