סירוטקין: "בכדורגל צריך לדעת לקחת ואנחנו ידענו יותר מכפר קאסם"

רוצה לאומית. סירוטקין רוצה לאומית. סירוטקין
מאמן הכח רמת גן גאה בדרך של קבוצתו ומאמין כי היא זו שתהיה בפלייאוף, ואף תגיע למשחק מול הקבוצה מהלאומית. לגבי העונה הבאה: "בכלל לא בטוח שאשאר בהכח. רוצה לאומית"

רגע האמת בליגה א' מגיע לשיאו, ופרט לחגיגות העלייה של הפועל מרמורק, גם המאבק על המקום החמישי נמצא בשיאו כאשר לראשונה עלתה הכוח עמידר רמת גן למקום החמישי ויכולה למצוא את עצמה בסיום העונה במשחקי הפלייאוף העליון.

הקבוצה של חיים סירוטקין נמצאת בשיא כושרה עם שישה ניצחונות רצופים ותשעה משחקים בסך הכל ללא הפסד. המאמן מאמין ביכולת קבוצתו להפתיע בסוף השבוע את השנייה בטבלה, סקציה נס ציונה, ולהתברג במקום החמישי והאחרון המוליך לפלייאוף העלייה בניגוד לכל הציפיות.

סירוטקין אמר לקראת המשחק: "כבעל ניסיון למאבקי הפלייאוף העליון אז הייתי ממליץ לנס ציונה לעשות חושבים לקראת הפלייאוף והם צריכים לחשוב רק על עצמם. אני חושב שאם הם ייתנו לשחקנים הבכירים שלהם לנוח כדי שיגיעו רעננים לרגעי ההכרעה, זה רק יטיב איתם. במידה והם יבואו נחושים לנצח בכל מחיר אז הסיכויים לטובתם".

גם אתם נמצאים בתקופה מצוינת?
"מאז שהגעתי לקבוצה ועברנו את שכר הלימוד התחלנו בתהליך של עלייה. עשינו את השינויים המתאימים וכאשר יש גם בעלים שמחליט שהוא כן נמצא עם הקבוצה ומתחבר אליה, משלם משכורות בזמן ועושה לנו ערבי גיבוש מדי שבוע, זה גם מתבטא בתוצאות".

בכל זאת המאזן שלכם לאחרונה הוא כמו של קבוצה שרצה לעלייה.
"אני מסכים. עשינו שישה ניצחונות ברציפות אבל אנחנו לא מתייחסים זה. בתחילה היה לנו רצון אדיר להישאר בליגה כדי שנוכל להתכונן לעונה הבאה ואז הגיע רצף הניצחונות ועם האוכל בא התיאבון. פתאום אנחנו מוצאים את עצמנו במקום החמישי ומאוד מרוצים מההרגשה הזאת. יש לנו אתגר גדול וגם אם נהיה שם או לא, עדיין נסיים את העונה בהרגשה מעולה".

יש לכם מה למכור בפלייאוף?
"בכל הקבוצות שאימנתי ונכנסו בפלייאוף, עשינו משהו שם. ברור שיש עדיפות לקבוצות בליגה הלאומית אבל אפשר לחלום וקודם כל רוצים להיות שם".

אם לא תהיו בפלייאוף זאת תהיה אכזבה?
"ממש לא. המטרה שלנו הייתה להגיע למקום החמישי ובכל להסביר לכולם שעשינו משהו ובנינו כאן תהליך שגם הניב תוצאות. זאת לא תהיה אכזבה אבל זה יהיה פספוס".

אם תהיו בפלייאוף זה יהיה כנראה על חשבון כפר קאסם?
"אני לא חושב שהמצב שלהם רע. יש להם שני משחקים קלים ואם יש בן אדם שמגיע לו להיות בפלייאוף זה בילאל בדיר שעשה עונה הפכפכה. מבחינתנו נעשה את כל המאמצים להיות שם. אני חושב שבכדורגל צריך לדעת לקחת וידענו לקחת יותר מכפר קאסם".

