"אנשים קטנים בחדר הלבשה דאגו ללכלך עליי. אשחק איפה שיעריכו אותי"

טעון. מלכה (אבי רביבו) טעון. מלכה (אבי רביבו)
מוטי מלכה נמצא כבר עם הפנים ליעד הבא, אך עוד לפני כן בראיון בלעדי החליט לירות: "מקצועית זו הסיבה האחרונה לזה שאני לא בנצרת עילית. הייתי דומיננטי בחדר ההלבשה בזמן ש"המנהיגים" ישבו בשקט ופחדו לדבר כדי שלא יבואו אליהם בטענות"

הפועל נצרת עילית עברה עוד עונה במהלכה נלחמה במאבקי התחתית. גם הפעם הצליח המועדון הצפוני להשאר בליגה הלאומית לאחר שגבר על כפר קאסם בצמד משחקי המבחן. כשההכנות לקראת העונה הבאה בעיצומן, עושה הרושם שאחד השחקנים היותר מזוהים עם הקבוצה ומי שחתום על מספר לא מבוטל של רגעים משמחים במועדון, הקשר מוטי מלכה, כבר עם הפנים למטרה הבאה שלו, ולא, למי שתהה, נצרת עילית לא נמצאת בתוכניות.

"אפשר לחלק את העונה הזאת לשני חלקים", כך פתח את דבריו מלכה, "כשהגעתי דיברו איתי והביאו שחקנים שמתאימים לפלייאוף עליון. דברים לא התחברו אם זה בגלל פציעות והרבה חוסר מזל. מבחינת מספרים זו העונה הכי חלשה שהייתה לי. בעונה הזאת שמתי את הקבוצה לפניי ומי שראה את המשחקים יודע על מה אני מדבר. הייתי מעורב ביותר מ-50% מהשערים שהקבוצה הבקיעה. בחודשיים האחרונים של העונה אני משחק עם קרע בארבע ראשי, עולה עם כדורים וזריקות בלי לחשוב פעמיים. אם הייתי חושב על עצמי הייתי מסיים עם כמות שערים שאני רגיל לסיים, אבל לא מתחרט על כלום. שמח שנשארנו בליגה. לא יודע איפה אהיה בשנה הבאה, אבל מה שבטוח שאשחק איפה שיעריכו אותי ב-100%".

"אשחק איפה שיעריכו אותי ב-100%" (אבי רביבו)
הקשר שיתף בתחושות שחווה במהלך העונה: "התחושות לא הכי טובות שאתה מתנדנד חצי עונה מתחת לקו האדום ופעם מעל הקו האדום. ברגע שהבטחנו את המבחנים ידעתי שנישאר בליגה, המועדון הזה בנוי לקרבות האלה. לא היו הרבה רגעים מאושרים העונה, אבל כמובן שהרגע הכי מאושר זה ללא ספק ההישארות בליגה".

מלכה המשיך: "מקצועית זו הסיבה האחרונה לזה שאני לא בנצרת עילית היום. הייתי דומיננטי בחדר ההלבשה בזמן ש"המנהיגים" ישבו בשקט ופחדו לדבר כדי שלא יבואו אליהם בטענות אחר כך. היו אנשים קטנים בחדר ההלבשה שדאגו ללכת ולהגיד עליי דברים שקריים ולא נכונים בסוף העונה, כלומניקים שמפחדים לקחת אחריות. ידעתי שזה מה שיקרה כי מי שאכפת לו ומי שאומר מה הוא חושב ולא משנה באיזה סיטואציה הוא זה שבסוף יוצא הלא בסדר. יכולתי לשבת בשקט לאורך כל העונה ולתת לדברים לעבור לידי, זה לא אני. אני לא מפחד להיות בלי עבודה. פרנסה זה משמיים".

לסיכום אמר: "אני לא יודע מה יהיה עם נצרת עילית בעונה הבאה, אבל אני מאחל להם שיסיימו הכי למעלה שאפשר. זה מועדון גדול ויקר להרבה אנשים וכמובן לי אישית. נכון לכרגע אני שחקן חופשי. אני מכוון הכי למעלה שאפשר. אני אשחק איפה שאוכל להציג את היכולות שלי הכי טוב. מצד שני לא שולל כלום אתה לא יודע לאן הכדורגל יקח אותך. איפה שהכי ירצו ויעריכו אותי אשחק".

מכוון למעלה. מלכה (עדי מלול)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מוטי מלכה
(משה: 11:37 18-06-2017)
שחקן אגואיסט לא מוסר אף פעם חושב רק על טובתו האישית
2
לא מספיק
(אוהד מגדל: 13:32 18-06-2017)
לפי דעתי אתה לו שחקן חבל על ההשקעה
4
בגללך כמעט ירדנו ליגה! איך אתה לא מתבייש לשקר ככה?! אף פעם לא מסרת פס! כל התקפה שהיתה לנו הרסת! אתה שחקן שמתאים במקרה הטוב לליגה ב' ברוך שפטרנו מעונשו של זה!
5
אלוף
(מעריץ: 16:16 18-06-2017)
שחקן לליגת על
6
אתה שחקן ברמה של ליגה למקומות עבודה עצלן....אגואיסט...ועוד.....לך תמצא קבוצה ...אם תמצא אולי בליגה ב....
7
שחקן עם נשמה גדולה מאחל לך למצוא את מקומך גלידות הגבוהות לשם אתה שייך לקטגוריה
8
מוטי מלכה הוא חתיכת שחקן...
(דניאל: 21:36 18-06-2017)
מוטי הוא שחקן ענק. מקומו בליגת העל הלכתי למשחק שלו, איזה שחקן. הוא עוד יכול לשחק בליגת העל. מתחיל באיזה קבוצת אמצע פלאיוף תחתון, ומשם עד אירופה.
9
תותח
(יוסי: 09:29 19-06-2017)
תותח אוהבים אותך מאחל לך למצוא את המקום הטוב ביותר מגיע לך מי שמלכלך מקנא ולא מבין בכדורגל אפסים!!!!!!!
10
שבו בשקט יא אפסים
(מעריץ: 07:09 19-06-2017)
מוטי הוא השחקן הכי כישרוני והשחקן עם הכי הרבה יכולות אישיות בנצרת עלית בכמה רמות מעל שאר הקבוצה!! אוהדים כלבים שלא יודעים להעריך, מתבייש לאהוד את הקבוצה עם האוהדים הפח שלא מבינים כדורגל
11
קנאים
(אביהו: 18:09 20-06-2017)
קנאו בו כי הוא שחקן של ליגת על ואם לומא את האמת הוא ככל הנרה ייצא לקפריסין
12
לכל המגיבים...
(נצרתי: 11:34 21-06-2017)
לכל האוהדים בשקל וחצי שמגיבים פה כאילו היו באיזה משחק העונה חוץ מהפליאוף אין לכם מושג ... יכפויי טובה מעיזים לפתוח את הפה על שחקן בית כמו מוטי הבנאדם נלחם כל שבוע כמו שחקן נוער בשביל הקבוצה עולה לשחק פצוע לא מגיע לכם שחקן כזה בקבוצה ,מוטי שרק תצליח

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?