אמונה: נוג'ידאת הדהימה והעפילה לליגה ב'

מאיר ארמה מאיר ארמה
הקבוצה שהייתה כבר מחוץ למאבק החליטה למנות את מאיר ארמה והאחרון רשם שמונה ניצחונות ברציפות שהביאו את המועדון לעלייה מדהימה

שמונה מחזורים לסיום עונת המשחקים בליגה ג' מחוז גליל תחתון היה נראה כי מכבי עירוני טמרה או בני שעב יאבקו על המקום הראשון, אבל אז הגיעה משום מקום מכבי נוג'ידאת שעשתה דרך מדהימה לליגה ב'.

ראשית, מדובר בקבוצה חדשה שהוקמה בשנה שעברה ונקראת לזכרו של אחמד נוג'ידאת ז"ל, שהיה חייל צה"ל ונהרג בתאונה.

שמונה מחזורים לסיום העונה פנו ראשי נוג'ידאת למאמן מאיר ארמה וביקשו ממנו לעשות את הבלתי ייאמן. ארמה הגיע כאשר הקבוצה דורגה במקום השלישי עם 2 נקודות פחות מהשנייה ו-4 נקודות פחות מטמרה שהייתה במקום הראשון. ארמה החליט לקחת את האתגר וכבר באימון הראשון הצהיר בשחקנים: "אנחנו קבוצה טובה ותאמינו בעצמכם שאתם מסוגלים לעשות את זה".

באחד הקאמבקים הגדולים העונה הצליחה הקבוצה לחבר שמונה ניצחונות ברציפות שהובילו אותה למקום הראשון. הניצחון המשמעותי היה שלושה מחזורים לסיום העונה כאשר נוג'ידאת יצאה למשחק חוץ מול טמרה וניצחה 0:1 משערו של מלך שערי הקבוצה, טהא זבידאת, שכבש 17 שערים. זבידאת עם עבר בקבוצות ליגה ב' כמו הפועל אום אל פאחם ומכבי דליית אל כרמל ידע לחבר את הקבוצה. עוד בלט המגן השמאלי זכי נוג'ידאת שרק עלה השנה לקבוצת הנוער, אך בזכות הכישרון שלו ארמה הקפיץ אותו להרכב הראשון של הבוגרים.

"זאת הייתה חוויה בלתי רגילה", אמר ארמה והוסיף: "במשך שמונה משחקים ספגנו רק שני שערים וכבשנו 36. כאשר הגעתי ראיתי קבוצה טובה מקצועית ורק החדרתי אמונה ומעט הוספתי מקצוענות. יש כאן שלד מקומי מוכשר מאוד שהיה כיף לאמן אותו ולהצליח איתו".

לגבי העונה הבאה אמר ארמה: "יש כאן מקום עם פוטנציאל אדיר. הגיעו למשחקים שלנו 400 אוהדים וזה לא היה בכפר. אם זה היה בבית שלנו היו מגיעים גם 1,000 צופים. אשב עם ההנהלה ואם נדע להסתדר וילכו בדרך שלי ובדרישות שלי, אין ספק שאפשר לעשות עונה טובה גם בשנה הבאה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נוג'ידאת
(גבריאל מלול: 10:48 30-04-2017)
הייתי שמח להיות חלק מהקבוצה השנה.. תודה להנהלה לשחקנים לקהל וכמובן למאמן.. שיצא לי לשחק תחתיו גם בליגה א' וגם בליגה ג' הוכחנו שאנחנו הקבוצה הכי טובה בליגה.
2
כל הכבוד
(חמודי: 10:55 30-04-2017)
3
ד״ר גיהאד נוגידאת
(נוגידאת: 12:45 30-04-2017)
באבמת מאמן ענק ונשמה טובה , עשה את המהפך עם קבוצה של גברים ולוחמים..היה כיף ללות אותכם ולהכיר אותכם מקרוב רק הצלחות והרבאות שנידע..לא הרגשתי כקבוצה אלא משפחה..אוהב ומעריך
4
מאמן מס 1 !!!
(דרור ביטון: 12:48 30-04-2017)
אין ספק שמוקי הגיע החדיר בנו אמונה והעלה לנו את המוטיבציה לאחר שאיבדנו את המקום הראשון . מאמן שהצליח להוציא מכולנו 120% לאורך כל 8 המשחקים שנותרו . ובזכותו כמו שאומרים פירקנו את הליגה כולל ניצחון על טמרה בטמרה ועלייה למקום הראשון .
5
קבוצה עם פוטינציאל ענק
(נוג'ידאת מוחמד: 13:40 30-04-2017)
הישג אדיר לכפר ולקבוצה בשנתה הראשונה .. מאמן ענק שיודע לדבר , לעזור ולתת ביטחון .. רמת אימונים ממש גבוהה והכי חשוב מאיר אראמה הוא בן אדם ענק .. גם ההנהלה נתנו מעל ומעבר .. הקהל האדיר שלנו שתמיד תמך ונתן את הפוש ולבסוף הלוחמים הגברים שיישמו הכול במגרש
6
האיחוד שלנו סוד ההצלחה
(חמודה וליד: 13:42 30-04-2017)
אין ספק שמוקי הוביל אותנוו לליגה ב בתקופה שהיה בקבוצה הכל השתנה הכל ,ראינו באמת משפחהה ,איחוד אהבה חום בחדר ההלבשה ועם הניסיון שלו הוציא מכל אחד מאיתנו המקסימום ובסוף עלינווו באמתתת מכביי אחמד נוגידאת אניייייי מתת עליךךך
7
היתה שנה קשה ומתוקה
(מוחמד זכי נוגידאת: 13:55 30-04-2017)
מתחילת השנה אני ידעתי שרק נוגידאת תעלה ליגה כי אנחנו עם הסגל הכי טוב בליגה החיזוק של העונה היה שמונה משחקים לסיום העונה זה מינוי המאמן מאיר ארמה בעל הניסיון החדיר בנו אמונה ומיקצועניות תודה לקהל להנהלה שעבדה יום ולילה ולמאמן לכל בנאדם שהיה עם הקבוצה.
8
נוגידאת
(נוגידאת רביע: 14:03 30-04-2017)
אתה מספר אחד מאמן כל הכבוד למכבי אחמד נוגידאת הרבה תודות להנהלה שעבדה קשה כל הכבוד לקהל מספר 1 ותודה לשחקנים
9
וליד
(וליד : 13:34 01-05-2017)
כן כך תמשיכו לבנות קבוצות תחת עמותות שונות ולפשוט רגל , אותה הנהלה עם שם אחר פשוט בושה אני ועוד כמה חברה שיש לנו חוב אצלכם בחיים לא נסלח
10
טברייני בנשמה
(Rl: 14:50 01-05-2017)
מאיר זוכרים לך את התקופב בטבריה שהעלית אותנו ליגה מב לליגה א והשאר היסטוריה
11
וליד חמוד אחלה בנאדם, לוחם מס 1
(נוגידאת ראמי: 20:51 14-05-2017)
אני בתור אוהד לא יכול לדבר בשם ההנהלה שהיתה, אבל זו לא אותה הנהלה, ומי כמוך יודע שירדנו ליגה שנה לאחרי בגלל החובות, ואין להתנער מה שמגיע לך ולחלק מהשחקנים שעדין לא קיבלו מה שמגיע להם. ההנהלה אכן לא אותה הנהלה, אבל צר לי לשמוע שעדין מגיע לכם כסף .

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?