העונה היא חלק מהתהליך לקראת העונה הבאה?
"אני מסתכל על מה שעשינו העונה וגאה בקבוצה. אני לא יודע אם אשאר בהכוח. הכיוון שלי הוא ליגה לאומית. אני חושב שאני עושה הרבה שנים שמגיע לי להיות בליגה הלאומית אבל בינתיים אסיים את העונה הזאת בכיף".

למה לדעתך עד עכשיו לא קיבלת הזדמנות בלאומית?
"במהלך העונה היו לי שתי הצעות מהפועל ירושלים ונצרת עילית אבל לא רציתי ללכת למקום שלא בניתי אותו. אם אתה לא מצליח בעונה הראשונה, זה יכול למחוק אותך בלאומית. אשמח לקבל הזדמנות בתחילת העונה ולבנות את הקבוצה לפי הדרך שלי".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מאמן ענק מגיע לך לאומית
(פישר: 22:50 19-04-2017)
מעריץ שלך ,אתה קוסם ליגה א קטנה לך !!! כל קבוצה שתהיה שם תרוויח כדורגל יפה מאמן ענק מכלום בונה קבוצה שכייף לבוא ולראות בהצלחה בהמשך מאחל לכם להיות בפלייאוף ולתת לכולם לאכול לאכול תכובע
2
חיים נשמה,זו הבעיה שלך,המעבר התכוף בין קבוצות. אתה לא מספיק לבנות קבוצה ועוזב. תישאר,תבנה קבוצה ללאומית ותמשיך איתה. תהנה ממה שעשית!
3
מאמן ענק
(חיים: 07:37 20-04-2017)
בא לשחק כדורגל פשוט, האימונים רק משחקי לחץ ועם כדור, ההצלחה שלו אינה מקרית, מאמן הרבה יותר טוב ממאמנים בליגת על שרק משחקים ״טקטית״
4
סירוטקין עדיף לדבר על המגרש
(יוסף מהעיריה: 09:10 20-04-2017)
מאמן פנטסטי אבל עדיף לדבר על המגרש. ממליץ לך לדבר אחרי משחק ולא לפני. מנסיון דיבורים לפני משחק תמיד מערבב את השחקנים שלך. אם אתה רוצה אותם בפוקוס אז יותר טוב שב בשקט ותעשה מה צריך על המגרש. מחזיק לך אצבעות שתצליח
5
יש לך מקום בליגת העל
(דוד: 09:20 20-04-2017)
בהצלחה
6
רק על תעשה טעות מרה
(לסירוטקין: 11:28 20-04-2017)
אל תלך להפועל ירושלים.
7
חיים מאמן מיוחד והכי כשרוני
(רון שלום הכח הסגול: 12:22 20-04-2017)
נותן חשק לאוהדים להגיע לכדורגל וגם ליהנות. אדם אמיתי וישר ונותן למי שהכי טוב לשחק. מאחל לך לעלות עוד העונה ולהיות איתנו בלאומית. מגיע לך. בהצלחה. הך הך הכח
8
תגיע למרמורק
(גרי: 12:51 20-04-2017)
מתאים לקהל כמו כפפה
9
חיים מאמן ענק
(אריק לוי: 14:45 20-04-2017)
10
חיים מאמן ענק
(אריק לוי: 15:16 20-04-2017)
בקרוב בהפועל פתח תקוה
11
בנה בקבוצה בכפר מה עשה?
(מוחמד : 19:57 20-04-2017)
חאלס אם החרטות קיבל תקציב ענק השנה בכפר מה עשה כלום ילה עלק לבנות קבוצה מהתחלה חחחחחח כמה חרטות
12
בתקציב הענק שלכם הוא פוטר בגלל הקהל שדאג
(לחצוף מכפר קאסם: 11:22 21-04-2017)
ופיטרתם אותו אתם משלמים על הטעיות נקודה ממקום ראשון בגלל קהל שלא ידע להעריך ועל זה אתם משלמים אני אוהד של בית"ר כפר סבא וגםצאנחנו עשינו טעות ענקית ומודים על הטעות חיים מאמן ענק משחקני נוער ושחקנים לא מוכרים בונה קבוצות חלומיות שכייף לבוא ולראות גאון

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?