סוגר מעגל: עדי מרציאנו חוזר לבית"ר ירושלים

מרציאנו. שוב בבית מרציאנו. שוב בבית"ר
קפטן קבוצת הנוער של בית"ר ירושלים בעבר מחפש להוביל את הירושלמים לפחות עד רבע הגמר לפחות. עבור השחקן מדובר בסגירת מעגל במקום שהיה לו בית בתחילת הקריירה

אחד השחקנים הצבעוניים והמעניינים שיש לליגת החופים להציע הוא עדי מרציאנו. בגיל 32, הקפטן לשעבר בקבוצת הנוער של בית"ר ירושלים, יופיע הקיץ בפעם השמינית על החול בפולג .

עבור מרציאנו מדובר בסגירת מעגל. אחרי שהתחיל את הקריירה בליגת החופים עבור הירושלמים, עבר לשחק בחדרה למשך מספר קייצים, משם המשיך לכרמיאל, וכאמור, חזר הביתה העונה.

"אני הירושלמי היחיד בקבוצה, הייתי קפטן בנוער של בית"ר ירושלמים לצד שחקנים כמו אבירם ברוכיאן, מאור מליקסון ועמית בן שושן. שיחקתי חצי עונה בבוגרים וגם תקופה מסוימת בקטמון, למרות שהלב שלי צהוב. בהמשך שיחקתי בקבוצות בפריפריה של ירושלמים, כמו גבעת זאב, מעלה אדומים ומבשרת ציון. גדלתי בבית בית"רי, אני אוהד שרוף", סיפר מרציאנו.

מרציאנו. במדי הנבחרת
מה הרקע שלך בכדורגל חופים?
"שנה שמינית שלי בחופים, מ-2010. הייתי בנבחרת ישראל שנתיים. אני מאוד אוהב את הענף, ומחכה כל קיץ לתחילת העונה".

אמנם אתה בית"רי, אבל שיחקת לא מעט בקבוצות אחרות?
"הייתי חמש עונות בחדרה, ואני חייב הרבה לרז זהבי ואיציק בן תורה על התקופה הזו. החלטתי לחזור לבית"ר, ולסגור מעגל. הייתי אמור להמשיך בכרמיאל, אבל ברגע שנוצרה לי אפשרות לעבור לירושלים, לקחתי את ההזדמנות בשתי ידיים. כל המעבר התאפשר הודות לרן חלימי, שמנהל את בית"ר ירושלים ביד רמה".

הפסקת יחסית מוקדם את הקריירה המקצוענית?
"הייתי בקטמון, וגם שיחקתי לפני שנתיים בקריית מלאכי. קשה לי לשב את הכדורגל עם עבודה ולימודים. מיציתי את הליגות הנמוכות, ואני שמח ומאושר שאני בבית"ר ובחופים".

מה הפוטנציאל של בית"ר ירושלים?
"יש לנו שחקנים מנוסים, לא נוצצים, אבל חומר מצוין, מחכים לראות איך הכל יתחבר. תלוי הרבה בפתיחת הליגה ב-2 המשחקים הראשונים, אני מאוד אופטימי. עלייה לרבע הגמר תהיה הצלחה, לא מדברים על אליפות כרגע".

איפה הייחוד בעיניך בבית"ר ירושלים?
"עד היום לא שיחקתי בקבוצות עם קהל, קינאתי בקבוצות כאלה, יש פה קבוצה טובה מאוד".

מה הערך המוסף שלך לקבוצה?
"אני מגיע רעב מאוד לליגת הקיץ, כי אני לא מגעי עייף מהעונה כמו הרבה שחקנים אחרים. מחכה כבר לתרום מהניסיון שלי, ולתת את הגוף והנשמה".

מי הפייבוריטיות שלך?
"כפר קאסם ,ראש העין ונתניה הן שלושת הקבוצות החזקות. אנחנו מועמדים למקומות 4-5, ומקווה שנפתיע מעבר".

מרגיש שזה מתקרב?
"בטח, יש הרבה כיף בליגה הזו, חלק גדול זו ההנאה ולשמח את הקהל. לדעתי, כל עניין הזרים והתחרותיות רק תורמים לענף, לא רואה בזה פסול. זה יוצר עניין בליגה. אני מזמין את אוהדי הכדורגל בכלל ואת אלה של בית"ר ירושלים בפרט להגיע".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
2
עדי התותח!!!
(שי: 21:09 08-06-2017)

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?