דור לוי: "שחקן שלא יתאמץ מול בני יהודה, ישתזף לצידי על הספסל"

דור לוי (סטראבו) דור לוי (סטראבו)
ליגת החופים מגיעה לרגעי ההכרעה. בסופ"ש הקרוב נקבל מספר משחקים לוהטים ביניהם הקרב בין בני יהודה לתל אביב שיצטרכו להוכיח לא רק מקצוענות, אלא גם הגינות

סוף השבוע הקרוב צפוי להיות לוהט בחוף פולג ולא רק בגלל מזג האוויר, אלא בעיקר כי ליגת החופים מגיעה לרגעי ההכרעה והמחזור האחרון של העונה הסדירה צפוי להיות חם מהרגיל.

אחד המשחקים המעניינים יהיה הקרב בין בני יהודה לבין תל אביב. הקבוצה של אייל קארו ודור לוי היא ללא ספק אחת מהפתעות העונה, ולאחר שהבטיחו את מקומם ברבע הגמר, המשחק הקרוב חשוב להם גם בכדי להבטיח את המקום הראשון, ולא פחות מכך - להוכיח כי מדובר גם בקבוצה הוגנת ו-ווינרית שתדבר חזק גם בהמשך הטורניר. לוי מבין את גודל החשיבות ונשמע מוכן לקרב.

ראשית איך אתה מסכם את הניצחון האחרון שלכם?
"קודם כל ניצחנו כי אנחנו מגובשים ובגלל שאנחנו מחוייבים, קיבלתי קרדיט בתחילת העונה וידעתי שאני לא הולך לוותר על זה. מבחינתי זו עונה ראשונה שלי ואני שואף לסיים מקום ראשון".

האם האמנת בתחילת העונה שתהיו במקום הראשון לפני העונה הסדירה?
"בתחילת העונה אורן ביקש ממני רק להישאר בליגה. יש לנו שחקנים שזו שנה ראשונה שלהם בחופים, אבל בעזרת הצוות שלי משה קולטקר ובעזרת אייל קיבלתי דחיפה גבית של שחקן זר ועוד הרבה אמונה. ארוחות הגיבוש הובילו אותנו לאיפה שאנחנו נמצאים. אנחנו עדיין לא הפסדנו להזכיר לכולם. מבחינתי הפסד בפנדלים זה תיקו".

הרבה עיניים יופנו אליכם במשחק מול בני יהודה בגלל רגישות המשחק. מבחינתך, עד כמה זה חשוב לך?
"המשחק מול בני יהודה יותר חשוב לי ממשחק רגיל כי אני יודע כמה לחץ יהיה עלינו גם מהצד של קבוצות אחרות. חשוב לי לציין שבבני יהודה יש לי המון חברים ואני מכבד אותם, אבל מצד בני יהודה לא היתה שום פנייה אלינו וגם אם תהיה פנייה לא נתייחס. בני יהודה קבוצה של גברים ולא סתם יש להם 6 נקודות, אם לא אנחנו הם נחשבים הפתעת העונה. אשר עזרן ומגול עושים עבודה נהדרת, זה לא אומר שלא נבוא בכל הכח. אם נפסיד את המשחק נסתבך מאוד ברבע הגמר, ובלי שום קשר אני בדוקים לא יכול להפסיד. שחקן שלא ירוץ ישב לידי בספסל ישתזף בשמש אני מבטיח לך, גם אם זה גוטו, אורן יחזקאל או עדן בן מנשה. אין אצלי חוכמות".

לאן אתה חושב שתוכלו להגיע?
"כשיש לך דרך ויש לך אמונה אתה רוצה ללכת עד הסוף וזה דבר שאייל קארו משדר לנו. הוא אחראי על האופטימיות ואורן על הפסימיות, הם צמד מנצח יחד. השחקנים שלנו רעבים מאוד ורוצים להתאמן חמש פעמים בשבוע. יש לנו קבוצה שגם אם אני רוצה לא מסוגלת ולא יכולה להוריד הילוך. אני ווינר בנשמה, אני רעב לניצחונות וככה אני מחדיר לשחקנים שלי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תהיה צנוע
(חיים: 17:32 03-07-2017)
תהיה צנוע בלי פוזות ואל תשחק אותה מוריניו תהיה צנוע תגיע רחוק

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?