בגלבוע יתבססו על שחקנים צעירים, תקציב הקבוצה ירד

שחקני גלבוע. רובם לא ישארו לעונה נוספת (אבי רביבו) שחקני גלבוע. רובם לא ישארו לעונה נוספת (אבי רביבו)
במועדון, שנלחם שנה שלישית ברציפות בקרבות התחתית, יקוו להפיק לקחים מבניית הסגל בשנים האחרונות. שי כנפי, איתי כהן, אייל ברזני ורון אדרי על הכוונת

הפועל אסי גלבוע חוותה עונה לא קלה. בדומה לשנתיים שקדמו לה, גם הפעם הקבוצה נלחמה בקרבות התחתית במטרה לשרוד עונה נוספת בליגה א'. רק לקראת סיום העונה, ולאחר שהתחלפו לא פחות מארבעה מאמנים, הצליח המועדון מחבל התענך להבטיח את ההשארות וישחק גם בעונה הבאה בליגה השלישית.

מוריס אוזן מאמן הקבוצה ימשיך לעמוד על הקווים גם בעונה הבאה, ובימים אלה הצוות המקצועי והניהולי עובדים על בניית הסגל. לקברניטי המועדון נודע כי התקציב יפחת ועושה הרושם שאסי גלבוע בדרך לעונה פיננסית שמטרתה להתייצב מבחינה כלכלית.

הסגל של הקבוצה יתבסס על שחקנים צעירים ורעבים. בגלבוע החליטו לא להמשיך עם מספר גדול של שחקנים ששיחקו בשנה שעברה מתוך חשיבה של רענון. "התקציב הוא לא גדול", אמרו בגלבוע, והוסיפו: "נקווה שנבנה קבוצה צעירה ורעבה במגבלות התקציב שלנו. אנחנו לא רוצים לדבר בשמות כרגע כי כל הליגה הזאת רוצה את אותם שחקנים וזה סתם עושה בעיות".

למרות זאת, ישנם מספר שחקנים שבמועדון כבר הביעו עניין לצרפם לקראת העונה הבאה. המגן שי כנפי, השוער איתי כהן, וצמד הקשרים אייל ברזני ורון אדרי כבר נמצאים על הכוונת של מוריס אוזן.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
והסגל של הוודקה רדבול חייב להתנקות ביזיון
2
לא לההעביר כסף ציבורי
(גלבוע: 14:52 19-06-2017)
מועצה איזורית גלבוע נמצאת בגירעון כספי גדול מאוד....קודם צריך לתת כסף לחינוך...רווחה...תשתיות ולאאא לקבוצת כדורגל בליגה חובבנית שמיצגת כמה אנשים בתענכים.....שהשחקנים ישחקו ללא תמורה ..לא רוצים ..לסגור את הקבוצה
3
אסי גילבןע על מה קבוצה
(אוהד: 21:46 19-06-2017)
אתם אנטי כדורגל מה לכם ולזה עם ארבע אוהדים לכו תסגרו את הקבוצה חבל על הכסףףףף
4
רון אדרי
(שמעון: 22:50 19-06-2017)
מי שמבין בכדורגל יודע שרון אדרי זאת החתמת העונה.. ילד ענק

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?