גם בחופים, המשחק המרכזי: בית"ר ירושלים - סכנין

שינה. פוגש את סכנין שינה. פוגש את סכנין
כבר במחזור השני ייערך מפגש פיקנטי בין שתי הקבוצות שנוצחו במחזור הפתיחה. עבור הירושלמים, פחות מניצחון לא בא בחשבון, בזמן שבסכנין עדיין מארגנים את השורות. מאמן בית"ר, אסולין: "אנחנו פייבוריטים"

ליגת החופים של "בנק יהב" מעלה הילוך. כבר במחזור השני צפוי מפגש שתמיד מסקרן, בין בית"ר ירושלים לאיחוד 'משתלת סכנין'. אמנם לא מדובר בליגת העל, אבל תמיד משחק בין שתי הקבוצות הללו הוא טעון ומעניין.

עבור שתי הקבוצות מדובר במשחק קריטי להמשך הדרך, מאחר וכל אחת מהן נוצחה במחזור הפתיחה. בית"ר הפסידה לנתניה 6:3, הפסד שדי נלקח בחשבון עבור החבורה של אנדרי אסולין. מנגד, סכנין הובסה 7:2 מול האלופה, בני כפר קאסם.

בשני המחנות יקבלו בשמחה את המאמנים, שיעמדו לראושנה על הקווים העונה אצל קבוצותיהן. אנדרי אסולין, בצד הבית"רי, שיחזור אחרי הרחקה מסוף העונה שעברה, ועבאס סואן אצל סכנין, שנעדר מהמחזור הראשון עקב התחייבויות קודמות.

אנדרי אסולין: "אנחנו מגיעים אחרי הפסד וחסרים מאוד את דור אלברמן, הקפטן שלנו, עקב פציעה. ככל הנראה, דור לא יחזור לליגת החופים, מקווה שישוב לליגה. אנחנו פייבוריטים ברורים מול סכנין, אם לא ננצח, ניכנס לבעיה רצינית. סכנין קבוצה בהתארגנות, מניח שככל שיחלפו המחזורים, הם ילמדו יותר טוב את המשחק, שנה ראשונה זו תמיד למידה". 

אסולין התייחס גם לסיכויי קבוצתו בהמשך הדרך: "היום, אי אפשר לקחת אליפות ללא זרים, זה לא כמו כשזכיתי עם הפועל פ"ת באליפות לפני כמה שנים, אז לא היו זרים. נתמודד על עלייה לרבע הגמר, ומשם במשחק אחד אפשר אפשר להתקדם".

עבאס סואן, בהופעת בכורה על הקווים: " כשהייתי שחקן פעיל, התרגשתי. עכשיו, זה יותר אתגר מאשר התרגשות. זה מאתגר לבנות קבוצה מכלום, אנחנו לומדים את החוקה, ובכלל, את משחק החופים תוך כדי תנועה". מאמן סכנין התייחס גם למשמעות המשחק מול בית"ר, אך הנמיך את הלהבות: "שיחקנו מולם משחק אימון לקראת פתיחת העונה והיה אחלה, ידידותי. לא חושב שיהיה משחק טעון בשישי, מעניין כן".

באשר לסיכויי קבוצתו, אמר סואן: "אני תמיד רוצה לנצח,  נהיה קבוצה קשה מול כל קבוצה שתגיע מולנו ומאמין שנשיג את הניצחון הראשון, אבל לא יודע אם זה יקרה מול בית"ר. החלפנו שלושה שחקנים וצפויים להגיע בהמשך עוד שני שחקנים חדשים, אני רואה את השיפור שלנו כל הזמן".


סואן. משחק בכורה


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?