נתנאל הררי: "אם כרמיאל לא תגיע לחצי גמר זה כישלון"

הררי ב הררי ב"בוקר ספורט"
לאחת הקבוצות הצעירות והמבטיחות בליגת החופים יש יו"ר עם חזון. מי שיסד והקים את הקבוצה חולם בגדול: "כרמיאל בשבילי זה מיאמי, הקבוצה זו ההתמכרות שלי"

הפועל כרמיאל נוסדה לפני שלוש שנים בלבד, ומאז היא מתקדמת בצעדי ענק והופכת לאחת מאריות ליגת החופים. במחזור האחרון ריסקה הקבוצה מהצפון את סכנין 1:8, בדרך לניצחון שני ב-3 משחקים עד עתה.

נתנאל הררי, בן 28 בלבד, הוא לבטח אחד מהיו"רים הצעירים בכלל בספורט בארץ: "נולדתי בכרמיאל, גדלתי והתחנכתי כאן, זה הבית שלי, כרמיאל היא כמו מיאמי עבורי", סיפר הררי.

הררי הוא גם אחד האנשים היותר צבעוניים בליגת החופים: "הרמתי את הפרויקט "מגרשים מוארים" מטעם הפרויקט "עיר ללא אלימות" בכרמיאל. לפני 7 שנים היה מגרש אחד והיום קיימים 16 מגרשים מוארים למען בני הנוער. מעבר לכך, הרכבנו סוג של נבחרת וזכינו לארח את מכבי חיפה, נבחרת האומנים ובקרוב הפועל ב"ש תגיע למשחק ראווה בעיר", אמר הררי.

מה החזון שלך עבור הקבוצה?
"המטרה היא להגיע לרמות הכי גבוהות וכמובן להביא אליפות. בתוכנית "מגרש פתוח" בערוץ הספורט קראתי לעיר "עיר המחולות והחולות", כי עד עכשיו הכירו את כרמיאל בעיקר בזכות פסטיבל המחולות בעיר".

מה המטרה השנה במידי?
"שנה שעברה הגענו לרבע הגמר, מקווה שהשנה נגיע לפחות לחצי גמר. פעם כששאלו אותי מה המטרה, זה היה לשים את כרמיאל על המפה ובעוד 5 שנים להביא אליפות".

פחות מפיינל פור תתאכזב?
"יש לנו קבוצה לגיטימית לפיינל פור, כל דבר מעבר זה יהיה בונוס גדול. אנחנו בהחלט שווים חצי גמר, כולם טוענים ככה. אם לא נגיע, אפשר לומר שזה כישלון, צריך לקרוא לילד בשמו".

דובר הרבה על חוסר השוויוניות, כשזימנו 5 שחקנים מהקבוצה שלך לנבחרת?
"כל פרסום הוא פרסום טוב, בסופו של דבר מאמן הבחרת הוא זה שמחליט. אנחנו האחרונים שמקומבנים ואין לנו יכולת השפעה בכלל על גורם כזה או אחר. ממתג אותנו שיש 5 שחקנים בסגל הנבחרת".

איפה אתם מבחינת תקציב לעומת אריות הליגה?
"התקציב שלנו נושק ל-70,000 ש"ח, רחוק מהקבוצות הגדולות. ראש העין, נתניה ובטח כפר קאסם משופעות הרבה יותר מאיתנו".

מה מושך בחור בגילך לענף החופים בכלל?
"יש פה סוג של התמכרות. כל השנה אני עובד על החודש וחצי הזה בקיץ, מדבר עם ספונסרים ומשגע אותם כבר מהחורף. יש לי פה סיפוק גדול, למרות שאני "נגמר" מהחודש וחצי הזה. להשפיע על אנשים זו הברכה הכי גדולה שיש".

עוד חלומות מעבר לקבוצת החופים?
"בגדול, זה להקים מחדש את קבוצת הבוגרים על הדשא בכרמיאל. מקווה שבעתיד השחקנים הכרמיאלים יבואו ויתרמו לקבוצה. מדובר בשחקנים כמו יובל שבתאי, רועי שוקרני, רן רול, אדי גוטליב וליעד אלמליח".

שותפים להצלחה?
"כמובן, עומרי דרור, השותף שלי, שהוא חלק גדול מהצלחת הקבוצה, דואג לשחקנים, לצוות ולכל מה שקשור לקבוצה. לא יכולתי לבקש שותף טוב ממנו, שהוא גם חבר אמת".

הפועל כרמיאל (פייסבוק)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נתנאל התותח
(מעריץ: 18:38 26-06-2017)
נתנאל אתה תותח אבל נפלת בגדול בבחירת המאמן ובמי שדחף לך אותו. מעולם לא הצליח בתור מאמן בשום קבוצה וכשהבין את זה,עבר להיות עוזר מאמן ולסדר קונוסים ולרשום סטטיסטיקה. אין מצב שתגיעו את לפיינל פור.
2
אפילו הצעות מליגה ב אין לך
3

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?