ברכת הכהנים

מימין לשמאל: יותם, לידור ורון כהן (אבי רביבו) מימין לשמאל: יותם, לידור ורון כהן (אבי רביבו)
לידור, האח הגדול לבית משפחת כהן וחלוץ אסי גלבוע, יפגוש מחר את שני אחיו, יותם ורון קשרי מגדל העמק, כשעל הפרק עומדת ההישארות של המועדון מחבל התענך בליגה א'

הכדורגל מייצר עבור חובבי הספורט הגדול בעולם רגעים מרגשים, מאכזבים, מצליח לרגש ומדי פעם גם לגרום לסיפורים שנראים לנו קצת מציאותיים - להתגשם, והספק הראשי של אותם הסיפורים הוא ללא ספק הליגות הנמוכות שהביא לנו אחד כזה.

לידור כהן (25) הוא חלוצה של הפועל אסי גלבוע מליגה א' צפון. המועדון מחבל התענך עדיין לא הבטיח את ההשארות בליגה א' צפון כשנותרו עוד שני מחזורים עד לסיום העונה. מעבר לעובדה שהמשחק הקרוב מול מגדל העמק הוא קריטי עבור קבוצתו, לידור יפגוש מהצד השני את שני אחיו, יותם (23) ורון (18), שישחקו בשורות היריבה.

עבור משפחת כהן, שולחן שישי יהיה בטוח חלוק לשני חלקים, צד אחד שיהיה שמח וצד אחד שפחות, אך כרגע שלושת הבנים עסוקים בדבר אחד - לחזור עם 3 נקודות מהמשחק הקרוב.

יותם, שמשחק בעמד הקשר בכנף, אמר לקראת המשחק: "זה משחק מאוד מיוחד עבורי. אני לא רגיל לשחק נגד אחי לידור, אבל השנה זה מה שיצא. יש למפגש הזה חשיבות גדולה בלי שום קשר למיקום של הקבוצות בטבלה. כמובן שאברך את אחי רגע לפני שריקת הפתיחה. בלי שום קשר לתוצאה, ברגע שתשמע שריקת הסיום אחבק אותו ונחזור להיות בדיוק כמו שהיינו לפני".

רון, האח הצעיר של המשפחה שעלה לבוגרים כשהוא בן 18 בלבד, הספיק לרשום היום (חמישי) עלייה היסטורית עם קבוצת הנוער לליגה הארצית וכבר רשם הופעת בכורה בקבוצה הבוגרת מאז הגעתו של המאמן קובי דנינו. לקראת המשחק בו הוא צפוי לקחת חלק אמר: "קודם כל רוצה להודות לקובי דנינו על ההזמנות ועל התמיכה זה לא מובן מאליו, מתרגש מאוד גם בגלל שזה משחק בוגרים וגם בגלל שזה משחק שאני משחק לצד אחי יותם ונגד אחי לידור. ידוע לי כמה גלבוע צריכים את הניצחון, אבל מבחינתי אני בא לתת את המשחק הכי טוב שאני יכול מבחינה אישית, ואיך אומרים? שהטוב ינצח".

לגבי המשחק נגד אחיו הוסיף: "אף פעם לא יצא לי לשחק נגד לידור, זו פעם ראשונה שיוצא לי לשחק נגדו. ההתרגשות גדולה, תמיד היה לי איזה חלום קטן לשחק נגד אחד האחים, שמח שזה הגיע".

האח הגדול, לידור, התייחס גם הוא למשחק ואמר: "ההרגשה לשחק נגד האחים מוזרה, אם להגיד את האמת בכלל לשחק נגד מגדל העמק שזה הבית שלי וננתי שם כמה עונות מדהימות זה מוזר, אבל יש לנו מטרה הרבה יותר חשובה כרגע וזה לנצח את משחק וחייב לעשות את ההפרדה. אני צריך את המשחק הזה הרבה יותר ממה שהם צריכים, וגם צריך לראות את זה על כר הדשא". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא דואגים
(תענך: 22:19 20-04-2017)
אין לנו מה לדאוגג יש לנו את מוריס הוכיח את עצמו מאז שבא 3 מ18 ניהול משחק חילופים התקפיים אין מה להגיד יאללה אסי
2
בושה
(ישראל : 16:16 21-04-2017)
תתבישו לכם פתחתם רגלים שראש העיר ידע גועל נפש

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?