מאמן נבחרת כדורגל החופים: "בדש וגורמזנו טובים מצחי אילוז ולכן הוא לא בסגל"

מאמון עאמר מאמון עאמר
מאמון עאמר הגיע לאולפני ה"ריאדה אל חמיסה" בערוץ הספורט בכדי להתמודד עם הביקורת על עצם מינויו לתפקיד ועל העובדה שמעולם לא שיחק יהודי בכפר קאסם. וגם: מחמוד קנדיל כפי שמעולם לא שמעתם. צפו

מחמוד קנדיל, שוערה האגדי של בני סכנין, ומאמון עאמר, מאמן נבחרת ישראל וכפר קאסם בכדורגל חופים, התארחו באולפני ה"ריאדה אל חמיסה" בערוץ הספורט.

קנדיל, שסימן את העונה הקרובה כעונת השתלטות על ההרכב הראשון של נבחרת ישראל, סיפר לראשונה על השיקולים, שהובילו אותו לחתום ל-4 שנים נוספות בבני סכנין. מעניין היה לשמוע את דעתו של קנדיל, לנוכח המינוי המוזר של המאמן הבריזלאי חסר הניסיון.

אורח נוסף היה מאמון עאמר, מאמן נבחרת ישראל בכדורגל חופים וכפר קאסם, אלופת המדינה 4 פעמים ברציפות. בשבוע הבא יוביל עאמר את הנבחרת למפגש מסקרן מול נבחרת הולנד, ולנוכח ההפיכה בסגל הנבחרת עאמר ביקש להדגיש, שהוא הסמכות המקצועית היחידה והבלעדית.

עאמר ניסה להדוף טענות על גזענות מצידה של קבוצתו, שבסגל שלה לא שיחק מעולם שחקן מהמגזר היהודי. תמימות או גזענות? צפו ותחליטו בעצמכם.

צפו בתכנית המלאה:

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
רז כל הכבוד יצאתה גדול
(שימי: 12:45 15-06-2017)
כל הכבוד לרז באמת שיחקתה אותה וכל הכבוד לתוכנית שנתנה לך לשאול שאלות קשות בעניין הגזענות של מאמן כפר קסם . לא יהיה שחקן יהודי כי הקבוצה שייכת לתנועה האסלמי .
2
מעניין
(אני: 16:59 15-06-2017)
מעניין למה קבוצה כמו בית"ר ונתניה מעולם לא שיחקו ערבים או בגלל שפלפלה אלופה ואין מה להגיד עליה שחקנים משחקים מהלב בלי תמורה והמאמן פירט תביא שחקן ברמה של יתים שלא יקבל כסף !
3
אז אתה מודה שהם גזענים
(דני: 21:04 15-06-2017)
לנתניה אין שום בעיה לצרף ערבי . ביתר לא תעשה את זה כי הם גזעניים ואתה אומר שגם כפר קסם כאלה. צודק ואין עם זה שום בעיה רק להיות אמתיים . כסף בכפר כסם יש כמו מים רק בעיה אחת הכסף שחור .. . .
4
בירושלים היה שחקן ערבי
(משה: 21:55 15-06-2017)
בירושלים כן היה שחקן ערבי מורד עליאן אז אל תדברו שטויות
5
לאדון השורד הגדול רז זהבי
(דייי תפסיקו !!: 22:54 15-06-2017)
אתה זוכר שבפרק הראשון אמרת "למה להעיר דובים מרבצם?" !!. אולי תקיים את אותו משפט גם כאן !!, ותפסיק כל פעם לחמם את האווירה עם הנושא הזה !, וכל פעם לפתוח אותו מחדש !, דיי נמאסת !!
6
נבחרת ישראל
(דוד : 13:44 16-06-2017)
כשאומרים נבחרת ישראל לא יודע מי מינה את מאמון למאמן נבחרת וצחי אילוז זה לא רק שחקן חופים בזכותו כפר קאסם משחקים בחופים הוא המציכ את הליגה הזאת תתביישו לכם שהוכ לא מוזמן
7
כפר קאסם גזענים
(תומר: 20:11 16-06-2017)

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?