נבחרת ישראל הפתיעה את הולנד. צפו

נבחרת ישראל (סטראבו) נבחרת ישראל (סטראבו)
הכחולים-לבנים, שעלו להתמודדות מיד בסיום המחזור השלישי, גברו על נבחרת האורנג' 3:7 אחרי שפיגרו בתום השליש הראשון. לא מעט סיבות לאופטימיות במחנה הישראלי

נבחרת ישראל בחופים גברה על נבחרת הולנד היום (שישי) 3:7, במסגרת משחק ידידות. המשחק, שנערך מיד בתום המחזור ה-3 של ליגת החופים, משך אליו לא פחות מ-2,000 צופים נלהבים, שדחפו את הכחולים-לבנים לניצחון.

לאור יחסי הכוחות על הנייר, וגם לנוכח העובדה, כי השחקנים הישראלים שותפו במשחק ליגה שעה קלה לפני כן, מדובר בהפתעה לא קטנה. לא מעט מחמאות לצוות האימון, שכולל את המאמן מאמון עאמר ועוזרו, לירון פרטוק.

לנבחרת ישראל כבשו: אלון לוי 2 שערים, יקיר שינה, שרון גורמזנו, ויטלי גנון, ניסן רביבו ונור סרסור שער אחד כ"א.

לירון פרטוק, מיד בתום המשחק: "התוצאה מאוד מפתיעה. בנינו כאן נבחרת כמעט מכלום, בנוסף, השחקנים שלנו היו גמורים מעייפות, כאשר חלק מהמאמנים בקבוצות לא הסכימו לשתף אותם פחות בליגה".

איך התרשמת מהנבחרת ההולנדית?
"בשליש השלישי הם היו גמורים מעייפות. לדעתי, הם עשו טעות, כי הם ערכו אימון אתמול בחום וגם היום עוד אימון, וזה השפיע עליהם. פגע בהם בשליש האחרון".

איך אתה מסביר את הניצחון המפתיע?
"מה שניצח את המשחק זו המחויבות הישראלית. באים למשחק מאהבה ונותנים הכל. מי שהיה צריך לראות, ראה הרבה פוטנציאל אצל הבחורים שלנו".

יש מקום לאופטימיות לעתיד?
"פעם היינו על סף דרג A. כשהנבחרת תתגבש עם כמה שינויים קטנים, אנחנו יכולים לשחק בקלות בדרג הזה. השחקנים בנבחרת מבינים את המשחק, מגעים מהטופ של הליגה, מכירים את האינטנסיביות של המשחק".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בנט
(ביבי: 23:45 23-06-2017)
כל הכבוד מאמון ונור

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?