הקשר גיא כהן חתם בהפועל חדרה

כהן במעמד החתימה כהן במעמד החתימה
פרסום ראשון: קשר הפועל ירושלים בן ה-24 חתם בשורות העולה החדשה ללאומית. מדובר ברכש השני של הקבוצה אחרי צירופו של השוער, אוסטין אג'ידה

החתמה משמעותית להפועל חדרה. קשר הפועל ירושלים, גיא כהן, חתם לפני דקות אחדות בקבוצה. כהן נפגש באמצעות סוכניו, שלומי בן עזרא וגלעד קצב עם יו"ר חדרה, אורן גולן, וחתמו על חוזה לעונה הקרובה.

כהן, בן ה-24 נחשב לאחד השחקנים המוכשרים בליגה השנייה ולמרות הירידה של ירושלים היה מנקודות האור הבודדות של הקבוצה. במהלך השבועות האחרונים זכה הקשר למספר רב של הצעות, אך לאחר מספר שיחות עם גולן ומאמן חדרה, מומו ניסטל, החליט לחתום בקבוצה. כהן מצטרף לאוסטין אג'ידה והפך לשחקן הרכש השני של חדרה בקיץ האחרון.

בחדרה ידעו לספר, כי בשבועיים הקרובים ינחתו בישראל מספר זרים להתרשמות ומי שירשים, יחתום בקבוצה. גולן: "אני שמח שגיא מצטרף אלינו. מה שחשוב לנו בחדרה, זה להביא גם שחקן כדורגל איכותי וגם שחקן בעל אישיות מרשימה וכהן עונה על שתי האופציות".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
החתמה מעולה
(חדרתי: 14:32 19-06-2017)
הפועל חדרה יהנו ממנו גולר אחלה החתמה
2
ממש לא החתמה מעולה
(גם חדרתי: 15:31 19-06-2017)
לא עשה כלום עד היום. ברוב המשחקים שימש מחליף. הכניס בסהכ 4 שערים. כתבה מגמתית. מישהו מנצל את הנאיביות של קברניטי העולה החדשה
3
החתמה מעולה
(חדרתי: 21:37 19-06-2017)
שחקן כישרוני שגדל במכבי תל אביב יוביל את חדרה לפליאוף העליון
4
חושבים שישאירו את הסגל הקיים, יחזקו קצת ויישארו בליגה. הם טועים בגדול וירדו חזרה כמו טיל.
5
בושה
(אולגה מאז ומעולם: 11:50 20-06-2017)
מה זה משנה את מי יחתימו כשראש עיר נאיבי משתמש בכספי ציבור לא בצורה חכמה כשהוא חושב שככה הוא ישמור על הכיסא אז פירקת את אולגה עלית עם חדרה תוך ביזבוז מאות אלפי שקלים ותוך אמירת שטויות כי הקבוצה תשחק בחדרה והנה הקבוצה תשחק בעפולה ואין כדורגל בחדרה .

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?