מאמון עמאר: "לא חושבים על הפסד בכורה"

חוזר לסגל. דינו חוזר לסגל. דינו
מאמן כפר קאסם לא מקל ראש ביריבה, הפועל כרמיאל. אלופת ליגת החופים תקבל בחזרה לסגל את דינו הברזילאי, שעשוי לשחק. יו"ר כרמיאל: "אנחנו אנדרדוג מובהק"

ליגת החופים מעלה הילוך ובסופ"ש (שישי) ייערך המחזור ה-4. המשחק המרכזי של בית א' יפגיש את פלפלה כפר קאסם מול הפועל כרמיאל. האלופה, עדיין ללא הפסד מתחילת העונה, מחפשת ניצחון רביעי. מנגד, כרמיאל אחרי רצף של שני ניצחונות תנסה להפתיע.

מאמן כפר קאסם, מאמון עמאר: "מבלי לגרוע משאר הקבוצות שטוענות לכתר, בכרמיאל בנו קבוצה טובה עם שחקנים טובים, שחלקם אף משחקים בנבחרת. צפוי משחק קשה וטוב".

עוברת לך בראש סיטואציה של הפסד בכורה?
"אני לא חושב על זה בכלל, אנחנו מגיעים לכל משחק במטרה לנצח, אבל זה כדורגל וכל תוצאה אפשרית. ניתן את המקסימום".

אתם בסגל מלא?
"נחסר שני שחקנים, שלא שותפו מתחילת העונה עקב פציעות וסיבות אישיות: אחמד סרסור וסאמח מרעב. נקבל בחזרה את דינו הברזילאי, שהחלים מפציעה וחזר לאימונים השבוע. רק לקראת המשחק אחליט אם לשתף אותו וכמה".

בכרמיאל טוענים כי הם אנדרדוג מובהק מולכם?
"מכבד אותם, אבל אנחנו לא נחים על זרי הדפנה בגלל זה. מדובר במשחק שקול ואין לדעת איך ייגמר. אני לא מגיע לאף משחק כפייבוריט, כל משחק לגופו".

מהעבר השני, בכרמיאל, יודעים כי מולם משוכה אולי הכי גבוהה בליגה. יו"ר הקבוצה, נתנאל הררי: "לא רואה את זה כמשחק עונה מבחינתנו, מגיעים למשחק כאנדרדוג ברור והדבר היחיד שאני יודע, זה שנלחם ונרצה לעשות הכל על מנת לעמוד בכבוד".

מלך השערים. גורמזנו
בונה על הפתעה?
"אני מאמין בניסים. דור הלוי חזר מהחופשה, אחרי שלא שיחק מול סכנין, כך שנהיה בסגל מלא".

היה ותפסידו, תספרו שני הפסדים. רבע הגמר בסכנה?
"בליגה הזאת 2 ניצחונות ואתה ברבע. כל משחק לגופו, באים לעשות את העבודה בכל משחק. אני מאמין בחבר'ה שלי".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?