איציק אבושדיד: "עבדנו קשה כדי לסיים את זה כבר בשישי"

איציק אבושדיד (יוסי סוריק) איציק אבושדיד (יוסי סוריק)
חלוץ הפועל מרמורק רוצה להבטיח באופן רשמי את העלייה ללאומית במשחק מחר מול בית"ר כפר סבא. אחיקם עותמי יו"ר חוג האוהדים: "חגוג בצניעות בכפר סבא ונחזור לחגיגות האמתיות ברחובות"

הפועל מרמורק קרובה מתמיד בכדי לעשות היסטוריה ולעלות לליגה הלאומית. שני מחזורים לסיום העונה ועם פער של 5 נקודות מהשנייה הסקציה נס ציונה, מבינים במועדון שרק נס גדול ימנע מהקבוצה את החגיגות, אך מעדיפים שלא להתלהב יתר על המידה כל עוד זה לא הפך לרשמי.

בתחילת השבוע עוד חגגו השחקנים את הניצחון במשחק העונה, אבל המאמן ארז בנודיס והיו"ר אילן סגל פנו לשחקנים וביקשו לעצור את החגיגות עד שיהפכו לרשמיות. במרמורק רוצים לסיים את העבודה כבר בשישי מול כפר סבא, אך מולם תעמוד קבוצה שנלחמת על חייה.

כוכב מרמורק, איציק אבושדיד, אמר לקראת המשחק: "אנחנו מגיעים דרוכים ומוכנים בכדי לעשות את העבודה. התאמנו חזק כל השבוע ומבחינתנו כל עוד זה לא נגמר תאורטית אז זה לא נגמר". לשאלה האם כבר עובר לשחקנים בראש מחשבות על החגיגות אמר אבושדיד: "ברור שזה שם, אבל לא נעשה משהו בכפר סבא כי זה לא מכובד לדרוך על הפצעים ונקווה ששבוע לאחר מכן נחגוג בבית שלנו, אבל שוב כל עוד לא הבטחנו את העלייה אז אין מה לדבר על זה".

גם בקרב האוהדים של רחובות לא רוצים לא לחגוג לפני שהקבוצה מבטיחה את העלייה באופן סופי. יו"ר חוג האוהדים, אחיקם עותמי, אמר: "ישנה התרגשות גדולה ונגיע כולנו ללוות את הקבוצה. אנחנו צריכים לעצור את החגיגות מהמשחק מול נס ציונה ולהגיע מרוכזים ומחויבים למשחק. יש לנו קבוצה טובה ונקווה לסיים את העבודה כמה שיותר מהר. נחגוג בצניעות בכפר סבא כפי ביקשו מההנהלה שלנו ונחזור לחגוג באמת ברחובות".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
ילה ילה מרמורק
(אבנר גדסי: 15:45 21-04-2017)
בהצלחה מרמורק

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?