ג'סר אל זרקה לא מוותרת: הגישה ערעור נגד ההפסד טכני שספגה

רוצים הכרעה על כר הדשא. המגרש בג'סר אל זרקה רוצים הכרעה על כר הדשא. המגרש בג'סר אל זרקה
המאבק בליגה ג' מחוז שומרון בשיאו. המוליכה, בני פרדיס, קיבלה בשבוע שעבר ניצחון טכני על הפועל ג'סר אל זרקה שהגישה את הערעור באמצעות עו"ד רועי דניאל

הפועל ג'סר אל זרקה הגישה הבוקר (שלישי) להתאחדות לכדורגל ערעור כנגד החלטת בית הדין המשמעתי מיום חמישי, לפיה נפסק הפסד טכני לחובתה במשחק נגד הפועל בני פרדיס הממוקמת במקום הראשון בליגה ג' מחוז שומרון.

כזכור, לפני שבועיים, הוציאה משטרת זכרון יעקב צו האסור על קיום המשחק בין השתיים, וזאת יומיים לפני מועד המשחק הקבוע. בעקבות הצו, בהתאחדות דרשו מג'סר אל זרקה למצוג מגרש חלופי בזמן קצר כשגם חג הפסח נכלל בתוכו. הקבוצה הביתית לא הצליחה למצוא מגרש חלופי וההתאחדות העמידה את האחרונה לדין כשהאישום הוא "אי הופעה למשחק".

בדיון נפסק כאמור הפסד טכני נגד ג'סר אל זרקה שלמעשה העניק לפרדיס פער של 4 נקודות מבית"ר פרדס חנה. לפני הפסיקה להפסד טכני הפער בין השתיים עמד על נקודה אחת בלבד.

בערעור שהוגש ע"י עו"ד רועי דניאל צוין כי כתב האישום שגוי שכן לא נקבע כלל משחק, על כן לא היה ניתן להגיש את כתב האישום כפי שהוגש. בנוסף ציין על התערבות פסולה תוך שיקולים לא ענייניים של נציגי ההתאחדות במכֿתבם לבית הדין.

עו״ד רועי דניאל
רועי דניאל: "אין לי ספק שלאחר שבית הדין ישמע את טיעונינו, תתהפך ההחלטה ויתקיים משחק בין שתי הקבוצות. חשוב למרשתי שחרטה על דגלה הגינות, רוח הספורט ויושרה, שהתוצאות תתקבלנה על המגרש ולא בין מסדרונות ההתאחדות".

יו"ר ג'סר אל זרקה, אברהים עמאש, אמר: "ההפסד הטכני לא היה צריך לקרות. טעות קשה של בית הדין. במהלך כל העונה הגיעו למשחקי פרדיס בין 200-250 אוהדים ופה פתאום טענו כי יגיעו יותר מ-1,000 אוהדים. ביקשנו מבית הדין למצוא את המגרש המתאים ולדחות את ההחלטה בשבוע כי בכל זאת בהרבה מגרשים עדיין מתקיימים משחקים. מצאנו את המגרש באום אל פאחם ורצינו להעביר את המשחק. אגב גם בפרדיס אמרו לי שאין להם בעיה שיתקיים המשחק".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
למגיב 1
(אוהד שיודע: 21:24 24-04-2017)
גיס'ר אל זרקה הגישו עירעור והוחזר להם הנקודות המשמעות היא בית"ר פרדס חנה מקום ראשון חמישים ואחד נקודות פרדיס מקום שני ארבעים ותשע נקודות לפרדס חנה מספיק תיקו בשביל לעלות ליגה בעזרת השם
3
למגיב 1
(אוהד שיודע: 22:25 24-04-2017)
קבל תיקון מי שתנצח מחר בית"ר אוו פרדיס היא תעלה ליגה לא הוחזר לגיס'ר נקודות יש ביום שבת גיס'ר נגד פרדיס המשמעות שאים יהיה תיקו במישחק העונה אז פרדס חנה צריכה שגיס'ר תנצח את פרדיס אוו תיקו כדי לעלות

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?