בן בן שושן חתם בעירוני טבריה

שחקנה החדש של טבריה. בן בן שושן שחקנה החדש של טבריה. בן בן שושן
פרסום ראשון: הקשר הצטרף באופן רשמי לקבוצתו של אילן סויסה באמצעות סוכנות השחקנים D&A. עידן ויצמן, תום דן, שלומי ברג'יק, אהוד מערבי ועדי תדמור חתמו לעונה נוספת. נירן רוטשטיין לליגת העל?

עירוני טבריה החלה להעלות הילוך בכל הנוגע להכנות לקראת העונה הבאה, והציגה את הרכש הראשון שלה - בן בן שושן.

השחקן ששיחק בעונה שעברה במדי הפועל הרצליה, נפגש עם יו"ר הקבוצה, זוהר יצחק, ולאחר שיחה טובה בין האחרון לבין סוכניו אורן דניאל ותומר אסולין מסוכנות השחקנים D&A, הצליחו הצדדים להגיע לעמק השווה ולחתום באופן רשמי על החוזה לעונה הבאה.

לבן שושן היסטוריה עשירה בליגה א' מלאה בעליות ליגה עם מספר קבוצות, הפועל עפולה, הפועל כפר סבא (שתי עליות) ועירוני נשר. צירופו של הקשר לעירוני טבריה בהחלט מרמז על המטרות של הקבוצה לקראת העונה הבאה.

זוהר יצחק, יו"ר הקבוצה, אמר לאתר "דאבל פס": "בן בן שושן הוא שחקן מוכשר שיכול לעזור לעירוני טבריה. אין ספק שצירופו ישפר את סגל השחקנים. בימים אלה אנחנו עובדים על בניית הקבוצה לקראת העונה הבאה. אני בטוח שתהיה לנו קבוצה חזקה שתדבר בצמרת".

בנוסף אליו עידן ויצמן, תום דן, שלומי ברג'יק, אהוד מערבי ועדי תדמור חתמו גם הם לעונה נוספת. בנוגע למגן נירן רוטשטיין. מטבריה נמסר כי חיים סילבס, מאמן קריית שמונה, הביע התעניינות ולא מן הנמנע שהשחקן יתאמן מספר אימונים במועדון מליגת העל.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בהצלחה לבחור. צריך לשדרג את ההגנה דחוף. להביא בלם טוב במקום..... נכון אדון ויצמן
2
בהצלחה לכולם.
(אוהד עירוני טבריה: 17:38 19-06-2017)
3
מה עם חלוץ ושוער
(טברייני: 22:12 19-06-2017)

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?