בעקבות מחאת השופטים: שופט עבר ניהל משחק בליגה ג'

השופט שניהל את המשחק השופט שניהל את המשחק
העיצומים שנפתחו בעקבות תנאי העסקתם של שופטי הכדורגל מחריפים היום עם ביטול רב של משחקי ליגה ג' וחצה קו אדום במשחק אותו ניהל שופט בדימוס. במשחק ליגה א' הגיע רק שופט ראשי ללא קוונים

כבר לפני כשבועיים החלו שופטים רבים בליגות הנמוכות בעיצומים בעקבות הדרישה שלהם להקים ועד חדש שיטפל בהעלאת השכר במשחקים בליגות הנמוכות וליגות הנוער ושיפור התנאים.

ראשי אותו ועד טוענים כי לא קיבלו תשובות מספקות מההתאחדות לכדורגל שנכון לעכשיו לא מכירה בארגון החדש, ולכן השופטים הגבירו את העיצומים כשחלק גדול של משחקי ליגה ג' בוטלו. בין המשחקים: בית"ר קריית גת - א.ס. אשקלון, הפועל טירת השלום - צעירי לוד, בני רעננה - שמשון טייבה ובית"ר טוברוק - שמשון כפר קאסם.

רגע השיא הגיע במשחק בין הפועל ירוחם, שעלתה לליגה ב', לבין מ.כ. ערד. למפגש בין שתי הקבוצות לא הגיע צוות שיפוט, אבל השתיים קיבלו החלטה משותפת לקרוא ליו"ר אליצור יהודה לשעבר ששימש בעברו כשופט, לשפוט במשחק.

במשחק בליגה א' דרום בין כפר קאסם לשיכון המזרח, הגיע למפגש הזה רק שופט אחד ללא קוונים. איהאב אליאס, השופט הראשי, קיבל את אישור שתי הקבוצות לקיים את המשחק. 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שכונה ..יש צורה לקיים שביתה
(ותיק בליגה: 15:06 21-04-2017)
יש צורה לקיים שביתה מסודרת שכונה להשאיר ככה את השחקנים והקבוצות תלויים באוויר אחר כך מתפלאים למה הכל רקוב.
2
לקקן
(יוסי: 17:36 21-04-2017)
שופט לקקן ופחדן
3
עבד כימלוך
(עבד כימלוך: 18:39 21-04-2017)
עבד כימלוך
4
ל2
(גון: 18:42 21-04-2017)
ל2 תתבייש לך בנאדם עזב משפחה כדי לבוא לשפוט ללא שקל במקום שתגיד כל הכבוד לו כן ירבו אתה אומר לקקן?? אתה אמיתי פה נמדד הישראלי המכוער.
5
בדיחה עצובה
(אריה : 19:56 21-04-2017)
העיקר שבית הדין יודע לקנוס אותנו ,ההתאחדות תשלם לנו את ההוצאות !!! פשוט עצוב , גם כחה חצי מהשופטים בליגה ג הם בדיחה וההתאחדות עושה עלינו קופות בזכותם למשל השופט אביעד בעדני , מתנשא , פחדן , ובא לגנוב את ההצגה . טוב שישאר בבית.
6
ביזיון
(מני דה פאולה: 22:46 21-04-2017)
בושה וחרפה שאנשים עוזבים עבודות משפחות וכל מה שמסביב בשביל להגיע לשחק כדורגל ולהנות והשופטים הנכבדים מחליטים לא להופיע למגרשים ביזיון גם מחאה אפשר לעשות בצורה אחרת. אין בעיה רוצים שיפור תנאים ושכר רוצים לעשות עיצומים תודיעו מראש ולא בדקה ה90 ביזיון!

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?