קבלו אותה: בני כפר קאסם מחפשת אליפות חמישית

פלפלה כפר קאסם. מראות מוכרים (שלומי גבאי) פלפלה כפר קאסם. מראות מוכרים (שלומי גבאי)
'פלפלה' בני כפר קאסם מוכנה להסתער על אליפות שלישית ברצף וחמישית בסך הכל. מאמן הקבוצה, מאמון עמאר, מונה למאמן נבחרת החופים ויעשה היסטוריה כמאמן ראשון מהמגזר בנבחרת בוגרת

ליגת החופים מתדפקת על הדלת, ובסוף השבוע (שישי) ייפתח המחזור הראשון של ליגת 'בנק יהב'. הקבוצה שכולן יירצו לנצח ואליה יופנו העיניים היא האלופה המכהנת, 'פלפלה' בני כפר קאסם.

כפר קאסם תחפש לשמור על ההגמוניה בליגה ולהשיג אליפות שלישית ברצף, חמישית בסך הכל מאז הקמת הליגה. רובו ככולו של הסגל נשמר מתוך מטרה לייצר המשכיות ורצף. מאמן הקבוצה, מאמון עמאר, עשה היסטוריה כשמונה למאמן נבחרת החופים של ישראל והפך למאמן הראשון מהמגזר לאמן נבחרת ייצוגית בוגרת.

עמאר (45) לא הסתיר את התרגשותו מהמינוי וההכרה: "כבוד גדול, כל מאמן רוצה להגיע למעמד הזה. מדובר בהרבה עבודה עם הנבחרת, אחרי שכמה שנים אין נבחרת פעילה, בערך 3 שנים. צריך להקים נבחרת מאפס, לבנות מחדש. לירון פרטוק, העוזר שלי בנבחרת ואני משוחחים כבר מזה זמן. צפוי משחק של הנבחרת מול הולנד כבר ב-23.6 ביום של משחקי ליגה, כשחלק מהשחקנים ייאלצו לשחק כשעה אחרי שיסיימו את המשחק שלהם בקבוצה".

מאמון עמאר. "כבוד גדול"

איך התחושה על המינוי?
"הרגשה טובה מאוד, אחרי עשר שנים שלי בתחום החופים ו-4 אליפויות הגעתי לנקודה הזו. לא הצעתי את עצמי אף פעם לשום תפקיד. יש הרבה עבודה, בונוס מחייב".

סגל 'פלפלה' בני כפר קאסם כולל את השוערים מוחמד עיסא, עדבאלרחים סרסור וראני עודה. שאר הסגל: אחמד סרסור, סקנדינו דוס סנטוס (דינו), אדם סרסור, חליל פריג', דניאל די סילבה, רג'יד בדיר, אחמד סרסור, סאמח מרעב, עאמר יתים, נור סרסור, אנדריי דה סילבה, מוסטפא מרעב, מועאד עמאר ואיוב אבו סבית.

סכם את המסע שלכם בליגת האלופות?
"היינו בפורטוגל, חזרנו השבוע, סיימנו במקום השלישי בבית המוקדם ולא עלינו לשלב הבא. היו לנו מספר שחקנים עם פציעות וחוסרים. שמח על ההשתפות. זו פעם רביעית שלנו שם במסגרת ליגת האלופות".

הכנה טובה לליגת קיץ?
"זו לא המטרה, להתכונן אני יכול גם בארץ, אנחנו מייצגים את המדינה וגם יש רצון להכניס את כדורגל החופים יותר לתודעה, שזה עניין רציני".

אתם מגיעים כפייבוריטים ברורים לליגה?
"לא יודע אם אנחנו פייבוריטים, זה משחק נזיל. זה לא סוד שאנחנו קבוצה חזקה, אבל אף פעם לא ניצחתי על הנייר. צריך לעבוד קשה בשביל כל הישג, הרבה קבוצות התחזקו משמעותית".

התחזקתם לקראת הקיץ?
"שמרנו על אותו הסגל, צירפנו רק שחקן אחד חדש, איוב אבו סבית. שאר הסגל כולל 3 ברזילאים ושחקנים מקומיים".

מדגדג לך לחזור לאמן בקבוצת ליגה?
"אני מאמן את הקבוצה מ-2007, אימנתי בעבר את מ.ס כפר קאסם, שועע ואימנתי גם בקבוצות נוער. אני בוחר בד"כ לאמן נוער. בליגות נמוכות בארץ אין הרבה פרנסה ויש בעיקר לחץ".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אין אף יהודי בסגל מאז הקמת הקבוצה . למעלה מ10 שנים . צירפו שחקן חדש . כמובן ערבי ..
2
על זה שהם בעלי תקציב גבוה מאוד( אולי כסף שחור) אין עוררין . את ההבדל עושים השחקנים הזרים , ה"מקומיים "לא שוום אפילו את המקום האחרון בליגה . ועל יהודים בקבוצה אין מה לדבר . בקיצור גזענים
3
גם לנתניה אין אף שחקן ערבי, הם לא גזענים ?. אז תפסיקו לבלבל את המוח עם רגשי הנחיתות שלכם
4
מינוי פוליטי רקוב ועוזר ערבבן גדול
(אורן (איך יכול להיות ??): 19:23 07-06-2017)
כנראה לדודי לא היה כסף להקים נבחרת כי ההתאחדות זרקה את זה אז כפר קאסם ודודי (שריסק את הליגה) הקימו נבחרת למשחק אחד שמעליב את המושג נבחרת ישראל שאותה יאמן מעמון שמעולם לא אימן יהודי ובא מקבוצה הכי גזענית בעולם ולוקחת אליפות רק בגלל הזרים שלה
5
לסגור את הליגה והנבחרת (זורעים חול בעין)
(שכונה שכונה מר דודי מור: 19:35 07-06-2017)
אמרו שאסור למאמן נבחרת לאמן קבוצה בליגה אז הביאו שניים שמאמנים ששולטים בדודי ובליגה ויש מלא ניגוד אינרסים צועק לשמיים,שכונה .. והליגה פשוט בושה בקושי יש ספונסרים שמוכנים לבוא הכל ידוע מראש ואין שום רצינות או חידוש בענף העיקר שדודי יעשה שקלים
6
ככל הנראה סוד ההצלחה לכפר קאסם זה שאין אף שחקן יהודי. לפי כמה זמן הייתה כתבה על ביתר ירושלים ושם אין אף שחקן ערבי ולא ראיתי אף תגובה שאומרת שהם גזענים. בהצלחה לכפר קאסם והמון הצלחה למאמון עם הנבחרת.
7
נשמע מוזר
(עותמאן: 13:20 09-06-2017)
נשמע לי מוזר לשמוע קבוצה גזענית בגלל שאין שחקן יהודי, למה להם שחקן רכש אם הם שחקנים מעולים . תמשיכו להצליח כל הכבוד.

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?